Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Hledat
Přihlášení
Nákupní košík
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Hledat
Přírodní kosmetika
Pleťová kosmetika
Čištění a odličování pleti
Tonizace pleti
Pleťové krémy
Pleťová séra
Pleťové oleje
Oční krémy a séra
Pleťové masky a jíly
Pleťový peeling
Balzámy na rty
Pomůcky pro péči o pleť
Masážní váleček
Ekologické vatové tyčinky
Podle typů pleti
Tělová péče
Sprchové gely
Mýdla
Přípravky do koupele
Deodoranty
Krémy a mléka
Másla a suflé
Univerzální mazadla
Peelingy
Tělové a masážní oleje
Péče o ruce a nehty
Péče o nohy
Intimní hygiena
Epilace a holení
Přírodní repelent
Vlasová péče
Šampony
Kondicionéry
Masky na vlasy
Vlasová séra a oleje
Vlasový styling
Barvy na vlasy
Metoda No Poo
Ústní hygiena
Zubní pasty
Ústní vody
Zubní kartáčky
Pro děti a miminka
Dětské krémy a mléka
Dětské olejíčky
Krémy a masti na opruzeniny
Šampony a kondicionéry
Deodorant pro děti
Dětské sprchové gely a mýdla
Pěny a olejíčky do koupele
Zubní péče
Zklidňující květové vody
Při nachlazení
Opalovací péče pro děti
Ekologická drogerie pro děti
Pro těhulky a období po porodu
Pro těhotné
Po porodu
Kosmetika pro muže
Pleťové krémy
Sprchové gely a mýdla
Šampony
Deodoranty
Pánské holení
Péče o vousy
Styling
Kondomy a lubrikační gely
Opalovací přípravky
Krém na opalování
Po opalování
Samoopalování
Vůně a parfémy
Sady pleťové kosmetiky
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Vzorky přírodní kosmetiky
Dárkové poukazy
Líčení
Tvář
Make-upy a BB krémy
Podkladová báze / Primer
Pudry
Multifunkční líčidla
Tvářenky a rozjasňovače
Korektory
Vzorky make-upů a bb krémů
Oči
Řasenky
Obočí
Tužky a linky na oči
Oční stíny a paletky
Rty
Rtěnky
Tužka na rty
Lesky
Balzámy na rty
Laky na nehty
Laky
Odlakovač
Pomůcky
Ekodrogerie
Prací prostředky
Prací prášky a gely
Aviváže a máchadla
Odstraňovače skvrn
Bělidla
Změkčovače vody
Mytí nádobí
Ruční mytí
Mytí v myčce
Úklid
Univerzální prostředky
Do kuchyně
Do koupelny
Na toalety
Na okna
Na podlahy
Dezinfekční prostředky
Úklidové pomůcky
Výhodná XXL balení
Houbičky a drátěnky
Ekodrogerie pro děti
Ekologická drogerie pro alergickou a citlivou pokožku
Ekodomácnost
Bytové vůně
Přírodní svíčky
Osvěžovače vzduchu
Vonné vosky
Potřeby do kuchyně
Lahve, termosky, hrnky
Krabičky a boxy na jídlo
Příbory a brčka
Houbičky na nádobí
Pytle na odpad
Sáčky a ubrousky na potraviny
Potřeby do koupelny
Pratelné odličovací tamponky
Kartáčky
Konjaková houbička
Menstruační kalíšek
Vatové tyčinky
Ekologický holicí strojek
Vložky
Tampóny
Veganské kondomy
Zahrada a semínka květin
Reflexe a růst
Zdraví
Doplňky stravy
Bylinné čaje
Léčivé balzámy
Aromaléčba při nachlazení
Filtrace vody
Atopický ekzém, lupénka, dermatitida a další kožní problémy
Imunita
Rýma, kašel
CBD
Jizvy, strie a drobná poranění
Únava a vyčerpání
Nespavost
Proti stresu
Dezinfekce na ruce a čističe
Reflexe a růst
Aromaterapie
Esenciální oleje
Směsi éterických olejů
Vonné oleje
Svíčky
Vonné vosky
Osvěžovače vzduchu
Aroma roll-ony a parfémy
Aroma difuzéry
Aromaterapie pro děti
AKCE
Blog
Značky
Almara soap
ALMAWIN
Alphanova
ANELA
APOTHEQ
Babyton
BEAUTYPHORIA
Ben & Anna
BENECOS
BIOneeds
BIORYTHME
BLOSSOMBS
BOHO Green Make-Up
BOTANICA SLAVICA
CBD APOTHECARY
CLEANO
DOBROdruh
Ecodis
Einhorn
Endles
Fair Squared
FINO
Goliate
GoodWays
GRN [GREEN]
Hydrophil
INCOGNITO
Jack n' Jill
JĀSÖN
KONJAC
KVITOK
laSaponaria
Lavera
LEROS
Mulieres
Mylo
NATASHA
Natracare
NATUTY
Nobilis Tilia
Officina Naturae
Organyc
Purity vision
ROZVONĚNO
Saloos
SIMPL.
SO'BiO ÉTIC
Soaphoria
SONETT
TIERRA VERDE
Tropikalia
UNICORN by Soaphoria
Uoga Uoga
URTEKRAM
VELVETY
VOONO
YAYA ORIGINAL
Přihlášení
Více
Domů
/
Přírodní kosmetika
Přírodní kosmetika
, Strana 5
Pleťová kosmetika
Tělová péče
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro děti a miminka
Pro těhulky a období po porodu
Kosmetika pro muže
Opalovací přípravky
Vůně a parfémy
Sady pleťové kosmetiky
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Vzorky přírodní kosmetiky
Dárkové poukazy
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
Výpis produktů
Akce
Vegan
laSaponaria Pleťové sérum Peptidový komplex BIO 30 ml
211 Kč
/ ks
249 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
703,33 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410129
Akce
Vegan
laSaponaria Pleťové sérum Proage Ultra pro zralou pleť BIO 30 ml
466 Kč
/ ks
549 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
1 553,33 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410117
Akce
Vegan
laSaponaria Pleťové sérum Rostlinný kolagen BIO 30 ml
211 Kč
/ ks
249 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
703,33 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410131
Akce
Vegan
laSaponaria Pomerančová květová voda BIO 100 ml
126 Kč
/ ks
149 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
126 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410046
Akce
Vegan
laSaponaria Přírodní barva na vlasy Devi BIO - písek 100 g
233 Kč
/ ks
275 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
233 Kč / 100 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
60034
Akce
Vegan
laSaponaria Přírodní barva na vlasy Durga BIO - granátové jablko 100 g
233 Kč
/ ks
275 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
233 Kč / 100 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
60033
Akce
Vegan
laSaponaria Přírodní barva na vlasy Indrani BIO - zlatý kaštan 100 g
233 Kč
/ ks
275 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
233 Kč / 100 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
60027
Akce
Vegan
laSaponaria Přírodní barva na vlasy Lakshmi BIO - lískový ořech 100 g
233 Kč
/ ks
275 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
233 Kč / 100 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
60035
Akce
Vegan
laSaponaria Přírodní barva na vlasy Parvati BIO - měď 100 g
233 Kč
/ ks
275 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
233 Kč / 100 g
Skladem do 2 pracovních dnů
Množství
+
−
Do košíku
60026
Akce
Vegan
laSaponaria Přírodní barva na vlasy Sarasvati BIO - světle hnědá 100 g
233 Kč
/ ks
275 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
233 Kč / 100 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
60036
Akce
Vegan
laSaponaria Restrukturalizační maska na vlasy s kokosem a fytokeratinem 200 ml
296 Kč
/ ks
349 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
148 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410122
Akce
Vegan
laSaponaria Rozjasňující pleťová voda Pure Glow BIO 150 ml
262 Kč
/ ks
309 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
174,67 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410105
Akce
Vegan
laSaponaria Rozmarýnová květová voda BIO 100 ml
126 Kč
/ ks
149 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
126 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410049
Akce
Vegan
laSaponaria Sérum na oční okolí Lift & Restore BIO 15 ml
356 Kč
/ ks
419 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
23,73 Kč / 1 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410109
Akce
Vegan
laSaponaria SOS sérum na akné Brufolo Kill BIO 15 ml
254 Kč
/ ks
299 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
1 693,33 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410101
Akce
Vegan
laSaponaria Sprchové mléko s BIO ovsem a prebiotiky pro citlivou pleť 200 ml
203 Kč
/ ks
239 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
101,50 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
410137
Akce
Vegan
laSaponaria Sprchový gel a šampon 2v1 s BIO pomerančem a vit. C pro celou rodinu 500 ml
245 Kč
/ ks
289 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
49 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410138
Akce
Vegan
laSaponaria Sprchový gel a šampon po opalování BIO 150 ml
114 Kč
/ ks
135 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
76 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
60300
Akce
Vegan
laSaponaria Středomořský sprchový gel BIO 200 ml
143 Kč
/ ks
169 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
71,50 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410021
Akce
Vegan
laSaponaria Šalvějová květová voda BIO 100 ml
126 Kč
/ ks
149 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
126 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410068
Akce
Vegan
laSaponaria Šampon před barvením vlasů Avatara BIO 150 ml
169 Kč
/ ks
199 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
112,67 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410041
Akce
Vegan
laSaponaria Tělový krém s BIO měsíčkem a prebiotiky pro citlivou pleť 200 ml
364 Kč
/ ks
429 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
182 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410140
Akce
Vegan
laSaponaria Tělový peeling s BIO ginkgo bilobou a vit. C 200 ml
262 Kč
/ ks
309 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
131 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410139
Akce
Vegan
laSaponaria Tónovací balzám na rty v tužce Maticao Broskev 2,5 g
106 Kč
/ ks
125 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
42,40 Kč / 1 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
60040
Akce
Vegan
laSaponaria Tónovací balzám na rty v tužce Maticao Malina 2,5 g
106 Kč
/ ks
125 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
42,40 Kč / 1 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
60042
Akce
Vegan
laSaponaria Tuhé čisticí pleťové mýdlo pro mastnou a smíšenou pleť BIO 70 g
118 Kč
/ ks
139 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
168,57 Kč / 100 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410052
Akce
Vegan
laSaponaria Tuhé olivové mýdlo BIO Mák a cypřiš 100 g
92 Kč
/ ks
109 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
92 Kč / 100 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410054
Akce
Vegan
laSaponaria Tuhý deodorant Cotton Cloud BIO 40 g
143 Kč
/ ks
169 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
357,50 Kč / 100 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410034
Akce
Vegan
laSaponaria Tuhý deodorant Himalaya BIO 40 g
143 Kč
/ ks
169 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
357,50 Kč / 100 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410033
Akce
Vegan
laSaponaria Tuhý deodorant Sweet Hug BIO 40 g
143 Kč
/ ks
169 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
357,50 Kč / 100 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410050
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 5 z 8.
1
5
8
218
položek celkem
Nahoru
Složení na jedničku
šetrné k přírodě, pokožce, netestováno na zvířatech
Doprava zdarma
už nad hranici 1800 kč. To by šlo :-)
Balíme ekologicky
pečlivě a s pořádnou dávkou lásky
Věrnostní program
plný slev pro naše registrované “stálice“