Náš příběh

 

Kdo stojí za BIOneeds?

 

Ahoj, 

jsme rodinka, která zkrátka miluje přírodu a vše co se zelení.

Ivon je naprosto obyčejná holka, snílek a občas i trochu “rejpal“ :-D. Rejpání a pitvání ve složení kosmetiky je prostě její.  Nadšení pro přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii přišlo už před mnoooha lety po přečtení Doby jedové. Od té doby se snaží, aby byl svět kolem o něco více zelenější, udržitelnější a zdravější. Prostě, aby nám všem dělal radost. 

A pak je tu Kristián, který je skvělým životním parťákem, nejlepším kamarádem, vtipným kolegou a nejrychlejším expedičním velmistrem. :-D 

Náš zelený e-shopík BIOneeds je takový náš splněný sen, kterým se snažíme na této cestě pomáhat i ostatním. Naším přáním je, aby ochrana přírody a zelené produkty byly pro nás všechny samozřejmostí, co nejvíce dostupné a toxická drogerie byla už konečně pasé.

Nabídku se snažíme vybírat především srdcem, co nás oslovilo a vyhovovalo nám samotným. Testujeme, zkoušíme “na vlastní kůži“, čteme složení a pečlivě se snažíme přidávat stále více udržitelných produktů pro kvalitnější a zelenější život nás všech.

 

Mějte se fanfárově!

 

z BIOneeds mává

Ivon a Kristián

tym-bioneeds-web