Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Hledat
Přihlášení
Nákupní košík
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Hledat
Přírodní kosmetika
Pleťová kosmetika
Čištění a odličování pleti
Tonizace pleti
Pleťové krémy
Pleťová séra
Pleťové oleje
Oční krémy a séra
Pleťové masky a jíly
Pleťový peeling
Balzámy na rty
Pomůcky pro péči o pleť
Masážní váleček
Ekologické vatové tyčinky
Podle typů pleti
Tělová péče
Sprchové gely
Mýdla
Přípravky do koupele
Deodoranty
Krémy a mléka
Másla a suflé
Univerzální mazadla
Peelingy
Tělové a masážní oleje
Péče o ruce a nehty
Péče o nohy
Intimní hygiena
Epilace a holení
Přírodní repelent
Vlasová péče
Šampony
Kondicionéry
Masky na vlasy
Vlasová séra a oleje
Vlasový styling
Barvy na vlasy
Metoda No Poo
Ústní hygiena
Zubní pasty
Ústní vody
Zubní kartáčky
Pro děti a miminka
Dětské krémy a mléka
Dětské olejíčky
Krémy a masti na opruzeniny
Šampony a kondicionéry
Deodorant pro děti
Dětské sprchové gely a mýdla
Pěny a olejíčky do koupele
Zubní péče
Zklidňující květové vody
Při nachlazení
Opalovací péče pro děti
Ekologická drogerie pro děti
Pro těhulky a období po porodu
Pro těhotné
Po porodu
Kosmetika pro muže
Pleťové krémy
Sprchové gely a mýdla
Šampony
Deodoranty
Pánské holení
Péče o vousy
Styling
Kondomy a lubrikační gely
Opalovací přípravky
Krém na opalování
Po opalování
Samoopalování
Vůně a parfémy
Sady pleťové kosmetiky
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Vzorky přírodní kosmetiky
Dárkové poukazy
Líčení
Tvář
Make-upy a BB krémy
Podkladová báze / Primer
Pudry
Multifunkční líčidla
Tvářenky a rozjasňovače
Korektory
Vzorky make-upů a bb krémů
Oči
Řasenky
Obočí
Tužky a linky na oči
Oční stíny a paletky
Rty
Rtěnky
Tužka na rty
Lesky
Balzámy na rty
Laky na nehty
Laky
Odlakovač
Pomůcky
Ekodrogerie
Prací prostředky
Prací prášky a gely
Aviváže a máchadla
Odstraňovače skvrn
Bělidla
Změkčovače vody
Mytí nádobí
Ruční mytí
Mytí v myčce
Úklid
Univerzální prostředky
Do kuchyně
Do koupelny
Na toalety
Na okna
Na podlahy
Dezinfekční prostředky
Úklidové pomůcky
Výhodná XXL balení
Houbičky a drátěnky
Ekodrogerie pro děti
Ekologická drogerie pro alergickou a citlivou pokožku
Ekodomácnost
Bytové vůně
Přírodní svíčky
Osvěžovače vzduchu
Vonné vosky
Potřeby do kuchyně
Lahve, termosky, hrnky
Krabičky a boxy na jídlo
Příbory a brčka
Houbičky na nádobí
Pytle na odpad
Sáčky a ubrousky na potraviny
Potřeby do koupelny
Pratelné odličovací tamponky
Kartáčky
Konjaková houbička
Menstruační kalíšek
Vatové tyčinky
Ekologický holicí strojek
Vložky
Tampóny
Veganské kondomy
Zahrada a semínka květin
Reflexe a růst
Zdraví
Doplňky stravy
Bylinné čaje
Léčivé balzámy
Aromaléčba při nachlazení
Filtrace vody
Atopický ekzém, lupénka, dermatitida a další kožní problémy
Imunita
Rýma, kašel
CBD
Jizvy, strie a drobná poranění
Únava a vyčerpání
Nespavost
Proti stresu
Dezinfekce na ruce a čističe
Reflexe a růst
Aromaterapie
Esenciální oleje
Směsi éterických olejů
Vonné oleje
Svíčky
Vonné vosky
Osvěžovače vzduchu
Aroma roll-ony a parfémy
Aroma difuzéry
Aromaterapie pro děti
AKCE
Blog
Značky
Almara soap
ALMAWIN
Alphanova
ANELA
APOTHEQ
Babyton
BEAUTYPHORIA
Ben & Anna
BENECOS
BIOneeds
BIORYTHME
BLOSSOMBS
BOHO Green Make-Up
BOTANICA SLAVICA
CBD APOTHECARY
CLEANO
DOBROdruh
Ecodis
Einhorn
Endles
Fair Squared
FINO
Goliate
GoodWays
GRN [GREEN]
Hydrophil
INCOGNITO
Jack n' Jill
JĀSÖN
KONJAC
KVITOK
laSaponaria
Lavera
LEROS
Mulieres
Mylo
NATASHA
Natracare
NATUTY
Nobilis Tilia
Officina Naturae
Organyc
Purity vision
ROZVONĚNO
Saloos
SIMPL.
SO'BiO ÉTIC
Soaphoria
SONETT
TIERRA VERDE
Tropikalia
UNICORN by Soaphoria
Uoga Uoga
URTEKRAM
VELVETY
VOONO
YAYA ORIGINAL
Přihlášení
Více
Domů
/
Přírodní kosmetika
/
Pleťová kosmetika
/
Podle typů pleti
/
Smíšená pleť
Přírodní kosmetika pro smíšenou pleť
, Strana 2
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
Výpis produktů
Vegan
KVITOK Květová voda Máta Peprná
od
135 Kč
/ ks
Měrná cena:
od 245 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Detail
30038/30
Tip
Vegan
KVITOK Noční Konopný krém pro mastnou a problematickou pleť 30ml
459 Kč
/ ks
Měrná cena:
1 530 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
30079
Vegan
KVITOK Okurkový olej BIO 50 ml
295 Kč
/ ks
Měrná cena:
590 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
15798
Vegan
KVITOK Pleťové sérum Astaxantín 10 ml
249 Kč
/ ks
Měrná cena:
2 490 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
13348
Vegan
KVITOK Pleťové sérum Kyselina Azelaová
od
35 Kč
/ ks
Měrná cena:
od 17,50 Kč / 1 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Detail
15768/2 M
Akce
Vegan
laSaponaria Pleťové sérum Kyselina salicylová BIO 30 ml
211 Kč
/ ks
249 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
703,33 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410130
Akce
Vegan
laSaponaria Pleťový AHA peeling BIO 30 ml
211 Kč
/ ks
249 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
703,33 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
410132
Vegan
MYLO Hloubkově čistící gel na aknózní pleť a ucpané póry HARMÓNIA 100 ml
449 Kč
/ ks
Měrná cena:
449 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
35047
Vegan
MYLO Hydrogelové sérum pro normální až mastnou pleť INOVAŤ 20 ml
475 Kč
/ ks
Měrná cena:
2 375 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
35041
Tip
Vegan
MYLO Sérum pro mastnou a problematickou pleť AKO VÁNOK
od
299 Kč
/ ks
Měrná cena:
od 1 238 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Detail
35011/15
Nobilis Tilia Čisticí balzám Tilia 75 ml
392 Kč
/ ks
464 Kč
(–15 %)
Měrná cena:
522,67 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
59153
Tip
Vegan
Nobilis Tilia Čisticí maska Akné 50 ml
409 Kč
/ ks
Měrná cena:
818 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
7524
Tip
Vegan
Nobilis Tilia Odličovací olej Mateřídouška 200 ml
351 Kč
/ ks
419 Kč
(–16 %)
Měrná cena:
175,50 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
7440
Vegan
Nobilis Tilia SOS gel Akné 15 ml
259 Kč
/ ks
Měrná cena:
1 726,67 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
52225
Tip
Vegan
Nobilis Tilia Zmatňující maska Zelený jíl 100 g
199 Kč
/ ks
Měrná cena:
199 Kč / 100 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
7530
Vegan
Purity vision Hloubkově čisticí pěna BIO 90 ml
229 Kč
/ ks
Měrná cena:
254,44 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
60579
Vegan
Saloos Bio Hydratační pleťové tonikum 200 ml
235 Kč
/ ks
Měrná cena:
117,50 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
59506
Vegan
Saloos Bio Růžová čisticí pěna na pleť 150 ml
259 Kč
/ ks
Měrná cena:
172,67 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
59497
Vegan
Saloos Hydrofilní odličovací olej Bergamot 50 ml
145 Kč
/ ks
Měrná cena:
290 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
59594
Vegan
SO'BiO ÉTIC Gel čisticí proti nedokonalostem pleti Clean Yuzu 200 ml BIO
199 Kč
/ ks
Měrná cena:
99,50 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
9764
Vegan
SO'BiO ÉTIC Krém hydratační hypoalergenní s Aloe vera pro celou rodinu BIO 100 ml
279 Kč
/ ks
Měrná cena:
279 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
9828
Vegan
SO'BiO ÉTIC Maska pleťová čisticí s aktivním uhlím Clean Yuzu 75 ml BIO
239 Kč
/ ks
Měrná cena:
318,67 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
9760
Vegan
SO'BiO ÉTIC Micelární voda Aloe Vera ČISTÍCÍ Zinek a citrusy 500 ml
242 Kč
/ ks
Měrná cena:
48,40 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
9661
Vegan
SO'BiO Krém lehce hydratující Aloe Vera 50ml BIO
259 Kč
/ ks
Měrná cena:
518 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
7054
Tip
Vegan
SOAPHORIA CARBONE čistící mýdlo s aktivním uhlím 110g
130 Kč
/ ks
Měrná cena:
118,18 Kč / 100 g
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
29025
Vegan
SOAPHORIA DERMACARE Hyaluron Skinfood Jelly super hydratační želé: vyhlazení, elasticita, vypnutí pleti 30 ml
245 Kč
/ ks
Měrná cena:
816,67 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
19333
Vegan
SOAPHORIA DERMACARE+ Dragon´s Blood Skinfood Jelly superhydratační želé: ochrana, regenerace, osvěžení pleti
od
29 Kč
/ ks
Měrná cena:
od 816,67 Kč / 100 ml
Skladem
Detail
19330/1 M
Vegan
SOAPHORIA DERMACARE+ Tripeptide Skinfood Jelly superhydratační želé: obnova, omlazení, antistres pleti 30 ml
245 Kč
/ ks
Měrná cena:
816,67 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
60259
Tip
Vegan
SOAPHORIA Herbaphoria Maska & Čistič 100ml
305 Kč
/ ks
Měrná cena:
305 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
29129
Tip
Vegan
SOAPHORIA Chillophoria Maska & Čistič 100ml
305 Kč
/ ks
Měrná cena:
305 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
29130
Ovládací prvky výpisu
Načíst 12 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 3.
1
2
3
72
položek celkem
Nahoru
Složení na jedničku
šetrné k přírodě, pokožce, netestováno na zvířatech
Doprava zdarma
už nad hranici 1800 kč. To by šlo :-)
Balíme ekologicky
pečlivě a s pořádnou dávkou lásky
Věrnostní program
plný slev pro naše registrované “stálice“