KONJAC Bílá konjaková houbička pro všechny typy pleti

100% přírodní organický produkt, bez jakýchkoliv přidaných chemických látek. Obsahuje vitamíny a antioxidanty, navíc je v přírodě zcela rozložitelná a kompostovatelná

149 Kč
Dostupnost: Skladem
KONJAC Bílá konjaková houbička pro všechny typy pleti
konjac bila konjakova houbicka pro vsechny typy pleti
Vegan

Detailní popis produktu

KONJAC Bílá konjaková houbička pro všechny typy pleti

Konjaková houba je 100% přírodní organický produkt, bez jakýchkoliv přidaných chemických látek. Navíc je v přírodě zcela rozložitelná a kompostovatelná. Výhodou konjakové houby je fakt, že se jedná o produkt vyrobený z obnovitelných zdrojů, šetrný k přírodě i pokožce. Je zcela Vegan, bez GMO, syntetických barviv, konzervantů, parfémů či parabenů. Houbičky Konjac jsou barevně rozděleny a speciálně navrženy pro jednotlivé tipy pleti.

Bílá Konjac houbička je vhodná pro všechny typy pleti i tu nejcitlivější, dokonce dětskou pokožku. Obsahuje vitamíny a antioxidanty. Pleť rozjasňuje, čistí a zlepšuje její vzhled. Účinně čistí póry, aniž by pokožku podráždila. Přirozeně ji masíruje a podporuje její mikrocirkulaci. 

Vhodná pro: všechny typy pleti i tu nejcitlivější, dokonce dětskou pokožku.  

Přednosti produktu: Vhodné pro Vegany

Použití:  Namočte houbičku do teplé vody, aby změkla a jemně ji vyždímejte. Pro efektivní čistění můžete kombinovat s čistícími prostředky. Pokožku jemně masírujte krouživými pohyby po celém obličeji, než se pleť zcela vyčistí. Po každém použití konjak houbičky důkladně opláchněte a nehte ji uschnou. Po 2 měsících pravidelného používání, případně dřív (když se začne drolit), ji doporučujeme vyměnit. Jednou za týden doporučujeme houbu přelít vařící vodou pro její sterilizaci.  

Složení: 100 % přírodní, biologicky rozložitelná konjak houba

Množství: 1ks

Výrobce: Konjac (Slovensko)

Společnost Konjac je výhradním dovozcem konjakových houbiček, které jsou 100% přírodní organický produkt, bez jakýchkoliv přidaných chemických látek. Navíc jsou v přírodě zcela rozložitelné a kompostovatelné. Výhodou konjakové houby je fakt, že se jedná o produkt vyrobený z obnovitelných zdrojů, šetrný k přírodě i pokožce. Je zcela Vegan, bez GMO, syntetických barviv, konzervantů, parfémů či parabenů. Houbičky Konjac jsou barevně rozděleny a speciálně navrženy pro jednotlivé tipy pleti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty