15% na celý nákup :-) Kupon: LETOZAROHEM (neplatí na akce)
Akce Tip
  • 1 z 2
 

SWIRL BIO kompostovatelné pytle s uchy 6ks - 20l

 

Velikost balení:   20l(6ks)   /   36l(6ks)

Dostupnost Skladem :-)
Můžeme doručit do
25.5.2022
Běžná cena 89 Kč
Ušetříte 33 Kč (–37 %)
56 Kč
   
Značka SWIRL
Kategorie Ekologické pytle na odpad
 

SWIRL EKO zatahovací pytle 6ks - 20l

Nyní můžete bioodpad likvidovat ekologicky a být si jistí, že pytel se při přenosu neprotrhne. BIO kompostovatelné pytle Swirl jsou vyrobeny speciálně na bioodpad a k tomuto účelu byly i navrženy. Pytle jsou vodotěsné, takže zaručeně nic neprosákne. Zároveň jsou však paropropustné, takže odvádí vlhkost. Materiál, ze kterého je pytel vyroben, je odolný proti protržení a zcela biologicky rozložitelný. Ideální do popelnice na bioodpad nebo domácího kompostéru. A také pro váš dobrý pocit!

Použití: Jednoduše pytel zavažte a vyhoďte na kompost nebo do popelnice na bioodpad. O zbytek se postará matka příroda. Zaručeně. Pytle je vhodné umístit do odvětrávané nádoby. Jinak se bude odpar kondenzovat na stěnách nádoby a na jejím dně se tak může nahromadit kondenzát (tekutina).

Co vše lze kompostovat:

  • slupky od ovoce či zeleniny, včetně citrusových plodů
  • jádřince, pecky z ovoce
  • listy a nať ze zeleniny
  • odpad ze zeleně, tráva, listí, jemné větvičky
  • skořápky z vajíček a ořechů
  • zbytky pečiva a obilnin
  • kávový odpad včetně papírových filtrů a ubrousků
  • čajový odpad a čajové sáčky
  • a další ...

Přednosti výrobce:

mel

Množství: 20l (6Ks)

Složení: 100% biologicky rozložitelná fólie

Výrobce: SWIRL - Melitta (Polsko)

Za značkou SWIRL stojí skupina Melitta, která nebere udržitelnost jen jako už samozřejmou firemní hodnotu, ale také jako příležitost k propojování. Společnými silami usilují o sjednocení ekonomických, sociálních i ekologických zájmů. Svým zákazníkům, partnerům i zaměstnancům chtějí skrze své produkty nebo know-how zprostředkovávat udržitelnost jakožto každodenní volbu pro život. Jejich hlavní moto zní: "Chceme vyrábět produkty, které dělají váš každodenní život snazší, spokojenější a čistší." Mnoho let už také podporují mezinárodní neziskové organizace a iniciativy, jako třeba Rainforest Alliance, Fairtrade, UTZ Certified nebo 4C Association (udržitelnost kávy, kakaa a čaje).Produkty jejich značky Swirl jsou synonymem kvality v oblasti vysávání, úklidu, filtrace a nakládání s odpadem. Značka je zavedená ve 40 zemích napříč Evropou a As

 

Podobné produkty

Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: