Tyhle "deoše" Vás podrží!

prirodni-deodorant-bez-hliniku

 

  Tyhle "deoše" Vás opravdu podrží!

 

Stále jste nenašli přírodní deodorant, který Vás ochrání i během letních dnů? Tak se pojďte s námi podívat, které jsou podle nás TOP a mají šanci Vás zachránit od nepříjemných trapasů.

Všechny vybrané deodoranty už nějakou dobu testujeme, ať už ve fitku, při běhání či jiných sportech nebo třeba během balení balíků. To se občas hodně zapotíme :-)

Celkově jsme jim dali pěkně zabrat :-)

Pro neznalé přírodních deodorantů je důležité na začátek podotknout, jak vůbec přírodní deodorant bez hliníku funguje. Jak už jsme zdůraznili, hlavním rozdílem od těch konvenčních je, že neobsahuje hliníkové soli. Pracují s naším tělem úplně jinak. Hliníkové soli mají tu funkci, že ucpávají póry v pokožce a díky tomu bráni přirozeným funkcím podpaží  - přesněji pocení. To by mělo z těla odplavovat nejen pot, ale i usazené nečistoty. Toto samozřejmě přírodní kosmetika neuznává. Přírodní deodoranty nezabraňují přirozenému pocení, ale mají antiperspirační účinky. On totiž ani tak nepáchne pot samotný, ale bakterie, které v podpaží vznikají. S těmi si řádně poradí, díky svému přírodním složení a ještě k tomu příjemně voní díky obsahu esenciálních olejů.

Pokud se rozhodnete hodit starý deodorant do koše a troufnete si na “přírodňák“, počítejte s tím, že cca 14 dní to bude trochu nepříjemné. Jakmile se ale tělo očistí, už se k tomu klasickému nebude chtít vrátit :-) Je to vlastně úplně stejné jako třeba s krémy, či šampóny.

Tak a teď k produktům samotným...

 

SOAPHORIA Přírodní deodorant Nevinnost 50ml

Pokud máte rádi krémové deodoranty, tak Nevinnost si nejde místo ve Vašem srdci J

Jde totiž o spojení něžné a čisté vonné kompozice Konvalinek, Bílých Lilií a Zeleného čaje. Díky tomu má deodorant lehkou, jemně květinovou a svěží vůni, která podtrhne ženskost a nefalšovanou smyslnost. Receptura deodorantu je spojení organických komponentů, které vytváří účinnou, bezpečnou, a hlavně přirozenou bariéru proti nepříjemnému zápachu.

Cena 167 Kč

naleznete zde

soaphoria-prirodni-deodorant-nevinost-50ml 

 

 

RaE Deodorant Levandule 15ml

Další krémový deodorant tentokrát s vůní Levandule z dílny české firmy RaE. Je to nejen úžasně originální kousek do Vaši kosmetické zásoby, ale i účinný přírodní deodorant z české dílny v Beskydech. Obsahuje čistě přírodní složení, které nezanechává skvrny na vašem oblečení a svojí strukturou je opravdu jemný a vhodný i pro citlivou pokožku. Obsahuje Kokosový olej a Bambucké máslo, díky kterému se lépe vstřebává do pokožky a pečuje o ni. Éterický olej Levandule nabízí velmi luxusní a nevšední euforizující a opojnou vůni.

Cena 150 Kč

naleznete zde

rae-deodorant-levandule-15ml

 

 

SANTÉ Krystal Deodorant Spray Pure Spirit 100ml

Tento deodorant je opravdu zajímavý. Je navíc vhodný pro majitelky opravdu citlivé pokožky, která nesnese jedlou sodu. Ta se totiž do přírodních deo používá velmi často.

Tento kousek je vyroben z přírodních krystalů a čisté pramenité vody. Jelikož má skvělé antibakteriální účinky, účinně eliminuje výskyt bakterií v podpaží, a tím pádem i vznik nepříjemných pachů.

Cena 269 Kč

naleznete zde

sante-krystal-deodorant-spray-pure-spirit-100ml

 

 

Přejeme Vám krásný zbytek léta a užívejte každého dne! 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.