✅ Dobrá zpráva! I během nouzového stavu je stále většina výdejních míst Zásilkovny otevřena a my pracujeme ve standartním režimu. ✅

Síla Aktivního uhlí v kosmetice

sila-aktivniho-uhli-aktivni-uhli-v-kosmetice

Síla Aktivního uhlí v kosmetice

Přírodní kosmetika v poslední době stále více využívá aktivní uhlí. Můžeme ho nalézt v pleťových maskách, čistících prášcích či černých pastách na zuby. Poslední dobou se stalo světovým hitem. Jedná se opravdu o takový zázrak, nebo je to jen marketingový tah?

Aktivní uhlí, které používá přírodní kosmetika, se ve většině případů vyrábí z kokosových ořechů. Díky tomu je vyráběno z udržitelných surovin šetrným způsobem s ohledem na životní prostředí.  Jeho nejčistší forma je černý sypký prášek. Tato složka představuje mikroporézní sorbent, jehož struktura a vysoká specifická plocha povrchu perfektně absorbuje nečistoty a nadbytečný kožní maz. Aktivní uhlí má tu vlastnost, že opravdu hloubkově čistí pokožku a vytahuje z ní nečistoty, toxiny a přebytečný maz. Působí jako magnet, který vytáhne nežádoucí látky pryč z těla.  Je opravdu šetrné a neutrální, proto jej můžete použít na jakýkoliv typ pokožky, ale hlavně je určeno k péči o problematickou pleť, zejména na ekzémy a lupénku.

Nejen to, aktivní uhlí skvěle bělí chrup. Má vysokou schopnost absorbovat a vázat na sebe nečistoty, usazeniny i těžko odstranitelné skvrny či odlišná zabarvení. Umožňuje nám zcela přírodní cestou účinně bělit své zuby a ještě k tomu pečovat o ústní dutinu.  Někteří vidí výsledky již po 3 použitích a u jiných to trvá třeba 10 - 14 dní denního používání.

Co určitě nepřehlédnout…

coco-glam-prirodni-prasek-pro-beleni-zubu-s-aktivnim-uhlim-bio-30g 

Coco Glam Přírodní prášek pro bělení zubů s aktivním uhlím BIO 30g

Info naleznete zde

 

almara-soap-prirodni-mydlo-black-as-your-soul 

Almara Soap Uhlíkové mýdlo Black as my soul 80g

Info naleznete zde

 

 

soaphoria-kralovske-dentalni-serum-s-aktivnim-uhlim-50ml 

SOAPHORIA Královské dentální sérum s Aktivním uhlím 50ml

Info naleznete zde

 

natura-siberica-severni-mydlo-detox-pro-hluboke-cisteni-obliceje-2

Natura Siberica Severské mýdlo DETOX pro hluboké čištění obličeje s aktivním uhlím 120g

Info naleznete zde

 

celá nabídka s aktivním uhlím

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.