❗ Vánoce jsou za rohem = přetížení dopravci. Víme, že se na Vaše objednávky moc těšíte, ale mějte teď prosím s nimi trpělivost. Dělají, co mohou. Děkujeme.❤️

Přírodní kosmetika

Vážení zákazníci, i letos připravilo BIOneeds  známou akci s názvem BLACK FRIDAY. Tento rok jsme pro Vás zlevnilii celkem 678 produktů. Pro snadné hledání vymazlených slev postačí zakliknout ve vybrané kategorii filtr "AKCE"Slevy platí od 27.11. do 30.11.2020 :)   

Přírodní kosmetika je plná organických živin, minerálů a potřebných vitamínů pro naše tělo i pleť. Jemně pečuje o pokožku, aniž by ji zatěžovala. Přírodní kosmetika je tou nejlepší volbou každé moderní rodiny, svým složením neškodí člověku ani přírodě. Je naprosto bez chemie a obsahují to nejčistší a nejpřirozenější z přírody. Bez umělých barviv, parabenů, silikonů a syntetické parfemace. Přírodní kosmetika Vám nabízí výrobky z čistě přírodních ingrediencí, bez testování na zvířatech a s nulovým použitím výše vyjmenovaných závadných látek. Certifikovaná biokosmetika je vlastně přírodní kosmetika, ale je specifická tím, že tyto přírodní zdroje pěstuje pouze na certifikovaných ekofarmách.

 
15
15001151500
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Typ pleti
Určeno pro

Stránka 1 z 61 - 1281 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 61 - 1281 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.