Recyklační program

bezobalu-stacena-drogerie-recyklacni program

 

Už dlouho cítíme, že ekologická zátěž, kterou plastové obaly způsobují, není správná. Tudy opravdu cesta nevede. Pro nás je ekologická udržitelnost a určitá ohleduplnost k přírodě i k lidem velmi důležitá. Proto vznikl náš RECYKLAČNÍ PROGRAM vratných obalů.

Upřímně, ze začátku jsme se toho trochu báli. Přece jen nemáme kamennou pobočku, fungujeme pouze jen jako eshop. I přesto pro nás byla myšlenka další možnosti, jak snížit naši plastovou stopu, natolik silná, že jsme se nenechali odradit. Na druhou stranu, ne v každém městě je bezobalový obchod, a s námi teď máte možnost šetřit přírodu, i když bydlíte kdekoliv. :-)

 

KTERÉ OBALY LZE VRACET zaloha 

 

JAK TO FUNGUJE

Ke každému produktu ve vratném obalu je již přičtena vratná záloha, která vám bude vždy vrácena v celé výši a to ve formě slevy na další nákup. Obaly je nutné vždy vracet neporušené, dobře vymyté i s víčkem.

Výše záloh:

  • 20 kč  - 1l obaly ze stáčené drogerie Sonett a Yellow & Blue
  • 10 kč  - 255ml a 125ml obaly značky Soaphoria
  • 5 kč    - 50ml a 100ml obaly značky Soaphoria

 

JAK VRÁTIT OBALY:

 

1) Zpětná zásilka přes pobočku Zásilkovny

Snadná a levná cesta zboží zpět k nám - obsluha vám vytiskne štítek, balík převezme a přepravce doručí přímo k nám. Na místě nic neplatíte, my vám následně odečteme 49 Kč z budoucí slevy na nákup.  

U této služby je nutné nás předem kontaktovat a domluvit podrobnosti.

 

2) Nejlevnější balík na trhu - služba od Zásilkovny "Mezi námi"

Pokud si budete přát jen vrátit obaly zpět, použijte nejlevnější možnost zaslání zásilky na českém trhu a to službu od Zásilkovny "Mezi námi". Stačí si jen do mobilu stáhnout aplikaci Zásilkovna a v pohodlí domova vyplnit pár základních údajů.

Obaly řádně zabalte a odneste na vaši nejbližší pobočku. Nezapomeňte přiložit váš kontakt (jméno, telefon, email), ať víme, komu máme následně slevu zaslat. :-)

Zásilku zašlete na pobočku:

Květiny Radka
Prašná 190/16
149 00 
Praha
 
Kontatní údaje:
Telefon: 778202822

 

Máme to hned za rohem a obaly si tam pravidelně vyzvedáváme každý týden. 

Cena: 65 Kč

 

3) Vrácení spojené s novou objednávkou - použijte "Vratný balík PPL"

Velmi jednoduchý způsob, jak si nechat zaslat novou objednávku a vrátit obaly zpět - to vše přes řidiče PPL. Řidič vám doveze novou objednávku společně s tzv."vratkovým" štítkem. Ten naleznete připevněný na nově doručené zásilce. Vratkový štítek sundáte a předáte do rukou řidiči PPL - ten jej nalepí na vámi již připravené a zabalené obaly určené k vrácení. Ideální způsob pro naše stálé zákazníky. 

Cena:

  • 149 Kč do 1990 Kč
  • 0 Kč nad 1990 Kč

  

JAK OBALY ZABALIT

Skleněné nádoby prosím vracejte vždy opravdu pečlivě zabalené. Ideálně ve výplních z předchozí zásilky a v pevné kartonové krabici. Prostě tak, abyste měli jistotu, že se při cestě zpět nerozbijí. :-)

Je třeba, aby byly neporušené, dobře vymyté a hlavně suché. Nezapomeňte přiložit víčka. Jakmile se k nám zásilka dostane, zašleme vám emailem slevu na další nákup.  

 

Celá nabídku Zero waste ekodrogerie.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.