Náš příběh

 

Přírodní kosmetika a ekologická drogerie je naše srdcová záležitost. "Frčíme" na ní už nějaký ten pátek. Možná ten příběh poznáváte i u sebe :-) Už je to přece jen pár let nazpátek... Nejdřív jsme se začali zajímat trochu víc do hloubky o to, co jíme a hlavně o složení a skladbu potravin. Jenže časem nám to nestačilo, chtěli jsme víc. Klasika :-D Ono čím je člověk starší, tím víc si uvědomuje, jak je naše zdraví to nejdůležitější, co má. Automaticky byl dalším krokem přechod na přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii. Už jsme nechtěli být slepí vůči všem těm klamavým reklamám. 

Nebylo to samozřejmě hned, krok po kroku jsme měnili naše návyky a měli z toho stále lepší pocit. Stále více nás bavilo objevovat nové produkty a testovat je a to doslova "na vlastní kůži".

Nejsme žádní blázniví ekofanatici, kteří chtějí změnit svět, žijí někde v chýši a živí se jen rostlinkami :-) Jen jsme si zametli před vlastním prahem a začali si vážit sami sebe a světa kolem nás.

Třeba tahle myšlenka osloví i vás :-)

 

Děláme to ekologicky...

Není to jen o tom, co prodáváme, ale i jak to prodáváme. Každý náš krůček se snažíme realizovat, co možno nejvíce ekologicky. Věříme, že přírodní kosmetika i ekologická drogerie si to zaslouží. Nechceme být, jako ostatní a prodávat jen dobrý produkt. Chceme Vám jít příkladem a ukázat, že je to opravdu snadné.

Každý náš balík se snažíme zabalit ekologicky. Tak třeba recyklujeme staré krabice, které máme od našich dodavatelů a nebo spolupracujících firem. Doslova jim dáváme druhý život. Samozřejmě né všechny velikosti máme od nich k dispozici, proto jsme stále nuceni některé velikosti krabic kupovat nové.  Používáme jen papírovou lepenku, která je nejen šetrná k přírodě, ale usnadní vám i recyklaci krabice. Prostě jí jen složíte a vyhodíte. Nemusíte složitě strhávat klasickou plastovou lepenku, protože my už to udělali za vás. :-) Nepoužíváme ani žádné plastové výplně. A když už ano, tak jen proto, že nám dorazila v jiném balíku od dodavatele. V tomto případě nám přijde mnohem ekologičtější ji znovu využít, než jí jen vyhodit. Balíčky tedy vyplňujeme buď nařezaným kartonem nebo papírem. 

Faktury zasíláme jen elektronicky. Možná si občas při otevření našeho balíku řeknete: "A kde je faktura?". Nebojte, vždy Vám jí zasíláme v informačním emailu o expedici zásilky. Nepovažujeme za nutné ji zbytečně tisknout na další papír, kvůli kterému musel být pokácen strom. Určitě to také oceníte. Neobjednáváme vzorečky produktů. Když už je ale od dodavatele zdarma dostaneme, určitě je nevyhazujeme, ale přikládáme k objednávkách. 

 

I když se opravdu snažíme, víme, že naše cesta je ještě dlouhá. A vždy je stále co zlepšovat :-) Občas nám i pomůže kdejaké popostrčení z vaší strany. Máte třeba nápady, co ještě zlepšit a nebo tipy na produkty, které nám v nabídce ještě chybí? Budeme jen velice rádi, když nás inspirujete...

Mějte se famfárově! 

Vaše BIOneeds

 

 bioneeds nas pribeh

 

                   

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.