5 DŮVODŮ PROČ POUŽÍVAT 100% PŘÍRODNÍ OLEJE

Ne nadarmo se říká “Tajemství mládí a krásy hledej v přírodních olejích“. Můžeme jen potvrdit, že je tomu opravdu tak. 100% přírodní olej je nejčistší, ale také nejkoncentrovanější produkt, který můžete své pokožce nabídnout. I díky tomu si můžete být jisti, že pokožka dostane jen přesně to, co opravdu potřebuje, stačí opravdu jen malá kapka.

Důvodů, proč vyzkoušet namísto krému přírodní olej, je mnoho. Tady máte 5 nejdůležitější.

Přírodní pleťový olej v lahvičce

1.Čisté složení

Na rozdíl od jiných produktů je přírodní olej svým složením stoprocentní. Není třeba zkoumat a luštit jeho složení. 100% přírodní olej je naprosto přírodní zázrak, který v sobě skrývá blahodárné vlastnosti, které jsou charakteristické pro danou rostlinu, z kterého je lisován.

 

2. Všestrannost

100% přírodní olej nemusíte používat jen k péči o pleť, ba naopak! Skvěle pečují o celé tělo – vlasy, nehty, řasy, je vhodný do koupele i pro masáž. Například takový Ricinový olej je ideálním pomocníkem pro péči o suché konečky vlasů či k urychlení růstu zdravých a dlouhých řas.

3. Stačí jen malá kapka

Díky jeho vysoké koncentraci plné výživných a blahodárných složek stačí pouze malá kapsa a můžete se být jisti, že vaše pleť získala přesně tolik, kolik potřebuje. Proto velmi často se přírodní olej prodává ve speciální lahvičce s kapátkem, které Vám umožní jeho snadnou  aplikaci i dávkování. Určitě Vás velmi mile překvapí, jak dlouho vydrží jedna taková malá lahvička!

JAK Nanášet a používat PLEŤOVÝ OLEJ

JAK PLEŤOVÝ OLEJ NANÁŠET

Oleje sami o sobě nemají schopnost pleť hydratovat. Slouží ale výborně jako prostředek, který uzamkne vlhkost v pleti, tak že zůstane dlouho hydratovaná! Proto je vždycky nutné nanášet olej na navlhčený obličejbuď čistou vodou nebo třeba květovou vodou. Ty mají dost často rozprašovač, který nám ulehčí rovnoměrné zvlhčení obličeje i dekoltu. Pleťového oleje stačí vždy jen pár kapek ( cca 3 – 4 ). Kapky ideálně rovnoměrně rozdělit na tváře, bradu a čelo, následně lehce prsty roztírat od středu obličeje do stran. Olej můžete i lehounce vklepávat. Pokud by po aplikaci zůstávala pleť i přesto hodně mastná, doporučujeme příště vody či hydrolátu používat o něco více a oleje naopak méně.

Pleťové oleje vhodné i na citlivou pokožku

4. Bezchybné vstřebání

Přírodní oleje mají velmi příjemnou strukturu, která je opravdu velmi dobře vstřebatelná do lidské pokožky. Při jejich použití si můžeme být jisti, že se veškeré vitamíny a minerály rychle a kvalitně vstřebaly a nezůstalo nic na zmar.

5.Vhodné i na citlivou pokožku

Díky tomu, že přírodní oleje neobsahují žádné další složky ani parfemaci, jsou opravdu vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Nejvhodnější oleje pro citlivou pokožku jsou například šípkový, mandlový, arganový či meruňkový…