Wild Harvested

Certifikát Wild Harvested neboli Sběr divoce rostoucích bylin

Zdrojem bylin je Sibiř, díky které a jejím extrémním podmínkám, nabízí tyto byliny světovou kvalitu s unikátními vlastnostmi pro zdraví a krásu. Těžko hledat podobnou kvalitu kdekoliv jinde na světě. Aby byliny přežily život na Sibiři, musí si syntetizovat vysoce účinné obranné látky a díky tomu mají mimořádně antioxidační vlastnosti. Například Dutohlávka sněžná, díky úžasné síle a vitalitě je zelená i pod sněhem při teplotě až minus 50 ° C. Obsahuje jedinečnou formu kyseliny usnové, o které se traduje, že má až magický význam pro pleť, aktivně obnovuje buňky a účinně zpomaluje proces stárnutí.

wild-harvester-natura-siberica

Sibiřská borovice zakrslá má každý dokonce měsíc centimetrové přírůstky, i když je půda komplet zmrzlá, řídká a kamenitá. Známá Moruška severní je schopna přežít teploty -50 ° C a přitom vyprodukuje dva krát více vitaminu C než citron. Divoký altajský rakytník se pyšní největším obsahem přírodního vitaminu E v celé rostlinné říši. Sibiřská šalvěj je přírodní lék pro zvířata tajgy, které když jsou zraněná nebo nemocná, vyhledávají její kouzlo pro rychlé uzdravení.

Natura Siberica používá všechny tyto skvělé vlastnosti sibiřských rostlin na vytvoření kosmetiky, která dokáže naplnit Vaši pleť mimořádně silnou vitální energií.

Další cíl: Zachování divoké přírody

Cílem je mít pozitivní dopad na ekologii divoké krajiny, kde se bylinky sklízejí. Pokud jsou sklízeny a ořezána správně, většina rostlin a bylin reaguje na nerušivé prořezávání novým růstem. Kromě toho, má zásadní význam pro sběr bylinek jejich konkrétní velikost a věk, a také čas sklizně, které jsou klíčovými prvky na nejvyšší koncentraci složek, které mají co nejúčinněji chránit zdraví a krásu pokožky. To je důvod, proč jsou všechny byliny ze sibiřské divoké přírody, používané v našich produktech, sklízené ručně domácími lidmi malých sibiřských kmenů.