KONJAC Fialová konjaková houba s extraktem z borůvek pro zralou pleť

Obsahuje extrakt z borůvek, který zpomaluje procesy stárnutí. Je vhodná na všechny typy pokožky, především na tu zralou a stárnoucí. Borůvky jsou bohatým zdrojem vitaminu A, B, C,  a minerálů jako je vápnik a draslík.

149 Kč
Dostupnost: Skladem
KONJAC Fialová konjaková houba s extraktem z borůvek pro zralou pleť
konjac fialova konjakova houba s extraktem z boruvek pro zralou plet
Vegan

Detailní popis produktu

KONJAC Fialová konjaková houba s extraktem z borůvek na zralou pleť

Konjaková houba je 100% přírodní organický produkt, bez jakýchkoliv přidaných chemických látek. Navíc je v přírodě zcela rozložitelná a kompostovatelná. Výhodou konjakové houby je fakt, že se jedná o produkt vyrobený z obnovitelných zdrojů, šetrný k přírodě i pokožce. Je zcela Vegan, bez GMO, syntetických barviv, konzervantů, parfémů či parabenů. Houbičky Konjac jsou barevně rozděleny a speciálně navrženy pro jednotlivé tipy pleti.

Tato Konjac houba obsahuje extrakt z borůvek, který zpomaluje procesy stárnutí. Je vhodná na všechny typy pokožky, především na tu zralou a stárnoucí. Borůvky jsou bohatým zdrojem vitaminu A, B, C,  a minerálů jako je vápnik a draslík. Obsahují přirozené antioxidanty, které urychlují syntézu kolagenu a podporují přirozené účinky konjaku.

Vhodná pro: zralá a stárnoucí pleť

Přednosti produktu: Vhodné pro Vegany

Použití:  Namočte houbičku do teplé vody, aby změkla a jemně ji vyždímejte. Pro efektivní čistění můžete kombinovat s čistícími prostředky. Pokožku jemně masírujte krouživými pohyby po celém obličeji, než se pleť zcela vyčistí. Po každém použití konjak houbičky důkladně opláchněte a nehte ji uschnou. Po 2 měsících pravidelného používání, případně dřív (když se začne drolit), ji doporučujeme vyměnit. Jednou za týden doporučujeme houbu přelít vařící vodou pro její sterilizaci.  

Složení: 100 % přírodní, biologicky rozložitelná konjak houba, červený francouzský jíl

Množství: 1ks

Výrobce: Konjac (Slovensko)

Společnost Konjac je výhradním dovozcem konjakových houbiček, které jsou 100% přírodní organický produkt, bez jakýchkoliv přidaných chemických látek. Navíc jsou v přírodě zcela rozložitelné a kompostovatelné. Výhodou konjakové houby je fakt, že se jedná o produkt vyrobený z obnovitelných zdrojů, šetrný k přírodě i pokožce. Je zcela Vegan, bez GMO, syntetických barviv, konzervantů, parfémů či parabenů. Houbičky Konjac jsou barevně rozděleny a speciálně navrženy pro jednotlivé tipy pleti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konjaková houba, Konjaková houba pro zralou pleť a vrásky
Hmotnost: 0.01 kg
Typ pleti: Zralá pleť a vrásky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty