NEJKRÁSNĚJŠÍ EKOLOGICKÝ DÁREK

Tropikalia lunx box, vlastní designosvá dóza na oběd, svačinuZkuste letošní vánoce pojmout trochu jinak a darovat originální a přitom ekologicky udržitelný dárek, který jen tak neomrzí! Navíc s ním můžete předat inspiraci k “lepšímu já“ a také motivovat neotřelým způsobem k zamyšlení, že i každý malý zelený krůček se počítá.

Dokonalé LUNCH BOXY

 

Tento designový skvost je velmi praktický a ekologický kousek, který ocení každý, kdo si rád s sebou do práce či na výlety nosí něco dobrého na zub.:-) Zaručeně zpříjemní oběd či svačinku.  

A co víc? Je z velké části vyroben z přírodních obnovitelných zdrojů a jedná se o opravdu elegantní alternativu za boxy celoplastové či jednorázové. Víčko je vyrobeno z kvalitního bambusu a díky silikonovému proužku pod víčkem skvěle těsní. Tělo boxu je z ekoplastu (PLA), což je materiál vyroben z rostlinné biomasy (kukuřice, obilniny, brambory, cukrová řepa, cukrová třtina atd.) a přírodní suroviny. Při jejich pěstování nebyly použity žádné chemické látky ani hnojiva. Box lze biologicky degradovat, zkompostovat a přeměnit na kvalitní biomasu či humus, čímž nepředstavuje žádnou ekologickou zátěž.

almara-sopa-rucně-vyrovené-mýdlo-prirodni-kosmetikaHANDMADE DESIGNOVÁ MÝDÉLKA A LUXUSNÍ KOSMETIKA VE SKLE

Za celou myšlenkou značky ALMARA SOAP stojí Veronika, která se řídí sloganem „Buď hlasem, ne pouze ozvěnou“, proto jsou její mýdla jiná, než běžně dostupná přírodní mýdla. Produkty Almara soap jsou kreativní a snaží se uspokojit nároky a vkus co nejširšího spektra zákazníků, stejně jako jejich fantazii.

Almara Soap, to jsou především mýdla vyrobená s láskou a nadšením v české manufaktuře. Při výrobě mýdel Almara soap nejsou použity žádné prefabrikované suroviny. Celá výroba se řídí tradičními postupy výroby za studena, používají se čisté rostlinné oleje s vodou a louhem. Mýdlová směs je provoněna přírodními esencemi, vonnými oleji, bylinkami, kořením a kousky ovoce.

12856-2_goodflask-thermoNÁDHERNÉ ORIGINÁLNÍ LÁHVE 

 

Kdo by nesnil o opravdu lehké a přitom odolné lahvi s velkým objemem, kterou si můžete vzít s sebou na všechna svá dobrodružství? 

 

Taková ekologická lahev je ideální pro všechny, kterým záleží na pravidelném dodržování pitného režimu, dávají přednost praktičnosti, kvalitě a krásnému minimalistickému designu. Můžete ji vzít kamkoliv, na výlet, do kanceláře, na sportoviště či prostě jen tak doma pro radost. :-) 

VĚNUJ ZASAZENÍ STROMU V ČR

Jelikož je naší prioritou vše přírodní a ekologické, rozhodli jsme se podpořit naše snažení tímto krokem. Zakoupením tohoto produktu podporujete neziskovou organizaci Home for Trees, která za tento příspěvek vysadí jeden strom na území České Republiky.

Na oplátku od nás získáš certifikát (jak jinak než na recyklovaném papíře), který si můžeš ponechat nebo někomu věnovat, jako krásný ekologický dárek. 

Tropikalia tropicup. Vlastní skleněný hrnek na kávu. Dělej si svoji oblíbenou kávu s sebou na cesty.
TROPICUP

TROPICup je elegantní stylový hrnek vhodný na kávu či čaj. Je skvělou a designovou náhradou za stovky zbytečných jednorázových kelímků, které ničí naší planetu.

Je vyroben z kvalitního borosilikátového skla, které je odlehčené a navíc udržuje teplotu nápoje po delší dobu. TROPIcup je ozdoben protiskuzovým korkovým kroužkem, díky kterému můžete teplý nápoj bez problému uchopit. Víčko je vyrobeno z kvalitního silikonu, který velice dobře těsní. Pořiďte si svého stylového kamaráda na cesty a různé výlety a dejme společně sbohem jednorázovým kelímkům. Planeta si to zaslouží…

PS: Sklenice je sama o sobě výborná také na dezerty, které v ní vypadají skvěle.