✅ Dobrá zpráva! I během nouzového stavu je stále většina výdejních míst Zásilkovny otevřena a my pracujeme ve standartním režimu. ✅

Náš příběh

 

Jsme malá rodinná firma a přírodní kosmetika a ekologická drogerie je naše srdcová záležitost. "Frčíme" na ní už nějaký ten pátek.

Už je to několik let zpátky, co jsme se začali více a do hloubky zajímat o to, co jíme a hlavně o složení potravin. Časem nám to nestačilo a chtěli jsme víc. Uvědomili jsme si, jak je naše zdraví to nejdůležitější, co máme a není samozřejmostí. Neživíme naše tělo jen ústy, dokonce i pokožka vstřebává velké množství látek, s kterými dojde do kontaktu. Automaticky byl dalším krokem přechod na přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii. Už jsme nechtěli být slepí vůči všem těm klamavým reklamám. 

Nebylo to samozřejmě hned, krok po kroku jsme měnili naše návyky a měli z toho stále lepší pocit. Stále více nás bavilo objevovat nové produkty, testovat je, a to doslova "na vlastní kůži".

Nejsme žádní blázniví ekofanatici, kteří chtějí změnit svět, žijí někde v chýši a živí se jen rostlinkami. :-) Jen jsme si zametli před vlastním prahem a začali si vážit sami sebe a světa kolem nás.

Třeba tahle myšlenka osloví i vás :-)

  

Mějte se famfárově! 

Vaše BIOneeds

 

bioneeds-u-nas-nas-pribeh

 

 

 

                   

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.