Ricinový olej "Malý velký zázrak"

 

 ricinovy-olej-prirodni-olej-prirodni-kosmtika

 

Ricinový olej "Malý velký zázrak"

Přírodní kosmetika nabízí spousty druhů blahodárných lisovaných olejů. Tentokrát jsme si posvítili na Ricinový olej. Ten si můžeme dovolit nazývat doslova “Všelékem“. Je získáván lisováním za studena a díky své vysoké koncentraci plné blahodárných látek má opravdu širké spektrum využití. Ricinový olej je známí svými regeneračními účinkyPoradí si například s poškozenými slabými vlasy. Pravidelným používáním Vás odmění “Lví“ hřívou, kterou Vám bude závidět každá žena.

Toužíte pro nelámavých nehtech a hustých řasách? I na tento problém můžete vytáhnout Ricinový olej.

Tento zázračný olej je získán ze semene Skočce Obecného neboli Ricinovníku. Ten nepřehlédnete díky jeho nádherně červeným listům. Jeho plody jsou zajímavě zbarvené a podobají se plodům kaštanu. Uvnitř obsahují malá semínka, která obsahují prudký jed, ricin. Po vylisování se třeba Ricinový olej zahřát na vysoké teploty, aby se jedovaté látky odpařily. Při vyšší koncentraci by mohl usmrtit i dospělého člověka.

 

ricinovy-olej

 

Péče o pleť

Ricinový olej obsahuje Kyselinu Ricinolejovou, která je známa svými posilujícími, regeneračními a hojivými účinky. Je obzvlášť vhodný pro suchou, podrážděnou pokožku či pokožku náchylnou k alergiím či ekzémům. Pokožce dodá potřebnou hydrataci a spustí regenerační procesy. Díky tomu si poradí i s jemnými vrásky a dalšími známkami stárnutí. Pleť nádherně vypíná a navrací ztracenou elasticitu. 

 

Jizvy, drobné ranky 

Pokud jste majitelkou malé či větší jizvy, strií nebo jiných pooperačních památek, určitě nedáte na Ricinový olej dopustit. Nejvyšší účinek má při aplikaci na čerstvé jizvy, ale viditelné výsledky budou znát i při aplikaci na ty staršího data. Aplikujte jednou či dvakrát denně a jemně vmasírujte. Výsledky se dostaví co nevidět :-)

 

Po takových řasách touží každá...

Nádherně husté a dlouhé řasy získáte potíráním vatové tyčinky namočené v ricinovém oleji. Ricinový olej můžete na řasy aplikovat i starým štětečkem na řasy. Doporučujeme to hlavně při regeneraci po odstranění umělých řas.

 

nobilis-tilia-ricinovy-olej-100mlsoaphoria-ricinovy-olej-50ml Saloos-Ricinový olej 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.