ECOVER Essential Čistič koupelen s vůní Eukalyptu 500ml ECOCERT

Příjemně voní po eukalyptu. Bezchybně čistí a nezanechává fleky. Ušetříte s ním životní prostředí a zajistíte si čistotu v domácnosti.

149 Kč
Dostupnost: Skladem
ECOVER Essential Čistič koupelen s vůní Eukalyptu 500ml ECOCERT
ecover cistic koupelen s vuni eukalyptu 500ml ecocert
Tip Vegan

Detailní popis produktu

ECOVER Essential Čistič koupelen s vůní Eukalyptu 500ml ECOCERT

ECOVER Ekologický čistič koupelen s vylepšeným složením a uznávanou certifikací kvality od ECOCERT příjemně voní po eukalyptu. Efektivně a přitom velmi šetrně uklidí koupelnu. Receptura je založená na rostlinných ingrediencích, které si poradí s usazenými zbytky mýdla, vodním kamenem i s neodbytnou špínou

Produkty Ecover jsou vyrobené na jemné rostlinné nebo minerální bázi a neobsahují žádné složky z ropy, bez problému rozloží a neškodí vodním živočichům. Jejich obaly jsou recyklovatelné a prostředky samotné jsou ekologicky rozložitelné, dopad na přírodu je tedy minimální.

Vhodné pro: koupelna

Dávkování: Nastříkejte malé množství prostředku na čištěný povrch, rozetřete mokrým či suchým hadříkem a nechte chvíli působit, poté opláchněte vodou, nebo důkladně utřete mokrým hadříkem.

Certifikáty: ECOCERT, Cruelty-free, Ecolabel

logo_ecocert  cruelty-free-ecoverecolabel-ecover-ekodrogerie

Přednosti produktu:  Ecover netestuje své výrobky a použité složky na zvířatech. Plastové láhve, etikety i uzávěrky jsou 100% recyklovatelné. Má minimální vliv na vodní život a není testován na zvířatech!

Složení: Aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, parfémy. Obsahuje: Caprylyl/Capryl glucoside; l-(+)-Lactic acid

Množství: 500ml

Výrobce: Ecover (Belgie)

Belgická společnost Ecover se zabývá výrobou již od roku 1980. Ecover Bio drogerie a Ekodrogerie - výrobky firmy jsou zcela ojedinělé svými protialergickými vlastnostmi, snadnou biologickou rozložitelností a nevídaně nízkou toxicitou vůči životnímu prostředí. Ekologická kvalita výrobků je dána pečlivým výběrem složek z obnovitelných a minerálních zdrojů vhodných pro citlivou pokožku. Přípravky Ecover jsou vyráběny na bázi minerálních látek a rostlinných složek, které se rychle rozkládají (např. rostlinné oleje, brambory, obiloviny, citrusové plody).

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické čisticí prostředky do koupelny
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty