❗ Vánoce jsou za rohem = přetížení dopravci. Víme, že se na Vaše objednávky moc těšíte, ale mějte teď prosím s nimi trpělivost. Dělají co mohou. Děkujeme.❤️

5 důvodů proč používat 100% přírodní oleje

 

prirodni-olej-mandlovy-olej-ricinovy-olej-arganovy-olej

 

Ne nadarmo se říká “Tajemství mládí a krásy hledej v přírodních olejícha je tomu opravdu tak. 100% přírodní olej je to nejjednodušší a nejčistší, co můžete své pokožce nabídnout. Ale také ten nejkoncentrovanější produkt na trhu! I díky tomu si můžete být jisti, že pokožka dostane přesně to, co potřebuje, a stačí opravdu jen malá kapka. 100% přírodní olej je naprosto přírodní produkt, který v sobě skrývá individuální vlastnosti, které jsou určeny typem plodiny či rostliny, z které je lisován. Důvodů, proč zahodit do koše starý krém a pořídit si přírodní olej je mnoho, my jich Vám dali dohromady 5 nejdůležitější.

 

1.Naprosto čisté složení

Na rozdíl od jiných produktů je přírodní olej složením stoprocentní. Není třeba zkoumat složení a hledat, zda nějaké ze složek Vám nevyhovuje nebo jste na ní alergičtí.

 

2.Jejich všestrannost

100% přírodní olej nemusíte používat jen k péči o pleť, ba naopak! Skvěle pečují o Vaše vlasy, nehty, řasy, do koupele, pro masáž. Například takový Ricinový olej je ideálním pomocníkem při péči o suché konečky vlasů či k urychlení růstu zdravých a dlouhých řas.

 

3.Stačí jen malá kapka

Díky jeho vysoké koncentraci výživných a blahodárných složek stačí pouze malá kapsa a můžete se být jisti, že vaše pleť získala přesně tolik, kolik potřebuje. Proto velmi často se přírodní olej prodává ve speciální lahvičce s kapátkem, které Vám umožní jeho snadnou  aplikaci i dávkování. Určitě Vás velmi mile překvapí, jak dlouho vydrží jedna taková malá lahvička!

 

4. Bezchybné vstřebání

Přírodní oleje mají velmi příjemnou strukturu, která je opravdu velmi dobře vstřebatelná do lidské pokožky. Při jejich použití si můžeme být jisti, že se veškeré vitamíny a minerály rychle a kvalitně vstřebaly a nezůstalo nic na zmar.

 

5.Vhodné i na citlivou pokožku

Díky tomu, že přírodní oleje neobsahují žádné další složky ani parfemaci, jsou opravdu vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Nejvhodnější oleje pro citlivou pokožku jsou například šípkový, mandlový, arganový či meruňkový...

Celou nabídku pleťových olejů naleznete zde.

1465

Soaphoria Ricinový olej 50ml

 

purity vison arganový olej

Purity vision Arganový olej BIO 30ml

 

navia-arganovy-olej-nerafinovany-bio-50ml

Navia Mandlový olej nerafinovaný BIO 50ml

 

 

Celou nabídku pleťových olejů naleznete zde.

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.