Kaolin: Bílé zázračné bahno

 

kaolin-bilý-jil-pletova-maska-francouzsky-jil

Kaolin: Bílé zázračné bahno

 Sice vypadá jako bílé bahno, ale nenechte se zmást :-) Tenhle zázrak je čistý Bílý Jíl neboli Kaolin. Jeho největším specifikem od ostatní typů jílů je, že ho snese i ta nejcitlivější pokožka. Díky jednoduchému složení lze jíl používat na mnoho způsobů, ideální je k vlastnoručně vyráběným maskám, zábalům i peelingům.  

Bílý jíl neboli Kaolin je znám svým bohatým obsahem přírodních minerálů, je doslova pokládán za přírodní "zkrášlovač". Vynikající jsou hlavně jeho exfoliační, čistící a detoxikační vlastnosti. Navíc působí protizánětlivě, antibakteriálně a antisepticky, proto se může používat i denně na mytí pleti. Pravidelným používáním napomáhá zlepšení vzhledu pokožky, které trpí ekzémem, lupénkou, akné, nebo rosaceou. Při pravidelném používání Bílý Jíl zlepšuje strukturu pleti, redukuje její suchost a šupinatění. Navrací pokožce ztracenou elasticitu a pevnost. Účinně odstraňuje odumřelé buňky, čímž ji zanechává jemnou a vláčnou.

 

bílý-jíl-kaolin

 

Podporuje regenerační schopnosti pleti a tvorbu nových pleťových buněk. Bílý jíl má přirozené čistící vlastnosti, díky tomu zbavuje pokožku nežádoucích látek a odumřelých buněk, uvolňuje a posiluje celý organismus. Díky podpoře látkové výměny v podkožních vrstvách napomáhá zmírnit projevy celulitidy. Úspěšně je využíváno při léčbě lupénky a ekzémů.

Jelikož je Bílý jíl nejmírnější ze všech jílů je svým složením ideální pro citlivou pokožku. Obsahuje kvalitní přírodní minerály jako je Oxid Křemičitý, Magnézie, Draslík a Vápníku.

 

Vhodné pro: 

Všechny typy pokožky i pro citlivou, hloubkové čištění, snižuje tvorbu mazu, proti stárnutí, léčí záněty, celulitida

 

  Mohlo by Vás zajímat:

 saloos-bily-jil       soaphoria-bily-jil-100g

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.