Hydrophil Bambusový kartáček Modrý - SOFT

Bambusový kartáček ze 100% z obnovitelných zdrojů. Vyroben s maximálním ohledem na životní prostředí a s originálním designem.

99 Kč
Dostupnost: Skladem
Hydrophil Bambusový kartáček Modrý - SOFT

Detailní popis produktu

Hydrophil Bambusový kartáček Modrý - SOFT

Bambusový kartáček Hydrophil je důkazem, že ekologické udržitelně vyrobené produkty nemusí být vždy nudné. Nejen, že jsou kartáčky Hydrophil opravdu designovým kouskem, jsou vyrobeny s maximálním ohledem na životní prostředí. Skvělá zpráva je, že jsou vyrobeny ze 100% obnovitelných zdrojů. Tělo kartáčku je z bambusu a měkké štětinky SOFT z ricinového oleje. Domů vám samozřejmě dorazí v ekologické a recyklované papírové krabičce .

Pokud se pro něj rozhodnete, můžete mít ze sebe jen radost. Přispějete tím ke snížení výroby a spotřeby plastových produktů.  Jelikož je kartáček Hydrophil založen na 100% čistotě svých výrobků, nepoužívá žádné chemické barvy. Výrobce spolupracuje s firmou AURO, která se už přes 30 let věnuje výrobě barev z přírodních látek. Jejich barvy jsou snadno odbouratelné a nezatěžují životní prostředí.

Nemusíte se bát, na výrobu kartáčků se používá odrůda bambusu moso bamboo neboli Listoklasec jedlý (Phyllostachys edulis), kterou pandy velké i červené nežerou. Dávají přednost jiným odrůdám, jako je například Pseudosasa japonica (Bambus metake), Phyllostachys nigra (Černý bambus) a Phyllostachys bissetii (Listoklasec Bissetův)

Vhodné pro: eko-péče o zuby

Certifikáty: Cruelty free and Vegan

logo-cruelty-free-and-vegan

Použití: zubní kartáček používejte běžným způsobem, pro přenos doporučujeme zakoupit bambusové pouzdro.

Složení: udržitelně pěstovaný bambus, štětinky: nylon z ricinového oleje

Rozměry: délka štětin: 12mm, počet řad:4, počet štětin: cca 800, tloušťka štětin: 6 mil = 0,1524 mm, třída: soft

Množství: 1ks

Výrobce: Hydrophil (Německo)

Značkou Hydrophil mají na svědomí tři kamarádi z Hamburku. Začalo to vcelku nevinně, nejprve vznikl blog o vodě. Hlavní myšlenkou bylo, že bez vody není život a je třeba se o ni starat. A hlavně mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se daly a zda by se daly vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě. Také jsou vyráběné s minimem vody a hlavně s minimalizování znečištění prostředí. Ať už v rámci výroby nebo v rámci recyklace. 

Co je opravdu skvělé,že Hydrophil používá pouze materiály, které jsou čistě přírodní a navíc zároveň je možné je recyklovat nebo zkompostovat bez nebezpečí pro pitnou nebo spodní vodu. To platí i u barev, které mají od firmy AURO. Ta se už přes 30 let věnuje výrobě barev z přírodních látek. Jejich barvy jsou snadno odbouratelné, nezatěžují životní prostředí a navíc jsou opravdu pěkné. Všechny produkty jsou veganské a netestované na zvířatech.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologický zubní kartáček
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

curanatura kartacek bamboo extra soft
Tip
99 Kč
Momentálně nedostupné
32002
curanatura kartacek health soft
99 Kč
Momentálně nedostupné
32001
curanatura kartacek carbone soft
99 Kč
Momentálně nedostupné
32004