KONJAC Zelená Konjaková houbička se Zeleným čajem na mastnou a smíšenou pleť

Extrakt ze zeleného čaje má jedinečné revitalizační a antioxidační účinky. Díky tomu je vhodná na rychle se mastící, a smíšenou pleť. Chrání pokožku před volnými radikály. Dokonale čistí póry, odstraňuje nečistoty a toxiny z pokožky, čímž zabraňuje vzniku nepříjemných zánětů. 

149 Kč
Dostupnost: Skladem
KONJAC Zelená Konjaková houbička se Zeleným čajem na mastnou a smíšenou pleť
konjac konjakova houbicka se zelenym cajem na mastnou a smisenou plet
Tip Vegan

Detailní popis produktu

KONJAC Zelená Konjaková houbička se Zeleným čajem na mastnou a smíšenou pleť

Konjaková houba je 100% přírodní organický produkt, bez jakýchkoliv přidaných chemických látek. Navíc je v přírodě zcela rozložitelná a kompostovatelná. Výhodou konjakové houby je fakt, že se jedná o produkt vyrobený z obnovitelných zdrojů, šetrný k přírodě i pokožce. Je zcela Vegan, bez GMO, syntetických barviv, konzervantů, parfémů či parabenů. Houbičky Konjac jsou barevně rozděleny a speciálně navrženy pro jednotlivé tipy pleti.

Konjak houbička obsahuje extrakt ze zeleného čaje, který má jedinečné revitalizační a antioxidační účinky. Díky tomu je vhodná na rychle se mastící, a smíšenou pleť. Chrání pokožku před volnými radikály. Dokonale čistí póry, odstraňuje nečistoty a toxiny z pokožky, čímž zabraňuje vzniku nepříjemných zánětů. 

Vhodná pro: mastná a smíšená pleť

Přednosti produktu: Vhodné pro Vegany

Použití:  Namočte houbičku do teplé vody, aby změkla a jemně ji vyždímejte. Pro efektivní čistění můžete kombinovat s čistícími prostředky. Pokožku jemně masírujte krouživými pohyby po celém obličeji, než se pleť zcela vyčistí. Po každém použití konjak houbičky důkladně opláchněte a nehte ji uschnou. Po 2 měsících pravidelného používání, případně dřív (když se začne drolit), ji doporučujeme vyměnit. Jednou za týden doporučujeme houbu přelít vařící vodou pro její sterilizaci.  

Složení: 100 % přírodní, biologicky rozložitelná konjak houba, extrakt ze zeleného čaje

Množství: 1ks

Výrobce: Konjac (Slovensko)

Společnost Konjac je výhradním dovozcem konjakových houbiček, které jsou 100% přírodní organický produkt, bez jakýchkoliv přidaných chemických látek. Navíc jsou v přírodě zcela rozložitelné a kompostovatelné. Výhodou konjakové houby je fakt, že se jedná o produkt vyrobený z obnovitelných zdrojů, šetrný k přírodě i pokožce. Je zcela Vegan, bez GMO, syntetických barviv, konzervantů, parfémů či parabenů. Houbičky Konjac jsou barevně rozděleny a speciálně navrženy pro jednotlivé tipy pleti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty