❗ Vánoce jsou za rohem = přetížení dopravci. Víme, že se na Vaše objednávky moc těšíte, ale mějte teď prosím s nimi trpělivost. Dělají co mohou. Děkujeme.❤️

Proč je Růžová voda tak unikátní?

ruzova-voda-kvetova-voda-damska-ruze

 

Růžová voda

Dnes jsme se rozhodli Vám přiblížit vlastnosti stále více oblíbené Růžové vody, která je naprosto úžasným pomocníkem pro všechny typy pleti a nejen to….

Růžová voda je vlastně čistý hydrolát Růže Damašské. Ten vzniká při parovodní výrobě esenciálních olejů. Pro její výrobu se používají pouze okvětní lístky. Damašská růže byla odjakživa považována za královnu květin. A to opravdu právem! Ukrývá v sobě široké spektrum užití, nejen v medicíně, ale i při výrobě těch nejkvalitnějších parfémů či pouze jako nádherná dekorace.

 

Využití

Růžová voda je asi nejznámější při kosmetickém použití. Je součástí mnoha krémů určených k péči o všechny typy pleti. Skvěle redukuje vrásky a dodává pleti potřebnou hydrataci a elasticitu. Čistá květová voda je skvělá k dočištění pleti namísto tonika i k ranní očistě před nanesením krému. Pleť skvěle připravíte, krém se lépe a rychleji vstřebá.

Pokud si pořídíte ampulku s rozprašovačem, můžete ji využívat k fixaci make-upu. Stačí pouze na již nalíčený a zapudrovaný obličej párkrát stříknout a nechat zaschnout. Výsledky jsou zaručené :-)

Na místo kondicionéru. Stříkněte párkrát na umyté vlasy a nechte uschnout. Vlasy se budou krásně lesknout a budou hedvábně jemné.

Co jste možná nevěděli, růžová voda je jedna z těch, které jsou i velmi vhodné i k vnitřnímu použití. Například ji lze přidávat do oblíbených sladkých receptů nebo do čaje. Jedna kávová lžička denně je naprostým elixírem pro naše játra, která přirozeně posílí.

Občas se používá i při nádorových onemocněních či při léčbě cukrovky. V takovém případě doporučujeme k vnitřnímu užití až 30ml denně.

Růžová voda je skvělým analgetikem, zmírňuje bolest a dodává bolavým místům pocit uvolnění. V tomto případě tyto místa doporučujeme květovou vodou masírovat nebo přikládat květové obklady.

Potřebujete zvednout náladu, naladit vaše smysly, zklidnit po náročném dni? Stříkněte párkrát vodu do vzduchu do místnosti, kde se pohybujete a nádherně ji provoníte.

 

Naše nabídka

 

  1413 nobilis-tilia-kvetova-voda-ruzova-bio-200ml purity-vision-ruzova-voda-bio-100ml

Celou nabídku květových vod naleznete zde

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.