Menforsan

Menforsan je španělská přírodní kosmetika, určena pro domácí mazlíčky. Obsahuje nejen kosmetiku, ale i hygienické přípravky. Značka Menforsan má ve Španělsku tradici více jak 40 let a prodává své produkty po celém světě. Menforsan je oblíbený díky svému unikátnímu složení a přírodní kvalitě. každý produkt je tvořen jednotlivým zvířátkům na míru. Složení je založeno především na přírodních účinných látkách, které se kombinují s nejmodernějšími vědeckými poznatky pro nejlepší výsledky.

Pokožka našich mazlíčků je velmi specifická a citlivá, proto jsou produkty Menforsan tomu přizpůsobené a jejich složení je opravdu jemné a vhodné i pro tu nejproblematičtější pokožku. Všechny produkty značky podléhají během jejich výroby náročným kontrolám a jsou vyráběné pod farmaceutickým, veterinárním a chemickým dohledem. To vše k dosažení maximální spokojenosti jejich zákazníků - domácích mazlíčků a s respektem k životnímu prostředí.

Kvalitu Menforsan přípravků oceňují i odborníci, proto je tato značka často využívána a doporučována veterináři, zvířecími klinikami a salóny krásy a specializovanými obchody. Pac na to! :-)

menforsan-posta-pro-psy

 

145
1821145182

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.