Nobilis Tilia Éterický olej Skořice kůra 5ml

Silně prohřívá a posiluje, má protiinfekční účinky. Intenzivní, teplá, kořenitá vůně.

194 Kč
Dostupnost: Skladem
Nobilis Tilia Éterický olej Skořice kůra 5ml
nobilis tilia etericky olej skorice kura 5ml
Vegan

Detailní popis produktu

Nobilis Tilia Éterický olej Skořice kůra 5ml

Kůra skořice od Nobilis Tilia je stoprocentní esenciální olej z německé skořice. Skořice je velmi oblíbená pro své příjemné hřejivé lehounce kořenité aroma skořice, ideální pro provonění celé domácnosti i pracoviště, kde účinně zneutralizuje všechny nepříjemné pachy. Esenciální olej ze skořice má výrazný relaxační efekt. Je oblíbená u sportovců, po zvýšené fyzické aktivitě či sportu, protože přirozeně uvolňuje svalové napětí a napomáhá při křečích různého původu. Díky tomu urychluje svalovou regeneraci. Skořici lze používat samostatně či v mnoha kreativních kombinacích.

Skořice má zároveň příznivý vliv také při únavě a psychickém i fyzickém vyčerpání. Přirozeně posiluje mikrocirkulaci v tkáních, díky tomu má prohřívací a stimulační účinky. Podporuje správnou funkci trávicího systému a pomáhá proti průjmu. Zároveň podporuje regeneraci pokožky a urychluje hojení drobných poranění.

Nepoužívejte na hypersensitivní, poškozenou či nemocnou pokožku, při vysokém krevním tlaku a pro děti do 30 měsíců.

Země původu: Německo

Vhodné pro: silně prohřívá a posiluje, má protiinfekční účinky

Certifikace:  tři lístečky (výrobek je složen z čistých přírodních látek, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzervant)

   

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v Brožuře - Éterické oleje. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Složení: Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil (éterický olej z kůry skořicovníku), Limonene*, Linalool*, Cinnamal*, Eugenol*, Cinnamyl Alcohol*.

* - přírodního původu

Biochemická specifikace: KUMARIN 6-8 %; LIMONEN <9 %; METHOXYCINNAMALDEHYD <5 %; TRANS-CINNAMALDEHYD 42-70 %

Množství: 5ml

Výrobce: Nobilis Tillia (Česká Republika)

Zakladatel Nobilis Tilia je PaedDr. Zbyněk Šedivý. Profesionálně se zabývá léčivými rostlinami od roku 1990, především jejich vlivem na zdravý vývoj člověka a na jeho celkový vzhled. Ve své celoživotní práci používá principy harmonického začlenění jedince do existence živých systémů na celé planetě. S tím následně souvisí i využívání rostlinných surovin takovým způsobem, aby pěstování krásy a zdraví člověka nijak nenarušilo pěstování krásy a zdraví přírody. O rok později se k PaedDr. Šedivému připojili i Adéla Zrubecká a Petr Zrubecký.

Vedení Nobilis Tillia čerpá veškerou inspiraci z přírody kolem nás a tradičních historických zkušeností. S pokorou vyvíjejí přírodní produkty, které jsou přírodě a člověku co nejblíž. Jejich přáním je, aby zákazník, současný či budoucí, v produktech Nobilis Tillia našel potěšení těla i ducha, objevil kouzlo vůní, které náš život činí bohatším. Společnost je trvale udržitelnou společností, která se rozvíjí s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Mezi pět stěžejních hodnot patří Kvalita (čistě přírodních produktů), Vzdělání (odborností a profesionalitou), Etika (vztahy i ekologií výroby), Spokojenost (zákazníků i zaměstnanců) a Tradice (české aromaterapie)

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální a vonné oleje
Hmotnost: 0.01 kg
Podle názvu: O-T

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty