15% na celý nákup :-) Kupon: LETOZAROHEM (neplatí na akce)
Vegan
 

Catz & Dogz Max – univerzální čistič a odstraňovač pachů 1kg

 
Dostupnost Skladem :-)
Můžeme doručit do
25.5.2022
179 Kč
   
Značka CATZ & DOGZ
Kategorie Mazlíčci
 

Catz & Dogz Max – univerzální čistič a odstraňovač pachů 1kg

Čistící a deodorační prostředek s ekologickým složením s velmi širokými možnostmi uplatnění v chovech drobných domácích zvířat jako jsou kočky,psi, fretky, myši, morčata, potkani a další. Velkou předností Maxe je silná schopnost pohlcovat pachy.

  • Likvidace drobných "nehod" (moč, zvratky, řídké výkaly)
  • Odstranění pachů z psích a kočičích pelíšků a toalet
  • Čistění zvířecích kartáčů, misek na krmivo a vodu, hraček „Suchý šampon“ pro psy
  • Mytí silně znečistěných rukou
  • Osvěžovač vzduchu
  • Odstranění pachů z chovatelské výbavy
  • Čistění mopů a úklidových hadrů
  • Odstranění pachů z koberců a čalounění v domácnosti se zvířaty
  • Pomocník při praní a namáčení textilu před praním

Vhodné pro: zvířecí miláček

Certifikát: ECO Garantie

certifikat-eco_garantie-1

Dávkování: 

Praní: Přidejte půl hrnku sody do prací lázně – zvýšená zásaditost pracího roztoku přispívá k lepšímu rozpouštění nečistot a tuků, odstraňuje pachy.

Namáčení textilu před praním: namáčení je velmi efektivní a zároveň úsporný způsob jak zvýšit účinnost praní silně znečistěného textilu. Namáčecí lázeň vytvoříte smícháním půl hrnku sody na 2 litry vody. Zamezí se tím tvorbě a šíření pachů. Roztok má také mírně dezinfekční účinek.

Prevence zatuchlé pračky: před zavřením do prázdné pračky nasypte trochu sody. Pohltí vznikající pachy a vlhkost.

Odstranění pachů z psích a kočičích pelíšků: poprašte suchý pelech sodou, vyčkejte cca 15 minut a přebytečný prášek vysajte nebo vyklepejte.

Čistění zvířecích kartáčů: namočte kartáč do roztoku teplé vody s 1-2 lžičkami sody a nechejte odmočit. Soda odstraní pach a rozpustí tuky ze zvířecí srsti.

Čistění psích obojků: mastné psí obojky vydrhnete pastou získanou smícháním sody s trochou vody. Nylonové obojky možno namočit do roztoku cca 1 l teplé vody se lžící sody.

Čistění misek na krmivo a vodu: nasypte lžíci sody do misky, vydrhněte vlhkou houbičkou.

Prevence pachů z kočičích toalet nebo klecí hlodavců: při výměně podestýlky nasypte na dno toalety nebo klece vrstvu sody a dosypte podestýlkou. Po vyčistění je možné stelivo opět prosypat sodou.

Čistění a dezodorizace zvířecích hraček: smíchejte 4 lžíce sody v litru vody a omyvatelné hračky omyjte. Textilní hračky poprašte sodou a po 15 minutách vykartáčujte.

Čistění a dezodorizace textilu v psích peleších: zasypte textil sodou, nechte působit 10-15 minut a vysajte nebo vyklepejte.

„Suchý šampon“ pro psy k odstranění nepříjemného pachu a nečistot: posypte psí srst sodou, důkladně vetřete do srsti a vykartáčujte.

Mytí silně znečistěných rukou – smíchejte 3 díly sody s 1 dílem vody a použijte k vyčistění a odstranění pachů ze silně znečistěných rukou. Pro zvýšení účinnosti možno přidat pár kapek pomerančové silice.

Osvěžovač vzduchu: nasypte sodu do misky, zakapejte oblíbenou silicí (ideální je kombinace levandule a pomeranče) a promíchejte.

Chovatelské vybavení: nasypte sodu všude tam, kde se tvoří pachy.

Čistění mopů a úklidových hadrů: znečistěný mop nebo hadr ponořte přes noc do kbelíku s teplou vodou s přídavkem několika lžic sody a tea tree silice.

Čistění a odstranění pachů z koberců a čalouněného nábytku v domácnosti se zvířaty: práškem poprašte koberec nebo povrch a nechte cca 30 minut působit. Poté vysajte vysavačem.

Likvidace drobných "nehod" (moč, zvratky, řídké výkaly): zasypte sodou tak, aby do sebe soda nasála veškerou vlhkost. Zamezíte tím šíření pachu a usnadníte následnou likvidaci.

Likvidace pachu psí moči: zasypte sodou místo s nežádoucím pachem.

Složení:  30 % hydrogenuhličitan sodný.

Množství: 1Kg

Výrobce: Tierra Verde s.r.o. (Česká Republika, Slovensko)

Catz & Dogz je značka, která vzniká ve společnosti Tierra Verde s.r.o., stejně  jako produkty ekodrogerie Yellow & blue či menstruační kalíšky Gaia Cup. Společnost Tierra Verde byla založena v roce 2008 a je československou společností bez zahraniční účasti. Vyrábí opravdu širokou škálu výrobků od ekologické drogerie, silic, přes produkty z biobavlny, jako jsou například nákupní tašky či ložní prádlo. Společnost věří, že na jakýkoliv čistící prostředek existuje ekologická alternativa. Jejich cílem je (znovu) objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a planetu. 

https://eshop.tierraverde.cz/

Podobné produkty

Hmotnost 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: