laSaponaria Bělicí zubní pasta WonderWhite Máta a aktivní uhlí BIO 75 ml

Úžasnou svěžestí provanou ústa hned tři druhy máty peprné a extrakt z aloe vera. Do receptury pasty je přidáno také aktivní uhlí  společně s oxidem křemičitým, dohromady pomáhájí odstranit veškeré nečistoty i zubní plak. Aktivní uhlí zuby přirozeně bělí a zbavuje zabarvení od kafíček i černých čajů

119 Kč
Dostupnost: Skladem
laSaponaria Bělicí zubní pasta WonderWhite Máta a aktivní uhlí BIO 75 ml
lasaponaria belici zubni pasta wonderwhite mata a aktivni uhli bio 75 ml
Vegan

Detailní popis produktu

laSaponaria Bělicí zubní pasta WonderWhite Máta a aktivní uhlí BIO 75 ml

Úžasnou svěžestí provanou ústa hned tři druhy máty peprné a extrakt z aloe vera. Do receptury pasty je přidáno také aktivní uhlí  společně s oxidem křemičitým, dohromady pomáhájí odstranit veškeré nečistoty i zubní plak. Aktivní uhlí zuby přirozeně bělí a zbavuje zabarvení od kafíček i černých čajů.

Pasta má střední abrazivitu a neobsahuje fluorid. Ekologický původ a zpracování surovin hlídá certifikát Cosmetici Biologici a stočená je v tubě z recyklovatelného bioplastu.

Certifikát: Cosmetici Biologici

cosmetici-biologici

Složení:  Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica,, Glycerin, Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Carbon, Mentha Piperita Leaf Extract*, Mentha Piperita Oil*, Mentha Arvensis Herb Oil, Mentha Viridis Leaf Oil, Menthyl Lactate, Citric Acid, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Limonene**Linalool**.

*z ekologického zemědělství, **čistě přírodní výtažky

Množství: 75 ml

Výrobce: laSaponaria (Itálie)

laSaponaria je výsledkem velkého nadšení a ještě většího snu Luigi a Lucie, které před více jak 10 lety založili laboratoř řemeslné výroby přírodní kosmetiky. Tak vznikla tato od hlavy až k patě vymazlená zelená kosmetika. Dnes už mají novou, větší laboratoř, a také tým stejně oddaných a nadšených lidí. Díky tomu se pole působnosti zvětšuje a laSaponaria se tak zapojuje nejen do projektů na pomoc lokálním farmám a sociálním podnikům, ale taky třeba syrským uprchlíkům.

laSaponaria vyrábí certifikovanou BIO přírodní kosmetiku s láskou a posláním. Prostě vás chytne za srdce. Nádherně voní, je vyrobena z těch nejkvalitnějších lokálních surovin a zároveň pomáhá, kde se dá. Podporuje místní malé farmáře, sociální projekty ale i fair trade. Vše je výsledkem poctivé, řemeslné ruční výroby a věřte, že to pocítíte. Samozřejmostí je žádné testování na zvířatech a žádné živočišné suroviny. Nezapomíná se ani na obaly, které jsou z velké části recyklované. Zkuste jednou a budete chtít znovu... 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní zubní pasta , Přírodní zubní pasta bez fluoridu
Hmotnost: 0.1 kg
Typ pasty: Bez fluoridu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty