Recenze: Tyhle "deoše" Vás podrží!

prirodni-deodorant-bez-hliniku

 

  Tyhle "deoše" Vás opravdu podrží!

 

Stále jste nenašli přírodní deodorant, který Vás ochrání i během letních dnů? Tak se pojďte s námi podívat, které jsou podle nás TOP a mají šanci vás zachránit od nepříjemných trapasů i během letních dnů či náročných chvilek.

Všechny vybrané deodoranty už nějakou dobu testujeme v každodenním životě, ale i při sportovních aktivitách či náročnějším pracovním nasazení, jako je třeba celodenní balení balíků. A že se občas hodně zapotíme! :-)

Celkově jsme jim dali pěkně zabrat.

Pro neznalé přírodních deodorantů je důležité na začátek podotknout, jak vůbec přírodní deodorant bez obsahu hliníku funguje. Jak už jsme zdůraznili, hlavním rozdílem od těch konvenčních je fakt, že neobsahují hliníkové soli. Pracují s naším tělem úplně jinak. Hliníkové soli mají tu funkci, že ucpávají póry v pokožce a bráni přirozeným funkcím podpaží  - pocení. To by mělo z těla odplavovat nejen pot, ale i usazené nečistoty. Toto řešení přírodní kosmetika neuznává. Přírodní deodoranty nezabraňují přirozenému pocení, které je pro lidské tělo důležité k vyplavování nečistot a usazených škodlivin. Naopak se zaměřují na nepříjemný zápach a na výrazné antiperspirační účinky. Důležité je také podotknout, že pot samotný nepáchne, ale bakterie, které v podpaží vznikají. S těmi si řádně poradí, díky svému přírodním složení a ještě k tomu příjemně voní díky obsahu esenciálních olejů.

Pokud se rozhodnete hodit starý deodorant do koše a troufnete si na “přírodňák“, počítejte s tím, že cca 14 dní to bude trochu nepříjemné. Jakmile se ale tělo očistí, už se k tomu klasickému nebude chtít vrátit :-) Je to vlastně úplně stejné jako třeba s krémy, či šampóny.

Tak a teď k produktům samotným...

 

SOAPHORIA Přírodní deodorant Nevinnost 50ml

Pokud máte rádi krémové deodoranty, tak Nevinnost si nejde místo ve Vašem srdci J

Jde totiž o spojení něžné a čisté vonné kompozice Konvalinek, Bílých Lilií a Zeleného čaje. Díky tomu má deodorant lehkou, jemně květinovou a svěží vůni, která podtrhne ženskost a nefalšovanou smyslnost. Receptura deodorantu je spojení organických komponentů, které vytváří účinnou, bezpečnou, a hlavně přirozenou bariéru proti nepříjemnému zápachu.

naleznete zde

soaphoria-prirodni-deodorant-nevinost-50ml 

 

RaE Deodorant Levandule 15ml

Další krémový deodorant tentokrát s vůní Levandule z dílny české firmy RaE. Je to nejen úžasně originální kousek do Vaši kosmetické zásoby, ale i účinný přírodní deodorant z české dílny v Beskydech. Obsahuje čistě přírodní složení, které nezanechává skvrny na vašem oblečení a svojí strukturou je opravdu jemný a vhodný i pro citlivou pokožku. Obsahuje Kokosový olej a Bambucké máslo, díky kterému se lépe vstřebává do pokožky a pečuje o ni. Éterický olej Levandule nabízí velmi luxusní a nevšední euforizující a opojnou vůni.

naleznete zde

rae-deodorant-levandule-15ml

  

SANTÉ Krystal Deodorant Spray Pure Spirit 100ml

Tento deodorant je opravdu zajímavý. Je navíc vhodný pro majitelky opravdu citlivé pokožky, která nesnese jedlou sodu. Ta se totiž do přírodních deo používá velmi často.

Tento kousek je vyroben z přírodních krystalů a čisté pramenité vody. Jelikož má skvělé antibakteriální účinky, účinně eliminuje výskyt bakterií v podpaží, a tím pádem i vznik nepříjemných pachů.

naleznete zde

sante-krystal-deodorant-spray-pure-spirit-100ml

 

 

Přejeme Vám krásný zbytek léta a užívejte každého dne! 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.