Valentýn je za rohem :-) -14% na všechny nezlevněné produkty s kodem VALENTYN14

GoodWays

GoodWays je česko-svédská společnost, která vznikla v roce 2017. Hlavní myšlenkou, která stojí za vznikem, je

#ShowMore#

přispět ke snížení závislosti světa na jednorázových plastových výrobcích. Což se jim velmi daří :-)GoodWays věří tomu, že pokud nabídnou lidem krásné a přitom praktické znovupoužitelné alternativy, které budou milovat, umožní jim to žít život s méně odpadu a tuto myšlenku tak nenásilnou formou šíří mezi sebe.

A co přímo říká Johan, zakladatel GoodWays?: „Nejvíc naživu se cítím obklopen čistou přírodou či ve vlnách moře. Kamkoliv dnes jdu však vidím plastový odpad všude kolem, od těch nejskrytějších pláží až po hluboké lesy. Láme mi srdce, když vidím, co my lidé způsobujeme. Proto jsem se rozhodl učinit mým osobním posláním v životě práci pro udržitelnou planetu. Jako součást tohoto snažení vznikla GoodWays.“  

Johanovi je pravou rukou Terezka, která je velkou bojovnicí za zdravou planetu bez plastu. Samozřejmě nejdřív si zametla před svým prahem. Její misí je neustále snižovat nejen svůj vlastní dopad na životní prostředí, ale především inspirovat ostatní a šířit tuto myšlenku dále pomocí GoodWays.

goodways

60
790160790

Stránka 1 z 2 - 38 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 38 položek celkem