JAK PŘÍRODNĚ ZESVĚTLIT VLASY AŽ O 2-3 TÓNY

jak-zesvětlit-vlasy-přírodní-cestou-1

 

METODA ZESVĚTLENÍ POMOCÍ VITAMÍNU C 

Vitamín C umí vlas otevřít a následně vymýt větší množství pigmentu. Níže přinášíme jednoduše sepsaný recept, jak zesvětlit vlasy zcela bez chemie.

TENTO RECEPT SE TAKÉ VZTAHUJE K TOMU, JAK STÁHNOUT HENNU BEZ PEROXIDU.

BUDETE POTŘEBOVAT:

1) Vitamín C v prášku

2) Šampon 

3) Misku

 

POSTUP

Jak stáhnout hennu bez peroxidu. Jak zesvětlit vlasy o 2-3 odstíny.

 

Nejprve si vlasy namočte a vysušte ručníkem, tak aby nebyly příliš mokré ani suché. Poté smíchejte v misce vitamín C (nejlepší je z drogerie) se šamponem a vytvořte velmi silnou pastukterou budete aplikovat jako barvu po celé délce. Směs můžete aplikovat rukou. Nezapomeňte ji rozetřít do celé délky a hlavně rovnoměrně, tak aby stažení nezpůsobilo fleky. Ke konci můžete vlasy prohrábnout kartáčem nebo rukou.

Vitamín C začne do pár minut působit. Doporučená doba působení je 30 minut. Poté pastu vymyjte šamponem a vlasy na závěr vyživte nejlépe vysoce kvalitním hydratačním kondicionérem. Jako bonus můžete vlasy opláchnout jablečným octem, jelikož váš vlas bude po působením vitamínu C otevřený a jablečný ocet ho naopak zpět uzavře. Což i způsobí, že vaše vlasy budou po oplachu lesklejší a na dotek jemnější.

Tento recept vaše vlasy už po první aplikaci výrazně zesvětlí, aniž bychom použili peroxid. Doba rozestupu stahování je každé 2 umytí, zabráníte tak tomu, aby se vaše vlasy nepoškodily.

JAK NA JABLEČNÝ OPLACH

250 ml sklenice bude z 70 % obsahovat vodu a 30 % jablečného octa. Hotovo! 

TIP: Jablečné oplachy lze zakoupit již hotové přímo z naší nabídky.

 

Pro více metod, jak přírodně zesvětlit vlasy mrkněte na náš další článek.