Nobilis Tilia Artrogel 100 ml

Prohřívající a úlevná bylinná péče pro pokožku

309 Kč
Dostupnost: Skladem
Nobilis Tilia Artrogel 100 ml
nobilis tilia artrogel 100 ml
Vegan

Detailní popis produktu

Nobilis Tilia Artrogel 100 ml

Dopřejte pokožce zaslouženou úlevu. Jemný gel s vyváženou směsí éterických olejů prohřívá pokožku, zklidňuje a tiší. Výborně se vstřebává a nelepí. Hodí se bezprostředně po fyzické námaze kdykoli během dne.

Vhodné pro:  Prohřívající a úlevná bylinná péče pro pokožku

Certifikace: Vegan, Jeden lísteček (výrobek obsahuje částečný podíl synteticky upravených látek a konzervant)

 

Použití: Jemně vtírejte do pokožky v místech, která potřebujete prohřát. Mírné zarudnutí signalizuje žádoucí aktivitu tkáně.

Složení: Aqua (demineralizovaná voda);Alcohol (rozpouštědlo);Spiraea Ulmaria Extract (extrakt z tužebníku jilmového);Aesculus Hippocastanum Seed Extract (extrakt z plodů kaštanu jírovce maďalu);Triethanolamine (trietanolamin, neutralizační látka);Carbomer (karbomer, gelotvorná složka);Cinnamomum Camphora Formosana Leaf Oil Rectified (éterický olej kafrový);Rosmarinus Officinalis Oil (éterický olej z rozmarýnu lékařského);Gaultheria Procumbens Leaf Oil (éterický olej z libavky);Juniperus Communis Fruit Oil (éterický olej z jalovce obecného);Eugenia Caryophyllus Leaf Oil (éterický olej z listů hřebíčkovce vonného);Turpentine (směs terpenů z borovicových éterických olejů);Phenoxyethanol (konzervant);Benzoic Acid (kyselina benzoová, konzervant pro certifikované přírodní a bio přípravky);Dehydroacetic Acid (kyselina dehydrooctová, konzervant);Ethylhexylglycerin (derivát glycerinu, zesiluje konzervaci);Polyaminopropyl Biguanide (konzervant);Eugenol*;Limonene*;Linalool*. * - z přírodních éterických olejů

Množství: 100ml

Výrobce: Nobilis Tillia (Česká Republika)

Zakladatel Nobilis Tilia je PaedDr. Zbyněk Šedivý. Profesionálně se zabývá léčivými rostlinami od roku 1990, především jejich vlivem na zdravý vývoj člověka a na jeho celkový vzhled. Ve své celoživotní práci používá principy harmonického začlenění jedince do existence živých systémů na celé planetě. S tím následně souvisí i využívání rostlinných surovin takovým způsobem, aby pěstování krásy a zdraví člověka nijak nenarušilo pěstování krásy a zdraví přírody. O rok později se k PaedDr. Šedivému připojili i Adéla Zrubecká a Petr Zrubecký.

Vedení Nobilis Tillia čerpá veškerou inspiraci z přírody kolem nás a tradičních historických zkušeností. S pokorou vyvíjejí přírodní produkty, které jsou přírodě a člověku co nejblíž. Jejich přáním je, aby zákazník, současný či budoucí, v produktech Nobilis Tillia našel potěšení těla i ducha, objevil kouzlo vůní, které náš život činí bohatším. Společnost je trvale udržitelnou společností, která se rozvíjí s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Mezi pět stěžejních hodnot patří Kvalita (čistě přírodních produktů), Vzdělání (odborností a profesionalitou), Etika (vztahy i ekologií výroby), Spokojenost (zákazníků i zaměstnanců) a Tradice (české aromaterapie)

Doplňkové parametry

Kategorie: Léčivé balzámy
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty