Jsou tu velké letní nákupy - SLEVA až 19% na 941 produktů! :-)
Vegan
 

Catz & Dogz - Mína prací prostředek 1kg

 
Dostupnost Skladem :-)
199 Kč
   
Značka CATZ & DOGZ
Kategorie Přírodní kosmetika pro domácí mazlíčky
 

Catz & Dogz Mína prací prostředek 1kg

Prací prostředek s vynikajicími dezinfekčními a deodoračními účinky, který je určen pro praní textilu vašich domácích mazlíčků. Vhodné na praní pelíšku, obojku, dek, vodítka, psích oblečků, aj. Prací prášek Mína díky svému složení nedráždí zvířecí pokožku, navíc se z textilu  dobře odplavuje, takže v něm nezůstávají zbytky, které by působily podráždění, alergie nebo pro zvířata nepříjemnou vůni.

Vhodné pro: zvířecí miláček

Certifikát: ECO Garantie

certifikat-eco_garantie-1

Dávkování: Na jednu prací dávku použijte cca půl hrnku (100 g) prášku. Při silném znečistění nebo pachu doporučujeme dávku zvýšit až na dvojnásobek nebo textil před praním namočit.

Namáčení: Při praní silně znečistěného nebo zapáchajícího textilu je vhodné textil nejprve namočit. Teplotu vody volte podle druhu textilu – čím teplejší voda, tím účinnější rozpouštění nečistot a pachů. V namáčecí lázni rozpusťte cca půl hrnku (100 g) prášku na 10 l vody, vložte textil a nechejte působit nejlépe přes noc. Poté vodu vylejte a dál perte podle návodu.

Praní: Perte nejméně na 40°C podle druhu textilu.

Složení:  30 % hydrogenuhličitan sodný, > 30 % peruhličitan sodný, < 5 % přírodní rostlinná silice tea-tree + citron

Množství: 1Kg

Výrobce: Tierra Verde s.r.o. (Česká Republika, Slovensko)

Catz & Dogz je značka, která vzniká ve společnosti Tierra Verde s.r.o., stejně  jako produkty ekodrogerie Yellow & blue či menstruační kalíšky Gaia Cup. Společnost Tierra Verde byla založena v roce 2008 a je československou společností bez zahraniční účasti. Vyrábí opravdu širokou škálu výrobků od ekologické drogerie, silic, přes produkty z biobavlny, jako jsou například nákupní tašky či ložní prádlo. Společnost věří, že na jakýkoliv čistící prostředek existuje ekologická alternativa. Jejich cílem je (znovu) objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a planetu. 

https://eshop.tierraverde.cz/

Podobné produkty

Hmotnost 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: