Známe anti-age "BOJOVNÍKA"

 

Známe anti-age "BOJOVNÍKA"

Víte, který o přírodní produkt se jedná?

Vrásky čekají na každého z nás... Jaký přírodní produkt s nimi umí bojovat přirozenou cestou?

Arganový olej pochází z Maroka a díky svým blahodárným účinkům na pleť se mu také říká také „Marocké zlato“. A to opravdu zaslouženě. Je hlavně znám jako silný anti-oxidant s vysokým anti-age efektem. Pro péči o zralou pleť je doslova spásou a přírodní cestou, jak omezit vznik vrásek. Díky svým výjimečným velkým regeneračním účinkům arganový olej vyhledávají ženy po celém světě, ať už v jeho čisté formě, nebo v pohodě krémů, které obsahují vysoké množství prospěšných látek. Arganový olej je celkem všestranný olej a též je vhodný na akné, záněty či podrážděnou pokožkou. V čisté podobě je vhodný i k péči o nehty, vodní lázeň či regeneraci suchých a poškozených vlasů. 

argan

Arganový olej se získává z marockého pouštního stromu Argánie trnité. Přesněji se vyrábí z jeho plodů, malých mandliček vyloupnutých z ořechů. Jakmile byl objeven dnešním světem, ihned se stal úžasným pomocníkem v kulinářství a hlavně kosmetice. Že se jedná opravdu o vysoký koncentrát Vám potvrdí i fakt, že na 1 litr arganového oleje padne 50kg suchých plodů. Jeho výroba je opravdu pracná a hlavně spousty hodin namáhavé ruční práce.

 

Arganový olej a jeho blahodárné účinky na obličej

Arganový olej je nezaměnitelný pomocník v péči o pleť, je vhodný ke každodenní péči. Je opěvován hlavně kvůli svým silným anti-oxidačním účinkům. Pleť chrání před volnými radikály, navrací ji elasticitu a ztracenou hydrataci. Pleť je při pravidelném používání sametově hebká. Arganový olej má díky tomu vysoká Anti-age efekt a regeneruje hlavně zralou pleť. A to hlavně díky obsahu Vitaminu E,  kterého obsahuje skoro dvojnásobek než třeba takový olivový olej. Vitamin E je pro pleť a její správné fungování velmi důležitý. Stimuluje také v pokožce tvorbu kolagenu a elastinu, čímž je schopen bránit tvorbě vrásek a účinně vyhlazovat i ty již existující. Vrásky účinně mizí a pleť bude krásně vypnutá a vyhlazená. Můžete ho ale používat i na akné, lupenku, kožní záněty či podrážděnou pokožku od slunce. Díky jeho vysokým regeneračním účinkům je jeho použití opravdu široké.

Jak ho používat? Stačí každé ráno a večer vmasírovat do čisté pleti 1-2 kapky 100% čistého oleje nebo arganového krému například od Nobilis Tilia.

nobilis-tilia-arganovy-krem-50mlpurity-vision-raw-arganovy-olej-bio-30ml nobilis-tilia-arganovy-olej-bio-100ml

 

 

 Náš tip: Pro rozzářenější a vypnutější pohled určitě zkuste oční arganový krém od Nobilis Tilia.

 

nobilis-tilia-arganovy-ocni-krem-15mlneobio-24h-anti-age-cream

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.