GoodFilter Aktivní Uhlí pro filtraci vody 4 ks

Nejekologičtější přírodní vodní filtr na světě

640 Kč
Dostupnost: Skladem
GoodFilter Aktivní Uhlí pro filtraci vody 4 ks
goodfilter aktivni uhli pro filtraci vody 4 ks
Vegan

Detailní popis produktu

GoodFilter Aktivní Uhlí pro filtraci vody 4 ks

Pijte čistou vodu, ať jste kdekoliv!

GoodFilter neboli aktivní uhlí pro filtraci vody je jedním z nejekologičtějších přírodních vodních filtrů na světě. Jedná se o speciální druh uhlí, také známé jako Kishu Binchotan, které se ručně vyrábí v oblasti Wakayama v Japonsku. Zde se používá pro své čisticí a zdravotní účinky již po staletí. GoodFilter má v sobě velké množství pórů, díky kterým do sebe váže veškeré nežádoucí chemikálie a nečistoty, vyrovnává pH vody, ale také ji dodává potřebné minerály a zlepšuje její chuť. GooFilter je možné použít pouze s pitnou vodou. Je snadno přenosný a poslouží tak i na místech, kde kohoutkové vodě prostě nevěříte.

GoodFilter je čistě přírodní produkt, který je zpracováván udržitelným způsobem. Při běžném používání je jeho životnost 3-5 měsíců. Poté jej můžete rozdrtit a zakopat na zahradě, kde se vrátí zpět do koloběhu života a stane se vynikajícím hnojivem pro vaše rostliny.

Použití: 

  • Před použitím vyvařte (postupně přiveďte k varu, vařte cca 5-10 min. a nechte vychladnout)
  • Vhodná pro objem: 1,2 l vody
  • Životnost: 3-5 měsíců
  • GooFilter je možné použít pouze s pitnou vodou

Složení: 100% dřevěné uhlí

Obsah: 4ks

Výrobce: GoodWays (Česká Republika)

GoodWays je česko-svédská společnost, která vznikla v roce 2017. Hlavní myšlenkou, která stojí za vznikem, je přispět ke snížení závislosti světa na jednorázových plastových výrobcích. Což se jim velmi daří :-) GoodWays věří tomu, že pokud nabídnou lidem krásné a přitom praktické znovupoužitelné alternativy, které budou milovat, umožní jim to žít život s méně odpadu a tuto myšlenku tak nenásilnou formou šíří mezi sebe.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrace vody
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty