Náš příběh

 

nas-pribehPřírodní kosmetika a ekologická drogerie je naše srdcová záležitost. "Frčíme" na ní už nějaký ten pátek.

Už je to několik let zpátky, co jsme se začali více a do hloubky zajímat o to, co jíme a hlavně o složení potravin. Časem nám to nestačilo a chtěli jsme víc. Uvědomili jsme si, jak je naše zdraví to nejdůležitější, co máme a není samozřejmostí. Neživíme naše tělo jen ústy, dokonce i pokožka vstřebává velké množství látek, s kterými dojde do kontaktu. Automaticky byl dalším krokem přechod na přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii. Už jsme nechtěli být slepí vůči všem těm klamavým reklamám. 

Nebylo to samozřejmě hned, krok po kroku jsme měnili naše návyky a měli z toho stále lepší pocit. Stále více nás bavilo objevovat nové produkty, testovat je, a to doslova "na vlastní kůži".

Nejsme žádní blázniví ekofanatici, kteří chtějí změnit svět, žijí někde v chýši a živí se jen rostlinkami. :-) Jen jsme si zametli před vlastním prahem a začali si vážit sami sebe a světa kolem nás.

Třeba tahle myšlenka osloví i vás :-)

  

DĚLÁME TO EKOLOGICKY

Věříme, že to není jen o tom, co prodáváme, ale i jak to prodáváme. Každý náš krůček se snažíme realizovat co možno nejvíce ekologicky. Přírodní kosmetika i ekologická drogerie si to zaslouží! Nechceme být jako ostatní a prodávat “jen“ dobrý produkt. Chceme jít příkladem a ukázat, že je to opravdu snadné.

delame-to-ekologicky

 

Víme, že naše balíčky nepatří mezi ty nejkrásnější,

my se o to ale ani nesnažíme a jsme na to dokonce hrdí!

To proto, že myslíme i na naši planetu...

 

Používáme pouze krabice z druhé ruky, které máme od našich spolupracujících firem, dodavatelů či známých. Recyklujeme je a dáváme jim druhý život. A tak se může stát, že vám zásilka dorazí třeba v krabici od bot či čokolády. :-)

 

Výplň zásilek tvoří buď kartonová střiž (z již použitých kartonů), staré noviny nebo zbytková výplň, která k nám dorazila od dodavatelů. Mohli bychom klidně hrát na estetiku a balit do krásně vypadající dřevité vlny. Ale víte, že ta nejde recyklovat? A pokud nemáte doma kamna, patří do směsi. Né díky, další odpad podporovat nechceme.

 

Namísto levných, umělých a neekologických lepících pásek používáme pouze ty papírové. Šetříme tím nejen přírodu, ale i váš čas. Krabici pak můžete bez výčitek hodit rovnou do papíru. Dokonce i faktura tiskneme jen na recyklovaný papír.

 

I když se opravdu snažíme, víme, že naše cesta je ještě dlouhá. A vždy je stále co zlepšovat :-) Občas nám i pomůže malé popostrčení z vaší strany. Máte nápad, co ještě zlepšit či tipy na skvělé eko produkty? 

Budeme jen velice rádi, když nás inspirujete...

Mějte se famfárově! 

Vaše BIOneeds

 

 bioneeds nas pribeh_1

 

                   

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.