Bio-D Čistič na sklo a zrcadla 500 ml

Obsahuje rostlinné tenzidy a olej z citrusových plodů. Pro dokonale čistá okna a zrcadla beze šmouh

129 Kč
Dostupnost: Skladem
Bio-D Čistič na sklo a zrcadla 500 ml
BGMS125a 5034938 100261
Tip Vegan

Detailní popis produktu

Bio-D Čistič na sklo a zrcadla 500 ml

Čistič na sklo a zrcadla Bio-D je skvělým pomocníkem při čistění nejrůznějších skleněných povrchů. Jeho složení je na bázi čistých rostlinných látek. Skleněný povrh bez problémů odmastí, vyčistí od nečistot a zanechá ho bezvadně čistý a beze šmouh. Je vhodný pro údržbu zrcadel, skleněných stolků, poliček, ale i mytí oken. 

Obsahuje rostlinné tenzidy a olej z citrusových plodů, který dodává čističi jemnou příjemnou přirozenou vůni. Neobsahuje alkohol a rozpouštědla.

Vhodné pro: sklo a zrcadla

Certifikáty: The Vegan Society, Cruelty Free International Leaping Bunny, Allergy UK, British Assessment Bureau, BRC Global Standard

vegan-society           

Další přednosti produktů Bio-D: Produkt ani jeho přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky,  je tak vhodný pro vegany. Bio-D byla oceněná jako Nejlepší nákup Best Buy a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe na WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele (Ethical Consumer Magazine). Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

recykluj-vratný obal  Obal je z recyklovaného plastu

Dávkování:  Rovnoměrně aplikujte na čištěný povrch a ihned vyleštěte suchým hadříkem či papírovou utěrkou.

Složení: Kyselina octová, aniontové a neiontové povrchově aktivní látky, chlorid sodný, kyselina citrónová, citronová tráva.

Množství: 500 ml

Výrobce: The Bio-D Company Ltd (UK)

Rodinná britská firma založená v roce 1989 se snaží o výrobu ekologické drogerie s minimálním dopadem na životní prostředí a úspěšně se ji to daří. Ekologická drogerie Bio-D volí složky té nejvyšší kvality rostlinného původu nebo z obnovitelných zdrojů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Díky tomu, že jsou produkty vyrobené z přírodních surovin, jsou naprosto vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami odpadových vod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty