Do 18. 12. můžete objednávat na e-shopu dárky s jistotou, že určitě dorazí pod stromeček. Expresní doručení po Praze bude rozvážet až do 20.12.

Gaia Cup

Menstruační kalíšky Gaia Cup jsou čistě české výroby od společnosti Tiera Verde, která ve své výrobně v Brně zaměstnává zdravotně znevýhodněné lidi a obalové materiály od surovin používá na výrobu dalších užitečných produktů. 

Menstruační kalíšek je dámská menstruační pomůcka, alternativa tampónů a vložek. Na rozdíl od nich nevytváříte žádný odpad. Menstruační kalíšek je opravdu ekologický. Je vyroben z lékařského silikonu. Můžete ho používat během jakéhokoliv sportu i během noci, vůbec necítíte, že ho máte v sobě. Menstruační kalíšek není jen ekologický, ale i ekonomický. Má dlouhou životnost, 5-15 let.  Jen si spočítejte kolik peněz, by Vás stály jiné hygienické potřeby. Menstruační kalíšek  Gaia Cup neobsahuje žádné superabsorpční složky, deodoranty, chlór či bělidla. Je protialergenní a nezpůsobují syndrom toxického šoku. Navíc na rozdíl od tamponu neabsorbuje vaginální vlhkost a neuvolňuje žádná vlákna či částice. Jelikož je menstruační kalíšek z lékařského silikonu, je jeho používání zcela bez zápachu.

O kalíšku se můžete dočíst více zde.

gaia-cup-menstruacni-kalisek-tierra-verde-gaiacup

 

79
504179504

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.