SOAPHORIA Šumivá bomba Slaďoučký med 85g

Obsahuje aktivní látky jako je Med, Vanilka a Ovesné vločky. Dopřejte si naprostý relax a voňavou péči...

69 Kč
Dostupnost: Skladem
SOAPHORIA Šumivá bomba Slaďoučký med 85g

Detailní popis produktu

SOAPHORIA Šumivá bomba Slaďoučký med 85g

Šumivá koule je vhodná pro citlivou a problematickou pleť. Dopřejte si naprostý relax a voňavou péči o vaši pokožku vhozením šumivé koule do vany, zavřete oči a nechte se unést do medového nebe. Šumivá bomba obsahuje aktivní látky jako je Med, Vanilka a Ovesné vločky.

V medovém nebi není místo pro živočišné tuky ani pro chemické přísady. Kraluje zde vanilka a med. Vůně vanilky evokuje pocit útěchy a bezpečí, má antidepresivní účinky a potlačuje stres. Zabraňuje nadměrnému pocení. Med využívali pro jeho antiseptické, antioxidační a čisticí účinky už staří Egypťané. A věděli proč! Pro jeho léčivé, hojivé a hydratační účinky je i po dvou tisících letech s oblibou využíván v kosmetických výrobcích po celém světě.

Produkt je vhodný i pro děti od 3 let

Vhodné pro: očistění kůže, antibakteriální účinky, uklidnění, citlivá a problematická pleť

Certifikáty: Cruelty Free International Leaping Bunny (HCS), LeaPalm Oil Free

Cruelty-Free-International-Leaping-Bunny-certifikat  palm-oil-free-no-palm-oil-green-logo-isolated-white-background-vector-illustration-palm-oil-free-no-palm-oil-green-logo-217841558 

Použití:  Vložte výrobek do teplé lázně a sledujte, jak šumí a uvolňuje svou vůni a esenciální oleje, zatímco uhličitan sodný změkčuje vodu.

Složení: Citric Acid, Sodium Bicarbonate, Olea Europaea Fruit Oil, Mel

Množství: 85g

Výrobce: Soaphoria (Slovensko)

Vítejte ve světě Soaphoria, kde nezáleží jen na tom, co děláme. Důležité je také to, jak se to dělá. Majitelky Soaphoria si stojí za tím, že vždy, když se člověk rozhodne něco dělat, má na výběr několik různých alternativ, jak bude ke své činnosti přistupovat. S láskou a úctou se rozhodli dělat věci jinak a od samého začátku se řídí filozofií, jejíž základem jsou hodnoty, které vyznávají a zohledňují při každém kroku. Ať už se jedná o prvotní návrh produktu, výběr použitých surovin, výrobních procesů či obalových materiálů, anebo vedlejší činnosti související s balením či komunikací. Především kladou velký důraz na to, aby byly všechny Soaphoria kroky v souladu s jejich vnitřním přesvědčením, protože věří, že jen takto lze dosáhnout požadovaných výsledků.

Voňavé produkty Soaphoria jsou tu s námi od roku 2013, kdy se dvě milé dámy rozhodly čelit nejrůznějším výzvám ve snaze dosáhnout svého vysněného cíle, tedy nabídnout veřejnosti unikátní přírodní a organické kosmetické produkty. Časem také produkty pro ekologickou domácnost, voňavé chvíle pohody a relaxu v nejvyšší možné kvalitě. V Sopahoria jdou všem dennodenním výzvám s radostí napřed a neustále vyhledávají nové a nové alternativy, díky kterým společně se svými zákazníky neustále budují a zkrášlují svět Soaphorie. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
DN Avatar autora Vhodné pro děti 23.3.2022 09:22
Dobrý den, je tato bomba vhodná pro děti?
Odpovědět
BI Avatar autora Šumivky 23.3.2022 12:05
Dobrý den, Dagmar, bomby jsou vhodné pro děto od věku 3 let. Krásný den Ivon BIOneeds

Podobné produkty