CURANATURA Kartáček CARBONE Soft

Měkký zubní kartáček, s vlákny s aktivním uhlím pro bělení zubů. Vhodný pro citlivé zuby a dásně. Ekologicky kompostovatelný. Vyroben z tepelně ošetřeného bambusu

Položka byla vyprodána…
99 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
CURANATURA Kartáček CARBONE Soft

Detailní popis produktu

CURANATURA Kartáček Carbone Soft

CURANATURA je přírodní alternativa klasických kartáčků. Hlavní myšlenkou bylo vytvoření zdravotně ideálního kartáčku pro jeho uživatele i přírodu. Díky unikátnímu použití materiálů se jedná o 100% ekologický kartáček. Pyšní se mottem "Zdravý zubní kartáček!" . Kartáčky CURANATURA jsou vyrobeny z bambusu. Curanatura CARBON má štětinky na bázi uhlíkového vlákna, které vzniká speciální vysokoteplotní úpravou bambusové celulózy. Přírodní štětinky jsou měkké (soft). Obsahují mikročástečky aktivního uhlí, které napomáhají přirozeně bělit zuby a desinfikovat ústní dutinu. Kartáček je beze zbytku ekologicky kompostovatelný, obal je vyrobený z recyklovatelného papíru. Firma CURANATURA samozřejmě nezapomněla ani na děti, pro které má řadu JUNIOR. Zubní kartáčky CURANATURA jsou, jako jedny z mála kartáčků na našem trhu designované podle přesných specifikací pro zdravotně nejideálnější zubní kartáček stanovených na Symposiu dentální hygieny.

Typ kartáčku Carbone soft 

Rukojeť kartáčku je vyrobena z bambusu, není impregnován ani lakován.  CARBON má štětinky na bázi uhlíkového vlákna, které vzniká speciální vysokoteplotní úpravou bambusové celulózy

Nemusíte se bát, na výrobu kartáčků se používá odrůda bambusu moso bamboo neboli Listoklasec jedlý (Phyllostachys edulis), kterou pandy velké i červené nežerou. Dávají přednost jiným odrůdám, jako je například Pseudosasa japonica (Bambus metake), Phyllostachys nigra (Černý bambus) a Phyllostachys bissetii (Listoklasec Bissetův)

Z blogu: Síla Aktivního uhlí v kosmetice

Vhodné pro: ústní hygiena

Přednosti produktu: Bambus je skvělý a šetrný materiál. Některé druhy této dřeviny vyrostou až o 1 metr denně, vytváří na stejné ploše víc kyslíku než jiné stromy, nepotřebují pesticidy a jiné chemikálie na podporu dozrávání. A výrobky z něj jsou samozřejmě plně rozložitelné.

Výrobce: Curanatura (Slovensko)

Bambusové zubní kartáčky značky Curanatura jsou jedny nejzdravější a nejekologičtější na česky.  Kartáčky na zuby z přírodního bambusu jsou šetrné, zdravotně nezávadné, velmi kvalitně zpracované a certifikované s atesty pro ústní hygienu bez negativního efektu pro vaše zdraví a přírodu. Výroba kartáčků je ekologická ze všech směrů, dokonce i jejich obal je ze 100% recyklovatelný. Na výrobu kartáčků jako takových je použit neimpregnovaný bambus, který se ručně leští, takže na něm nenajdete žádné třísky.  Na rozdíl od klasických kartáčků je opravdu ekologický co se týče recyklace a navíc neuvolňuje žádné chemikálie. Produkty jsou vyráběny z přírodního volně rostoucího bambusu, který je obnovitelným přírodním zdrojem.  Štětinky kartáčku CURANATURA jsou taktéž voleny podle přísných zdravotních kritérií. Vyvinuté byly výhradně v měkkém provedení v rozsahu výslovně doporučeném profesionálním dentálním hygienikem. Materiál štětinek je buď nylon 4, nebo přírodní bambusová celulóza. V obou případech jde o 100% biologicky rozložitelný materiál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologický zubní kartáček
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

curanatura kartacek health soft
99 Kč
Momentálně nedostupné
32001
curanatura kartacek bamboo extra soft
Tip
99 Kč
Momentálně nedostupné
32002
hydrophil bambusovy kartacek modry soft 50007