V ČEM JE ESTONSKÁ ZNAČKA NATURA SIBERICA TAK UNIKÁTNÍ?

315849233_512481540897241_7474683248778933233_nSibiř. Co si představíte pod tímto slovem? Mně až donedávna naskakovala pouze slova jako: zima, sníh, led, pustina, prázdno, nehostinnost… Vše se v mé hlavě změnilo, když jsem objevila značku Natura Siberica. Tato značka přírodní kosmetiky mi ukázala Sibiř ve zcela jiném světle. Teď se mi při pomyšlení na toto daleké území vybavuje především netknutá příroda, její čistota, síla, přirozenost a krásné vůně. Pojďte společně se mnou podlehnout kouzlu této značky a magii Sibiře.... 

 

Původ

Možná bude překvapením, že značka pochází z Estonska, vznikla v roce 1997. Sami zakladatelé popisují značku Natura Siberica jako příběh. Je to příběh o divoké Sibiři a omlazující síle ukryté v jejích bylinách a plodech. Kouzlo značky tkví v zachování původních receptů sibiřských kmenů, které odborníci pouze vylepšují o nejmodernější kosmetické postupy. Sibiřské rostliny jsou výjimečné svým nadprůměrným obsahem účinných látek – díky pěstování v drsném a extrémně chladném klimatu v sobě nesou více vitamínů či antioxidantů než stejné rostliny pěstované v jiných končinách světa. Značka ovšem samozřejmě využívá i sílu rostlin specifických pro Sibiř, jako je například ostružník moruška nebo dobromysl. Sklizeň bylin probíhá z velké části ručně, aby se co nejvíce zamezilo jakémukoliv negativnímu dopadu na životní prostředí a původní sibiřskou krajinu.

 

262855717_4275591912564044_3575652544078461979_nSortiment a Certifikace

Natura Siberica vás může opečovávat od hlavy až k patě, nabízí kompletní sortiment určený k péči o tělo, pleť i vlasy u žen i mužů, včetně dětské kosmetiky. Síla přírody vám pomůže, ať už máte jakýkoliv typ pleti, pokožky či vlasů. Natura Siberica nabízí řešení v mnoha alternativách, stačí si vybrat to, co vám bude nejvíce vyhovovat. 

Značka Natura Siberica má opravdu velké portfolio. My v BIOneeds se zaměřujeme především na ty čistě přírodní a nejčistčí produkty s certifikací Ecocert Cosmos Organics. Ta znamená především dodržení nejpřísnějších a nejprestižnějších standardů pro výrobce přírodní a ekologické kosmetiky. Stanoví požadavky na formule složení produktů vyráběných z přírodních komponentů, jejich kvalitu a způsob zpracování. Využívání jakýchkoliv živočišných složek, rafinovaných ropných produktů či používání praxe testování na zvířatech jsou přísně zakázány.

 

Co můžete očekávat :-)

Šampony a kondicionéry – ať už máte suché či naopak rychle se mastící vlasy, najdete v nabídce odpovídající šampon i kondicionér. Trápí vás citlivá pokožka hlavy, máte lupy, vlasy si barvíte nebo chcete podpořit objem svých jemných vlasů? Se vším vám dokáže Sibiř pomoci. Víme, že péče o vlasy nekončí ve sprše – pro ochranu před teplem a pomoc s vytvořením vysněného účesu můžete použít stylingovou pěnu a konečky na závěr vyživit speciálním olejíčkem.

18738757_1188769201246346_124074619220706404_oČistotu těla vám zajistí široká škála sprchových gelů a krémových mýdel na ruce. Máte-li rádi vanu plnou bublinek, vyzkoušejte také pěnu do koupele.

Natura Siberica vám pomůže i v péči o dutinu ústní – objevte zubní pasty vhodné pro bělení chrupu nebo obnovu zubní skloviny. Na závěr nezapomeňte vypláchnout ústní vodou. 

V nabídce najdete také vše potřebné k péči o obličej. Dle typu pleti máte opět na výběr z čistících gelů, micelární vody, oleje, séra či masek, vyřešíte i exfoliaci, tonizaci a závěrečné vyživení pleti pomocí séra či krému na obličej, ať už máte pleť suchou, smíšenou či mastnou, nebo chcete bojovat s projevy stárnutí. 

Pro děti Natura Siberica nabízí čistotu v podobě mycí pěny, mýdla nebo gelu. Nesmíme zapomenout na šampon a hydratační mléko po koupeli. 

Mám pocit, že neexistuje nic, s čím by si příroda nedokázala poradit. Nechte se i vy přesvědčit o síle bylin prostřednictvím značky Natura Siberica.

 

LEA švecová

 Autor článku: Lea Švecová

 "Jsem naprosto normální až obyčejná mladá žena. Část života jsem prožila na vesnici, a tak mám velmi blízko k přírodě. Miluju procházky, západy slunce a zvířata. Ani nevím, jak jsem se dostala k tématům ekologie, ale jednoduše to zapadlo do mého života a je jeho nedílnou součástí od mých 18 let. Láska ke knihám, češtině a psaní ve mně byla ještě dávno předtím. Psaní článků o přírodní kosmetice je tedy pro mě úžasnou fúzí mých oblíbených věcí a úžasná seberealizace."