✅ Dobrá zpráva! I během nouzového stavu je stále většina výdejních míst Zásilkovny otevřena a my pracujeme ve standartním režimu. ✅

Jak přírodně zesvětlit vlasy až o 2-3 tóny

jak-zesvětlit-vlasy-přírodní-cestou-1

METODA ZESVĚTLENÍ POMOCÍ VITAMÍNU C 

Vitamín C umí váš vlas otevřít a následně vymýt větší množství vašeho pigmentu. Nebudeme zacházet do odborného úhlu. Jelikož by mohl vzbudit více nepochopení, než užitku. Níže přinášíme jednoduše sepsaný recept, jak zesvětlit vlasy zcela bez chemie a s kapkou chemie.

 

TENTO RECEPT SE TAKÉ VZTAHUJE K TOMU, JAK STÁHNOUT HENNU BEZ PEROXIDU.

 
BUDETE POTŘEBOVAT:

 

1) Vitamín C v prášku

2) Šampon 

3) Misku

 

POSTUP

Nejprve si vlasy namočte a vysušte ručníkem, tak aby nebyly příliš mokré ani suché. Poté smíchejte v misce vitamín C (nejlepší je z drogerie) se šamponem a vytvořte velmi silnou pastu, kterou budete aplikovat jako barvu po celé délce. Směs můžete aplikovat rukou. Nezapomeňte ji rozetřít do celé délky a rovnoměrně, tak aby stažení nezpůsobilo fleky. Ke konci můžete vlasy prohrábnout kartáčem nebo rukou.

Vitamín C začne do pár minut působit. Doporučená doba působení je 30 minut. Poté pastu vymyjte šamponem a vlasy na závěr vyživte nejlépe naším vysoce kvalitním hydratačním kondicionérem. Jako bonus můžete vlasy opláchnout jablečným octem, jelikož váš vlas bude po působením vitamínu C otevřený a jablečný ocet ho uzavře. Což způsobí, že vaše vlasy budou lesklejší a na dotek jemnější.

 

 

JABLEČNÝ OPLACH

250 ml sklenice bude z 70 % obsahovat vodu a 30 % jablečného octa. 

Tento recept vaše vlasy už po první aplikaci výrazně zesvětlí, aniž bychom použili peroxid. Doba rozestupu stahování je každé 2 umytí, zabráníte tak tomu, aby se vaše vlasy nepoškodily.

 

zdroj: blog VOONO

všechny produkty VOONO

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.