ZNÁME ANTI-AGE „BOJOVNÍKA“

Známe anti-age „BOJOVNÍKA“

 

Známe anti-age „BOJOVNÍKA“

Víte, který o přírodní produkt se jedná?

Vrásky čekají na každého z nás… Jaký přírodní produkt s nimi umí bojovat přirozenou cestou?

Arganový olej pochází z Maroka a díky svým blahodárným účinkům pro pokožku je přezdíván také jako „Marocké zlato“. A to opravdu zaslouženě. Je to silný anti-oxidant s vysokým anti-age efektem. Je doslova spásou pro zralou a unavenou pleť , přírodní cestou pokožku přirozeně vypíná a zpomaluje vznik vrásek. Díky svým výjimečným regeneračním účinkům arganový olej vyhledávají ženy po celém světě, ať už v jeho čisté formě, nebo jako součást krémů.

Arganový olej, jeho použití. Je vhodný na vrásky a zralou pleť.

A nejen to, je to celkem všestranný olej, které je stejně tak vhodný i na akné, záněty či podrážděnou pokožkou. Také k péči o nehty, vodní lázeň či regeneraci suchých a poškozených vlasů. 

 

VÝROBA

Arganový olej se získává z marockého pouštního stromu Argánie trnité. Přesněji se vyrábí z jeho plodů, malých mandliček vyloupnutých z ořechů. Jakmile byl objeven dnešním světem, ihned se stal úžasným pomocníkem v kulinářství a hlavně kosmetice. Že se jedná opravdu o vysoký koncentrát Vám potvrdí i fakt, že na 1 litr arganového oleje padne 50kg suchých plodů. Jeho výroba je opravdu pracná a hlavně spousty hodin namáhavé ruční práce.

ARGANOVÝ OLEJ A JEHO BLAHODÁRNÉ ÚČINKY

Arganový olej je nezaměnitelný pomocník v každodenní péči o pleť. Je opěvován hlavně kvůli svým silným anti-oxidačním účinkům. Pleť chrání před volnými radikály, navrací ji elasticitu a ztracenou hydrataci. Pleť je při pravidelném používání sametově hebká a příjemná na dotek. Je bohatý na Vitamin E, kterého obsahuje skoro dvojnásobek než třeba takový olivový olej. Vitamin E je pro pleť a její správné fungování velmi důležitý. Stimuluje v pokožce tvorbu kolagenu a elastinu, čímž je schopen bránit tvorbě vrásek a účinně vyhlazovat i ty již existující. Vrásky přirozeně mizí a pleť bude krásně vypnutá a vyhlazená.

Arganový olej v péči o vrásky. Známe anti-age boovníka

Můžete jej používat také při výskytu akné, lupenky, kožních zánětů či podráždění a popálení pokožky od slunce. Díky jeho vysokým regeneračním účinkům je jeho použití opravdu široké.

 

JAK NEJLÉPE APLIKOVAT

Oleje sami o sobě nemají schopnost pleť hydratovat. Slouží ale výborně jako prostředek, který uzamkne vlhkost v pleti, takže zůstane hydratovaná! Proto je vždycky nutné nanášet olej na navlhčený obličej, buď čistou vodou nebo třeba květovou vodou. Ty mají dost často rozprašovač, který nám ulehčí rovnoměrné zvlhčení obličejei dekoltu. Pleťového oleje stačí vždy jen pár kapek( cca 3 – 4 ). Kapky odeálně rovnoměrně rozdělit na tváře, bradu a čelo, následně lehce prsty roztírat od středu obličeje do stran. Olej můžete i lehounce vklepávat. Pokud by po aplikaci zůstávala pleť i přesto hodně mastná, doporučujeme příště vody či hydrolátu používat o něco více a oleje naopak méně.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.