KAOLIN: BÍLÉ ZÁZRAČNÉ BAHNO

 

Sice vypadá jako bílé bahno, ale nenechte se zmást :-)

Tenhle zázrak je čistý bílý jíl známí i jako Kaolin. Jeho největším specifikem, na rozdíl od ostatní typů jílů. je fakt, že ho snese i ta nejcitlivější pokožka. Díky jednoduchému složení lze jíl používat na mnoho způsobů, ideální je hlavně k vlastnoručně vyráběným maskám, zábalům i peelingům. 

Bílí jíl na tělo i tvář, Kaolin

Bílý jíl neboli Kaolin je znám svým bohatým obsahem přírodních minerálů, je doslova pokládán za přírodní „zkrášlovač“. Vynikající jsou hlavně jeho exfoliační, čistící a detoxikační vlastnosti. Navíc působí protizánětlivě, antibakteriálně a antisepticky, může se  používat i denně na mytí pleti. Pravidelným používáním napomáhá zlepšení vzhledu pokožky, kterou trápí například ekzémem, lupénka, akné, nebo rosacea.

Bílý Jíl zlepšuje strukturu pleti, redukuje její suchost a známky šupinatění. Navrací ji ztracenou elasticitu a pevnost. Účinně odstraňuje odumřelé buňky, čímž ji zanechává jemnou a vláčnou.

KAOLIN: Jílová maska na obliček

Podporuje regenerační schopnosti a přirozenou tvorbu nových pleťových buněk. Má přirozené čistící vlastnosti, díky kterým zbavuje pokožku nežádoucích látek a odumřelých buněk, uvolňuje a posiluje celý organismus. Díky podpoře látkové výměny v podkožních vrstvách napomáhá i zmírnit projevy celulitidy. 

 

Jelikož je Bílý jíl nejmírnější ze všech jílů, je svým složením vhodný opravdu na všechny typy pokožky, ideální je však hlavně na tu citlivou. Obsahuje kvalitní přírodní minerály jako je Oxid Křemičitý, Magnézie, Draslík a Vápník.

Vhodné pro: 

Všechny typy pokožky i pro citlivou, hloubkové čištění, snižuje tvorbu mazu, proti stárnutí, léčí záněty, celulitida