Náš příběh

 

nas-pribehPřírodní kosmetika a ekologická drogerie je naše srdcová záležitost. "Frčíme" na ní už nějaký ten pátek.

Už je to několik let zpátky, co jsme se začali více a do hloubky zajímat o to, co jíme a hlavně o složení potravin. Časem nám to nestačilo a chtěli jsme víc. Uvědomili jsme si, jak je naše zdraví to nejdůležitější, co máme a není samozřejmostí. Neživíme naše tělo jen ústy, dokonce i pokožka vstřebává velké množství látek, s kterými dojde do kontaktu. Automaticky byl dalším krokem přechod na přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii. Už jsme nechtěli být slepí vůči všem těm klamavým reklamám. 

Nebylo to samozřejmě hned, krok po kroku jsme měnili naše návyky a měli z toho stále lepší pocit. Stále více nás bavilo objevovat nové produkty, testovat je, a to doslova "na vlastní kůži".

Nejsme žádní blázniví ekofanatici, kteří chtějí změnit svět, žijí někde v chýši a živí se jen rostlinkami. :-) Jen jsme si zametli před vlastním prahem a začali si vážit sami sebe a světa kolem nás.

Třeba tahle myšlenka osloví i vás :-)

  

DĚLÁME TO EKOLOGICKY

Věříme, že to není jen o tom, co prodáváme, ale i jak to prodáváme. Každý náš krůček se snažíme realizovat co možno nejvíce ekologicky. Přírodní kosmetika i ekologická drogerie si to zaslouží! Nechceme být jako ostatní a prodávat “jen“ dobrý produkt. Chceme jít příkladem a ukázat, že je to opravdu snadné.

delame-to-ekologicky

 

Víme, že naše balíčky nepatří mezi ty esteticky nejkrásnější,

a dokonce jsme na to hrdí! Protože....

 

Používáme pouze krabice z druhé ruky, které máme od našich spolupracujících firem, dodavatelů či známých. Recyklujeme je a dáváme jim druhý život. A tak se může stát, že vám zásilka dorazí třeba v krabici od bot či čokolády. :-)

 

Výplň zásilek tvoří buď kartonová střiž (z již použitých kartonů), staré noviny nebo zbytková výplň, která k nám dorazila od dodavatelů. Mohli bychom klidně hrát na estetiku a balit do krásně vypadající dřevité vlny. Ale víte, že ta nejde recyklovat? A pokud nemáte doma kamna, patří do směsi. Né díky, další odpad podporovat nechceme.

 

Namísto levných, umělých a neekologických lepících pásek používáme pouze ty papírové. Šetříme tím nejen přírodu, ale i váš čas. Krabici pak můžete bez výčitek hodit rovnou do papíru. Dokonce i faktura tiskneme jen na recyklovaný papír.

 

I když se opravdu snažíme, víme, že naše cesta je ještě dlouhá. A vždy je stále co zlepšovat :-) Občas nám i pomůže malé popostrčení z vaší strany. Máte nápad, co ještě zlepšit či tipy na skvělé eko produkty? 

Budeme jen velice rádi, když nás inspirujete...

Mějte se famfárově! 

Vaše BIOneeds

 

 bioneeds nas pribeh

 

                   

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.