ŘÁDNÁ DÁVKA VITAMÍNŮ A BETAKAROTENU? ZKUS MRKVOVÝ OLEJ!

To, že je dobré, pro zdravé oči jíst „mrkvičku“, ví od mala snad každý. Co ale ty další blahodárné účinky mrkvového oleje?

Už jste ho vyzkoušeli? Pokud ne, pojďme si říct pár důležitých informací, proč je tak výjimečný.

100% přírodní Mrkvový olej působí blahodárně na unavenou a zralou pleť, kterou vyživuje, tonizuje a rozjasňuje. Mrkvový olej ji dodává potřebnou elasticitu a pružnost. Navíc skvěle regeneruje kožní buňky.

Malé množství oleje naneste prsty na čelo, tváře a bradu. Ošetřit takto můžete i krk, dekolt, i zbytek celého těla. Vmasírujte do pokožky a nechte vstřebat.

Mrkvový olej má dokonce přirozený SPF 38-40. Je vhodné jej používat před i po slunění. Pomáhá zklidnit poškozenou, podrážděnou a problematickou pokožku.

Mrkvový olej obsahuje betakaroten a  spoustu dalších blahodárných látek. Mrkvový olej na opalování.

Je vynikajícím pomocníkem v péči o vlasy a vlasovou pokožku. Suché a krepaté vlasy vyživuje a vyhlazuje.

 

JAK POUŽÍT?

Naneste olej na vlasy a vlasovou pokožku před jejich umytím, jemně jen vmasírujte a následně řádně umyjte. Druhá možnost je jej nanést jen ve velmi malém množství, až po umytí, do celé jejich délky, výrazně usnadní jejich rozčesávání.

Mrkev je známa vysokým obsahem  vitaminu A, B a C a hlavně betakarotenem, který je nutný pro zdravé opalování pokožky. Betakaroten však kromě toho působí protizánětlivě a zpomaluje stárnutí organismu a pokožky. Dále pak obsahuje vitaminy D, E a K. Mrkvový olej je plný minerálů jako jsou vápník, draslík, sodík, hořčík, železo, fosfor, křemík a síra.