KONJAC Červená konjaková houbička s francouzskou jílem na zralou pleť

Červený francouzský jíl má výrazné čistící a detoxikační vlastnosti. Je vhodná na všechny typy pokožky, především na tu zralou a stárnoucí. Chrání ji před volnými radikály a zpomaluje stárnutí.

149 Kč
Dostupnost: Skladem
KONJAC Červená konjaková houbička s francouzskou jílem na zralou pleť
konjac cervena konjakova houbicka s francouzskou jilem na zralou plet
Vegan

Detailní popis produktu

KONJAC Červená konjaková houbička s francouzskou jílem na zralou pleť

Konjaková houba je 100% přírodní organický produkt, bez jakýchkoliv přidaných chemických látek. Navíc je v přírodě zcela rozložitelná a kompostovatelná. Výhodou konjakové houby je fakt, že se jedná o produkt vyrobený z obnovitelných zdrojů, šetrný k přírodě i pokožce. Je zcela Vegan, bez GMO, syntetických barviv, konzervantů, parfémů či parabenů. Houbičky Konjac jsou barevně rozděleny a speciálně navrženy pro jednotlivé tipy pleti.

Tato Konjac houba obsahuje červený francouzský jíl, který má výrazné čistící a detoxikační vlastnosti. Je vhodná na všechny typy pokožky, především na tu zralou a stárnoucí. Chrání ji před volnými radikály a zpomaluje stárnutí. Zlepšuje prokrvení pokožky a podporuje tvorbu nových buněk. Redukuje tvorbu vrásek a začervenání, sjednocuje barevný tón pleti. 

Vhodná pro: zralá a stárnoucí pleť

Přednosti produktu: Vhodné pro Vegany

Použití:  Namočte houbičku do teplé vody, aby změkla a jemně ji vyždímejte. Pro efektivní čistění můžete kombinovat s čistícími prostředky. Pokožku jemně masírujte krouživými pohyby po celém obličeji, než se pleť zcela vyčistí. Po každém použití konjak houbičky důkladně opláchněte a nehte ji uschnou. Po 2 měsících pravidelného používání, případně dřív (když se začne drolit), ji doporučujeme vyměnit. Jednou za týden doporučujeme houbu přelít vařící vodou pro její sterilizaci.  

Složení: 100 % přírodní, biologicky rozložitelná konjak houba, červený francouzský jíl

Množství: 1ks

Výrobce: Konjac (Slovensko)

Společnost Konjac je výhradním dovozcem konjakových houbiček, které jsou 100% přírodní organický produkt, bez jakýchkoliv přidaných chemických látek. Navíc jsou v přírodě zcela rozložitelné a kompostovatelné. Výhodou konjakové houby je fakt, že se jedná o produkt vyrobený z obnovitelných zdrojů, šetrný k přírodě i pokožce. Je zcela Vegan, bez GMO, syntetických barviv, konzervantů, parfémů či parabenů. Houbičky Konjac jsou barevně rozděleny a speciálně navrženy pro jednotlivé tipy pleti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konjaková houba, Konjaková houba pro zralou pleť a vrásky
Hmotnost: 0.01 kg
Typ pleti: Zralá pleť a vrásky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty