Bio-D Odstraňovač skvrn a pachů na dětské plenky 500g

127 Kč
Dostupnost: Skladem :-)
Bio-D Odstraňovač skvrn a pachů na dětské plenky 500g
bio d odstranovac skvrn a dezinfekce pro detske pleny 500g
Vegan

Detailní popis produktu

Bio-D Odstraňovač skvrn a pachů na dětské plenky 500g

Odstraňovač skvrn a dezinfekce pro dětské pleny Bio-D  je skvělý pomocník v domácnosti. Účinně odstraňuje odolné fleky bez nutnosti prádlo vyvařovat. Spolehlivě odstraní odolné skvrny (červené víno, tráva inkoust, atd.), současně prádlo dezinfikuje. Můžete s ním dezinfikovat dětské pleny, ruční prádlo či ložní prádlo. Jedná se o vysoce koncentrovaný prášek, který je vhodný pro mechanické praní od 30 do 60 °C, ale i pro praní v ruce.

Obsahuje přírodní složení, neobsahuje chlór a další chemických látky. Proto je opravdu šetrný  k vašemu prádlu. Prášek je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku., jako jsou alergici a malé děti.

Vhodné pro: odstranění silného znečištění, dezinfekce, dětské pleny

Certifikáty: The Vegan Society, Cruelty Free International Leaping Bunny, Allergy UK, British Assessment Bureau, BRC Global Standard

   vegan-society          

Další přednosti produktů Bio-D: Produkt ani jeho přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky,  je tak vhodný pro vegany. Bio-D byla oceněná jako Nejlepší nákup Best Buy a nejúčinnější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe na WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele (Ethical Consumer Magazine). Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

DávkováníPodle míry znečištění přidejte na várku prádla 1 - 2 polévkové lžíce prášku.

Účinky pracích prostředků se mohou plně rozvinout pouze v měkké vodě, z toho důvodu je NUTNÉ přidat změkčovadlo ke každému praní. 

K určení tvrdosti používejte Testovací pásek na určení tvrdosti

Složení: Uhličitan a peruhličitan sodný, organické sekvestrační činidlo, aniontové povrchově aktivní látky, koloidy celulózy.

Množství: 500g

Výrobce: The Bio-D Company Ltd (UK)

Rodinná britská firma založená v roce 1989 se snaží o výrobu ekologické drogerie s minimálním dopadem na životní prostředí a úspěšně se ji to daří. Ekologická drogerie Bio-D volí složky té nejvyšší kvality rostlinného původu nebo z obnovitelných zdrojů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Díky tomu, že jsou produkty vyrobené z přírodních surovin, jsou naprosto vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami odpadových vod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologická drogerie pro děti
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
3x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty