Valentýn je za rohem :-) -14% na všechny nezlevněné produkty s kodem VALENTYN14

Bio-D

Ekologická drogerie Bio-D je výrobek rodinné....

#ShowMore#

firmy Bio-D Company Ltd. Její sídlo se nachází v Britském Yorkshire. Ekologická drogerie Bio-D vyrábí prostředky určení k praní, úklidu domácnosti i běžnému životu. Drogerie je vysoce účinná, v mnoha případech srovnatelná s účinnosti konvenčních čistících a pracích prostředků. Některé výrobky Bio-D získaly před časem prestižní ocenění Best Buy časopisu Ethical Consumer Magazine (GB) díky prvenství v soutěži kvality více než 20 druhů ekologických čistících a pracích prostředků. Přesto je Bio-D vyrobena ze 100% přírodních materiálů, které jsou v maximální míře rozložitelné ve volné přírodě. Značka Bio-D díky svému přírodnímu složení odpovídá vysokým požadavkům na zdraví. Ekodrogerie je nedráždivá, hypoalergenní a vhodná pro jemnou a citlivou pokožku. Lidi hledající zdravý životní styl a nebo rodiny s malými dětmi ocení při praní a úklidu ekologickou drogerii, jenž nezanechává v domácím prostředí toxické a jinak škodlivé chemické stopy.

Přednostmi Bio-D jsou především striktní ekologické a etické faktory, které společnost do procesu výroby vkládá (studený proces výroby, bezodpadové hospodaření, obaly ze 70% z recyklovaných materiálů, dohledatelnost původu a Fair Trade princip při nákupu surovin atd.). Tímto společnost Bio-D omezuje průmyslové emise CO2 a minimalizuje tak svou karbonovou stopu. Kromě toho jsou všechny produkty Bio-D veganské a nejsou testované na zvířatech (ani jejich jednotlivé složky).

a jinak škodlivé chemické stopy. V portfoliu naleznete i přírodní antibakteriální mýdla a dezinfekční čistící prostředky naprosto bez chemie.

Bio-D-biod-ekologicka-drogeria-ekodrogerie

89
359189359

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem