Nobilis Tilia Éterický olej Grapefruit 10ml

Detoxikační, lymfatický stimulant, protistresový, má příjemnou svěží citrusová vůni grepů,

standardní cena: 219 Kč –15 % 185 Kč
Dostupnost: Skladem
Nobilis Tilia Éterický olej Grapefruit 10ml
nobilis tilia etericky olej grapefruit 10ml
Vegan
219 Kč –15 %

Detailní popis produktu

Nobilis Tilia Éterický olej Grapefruit 10ml

Esenciální olej Grapefruit Nobilis Tilia má příjemnou svěží citrusová vůni grepů, která je lehce nahořklá a přitom velmi oblíbená. Esenciální olej z grepů má výrazné tonizující a uklidňující účinky na celý organismus a naši mysl. Napomáhá bojovat proti depresím, smutku, mírní dopady stresu, také navozuje příjemnou náladu. Dalo by se říct, že osvěžuje jak tělo, tak i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu.  

Olej z Grapefruitu se doporučuje používat při  bolesti hlavy i migréně, napomáhá i při nevolnosti s tím spojené. Uvolňuje napjaté svaly a působí lehce antispazmaticky. Jeho harmonizační ovocná vůně stimuluje psychické i fyzické síly. Navíc eliminuje otoky a uvolňuje namožené napjaté svaly. 

Země původu: USA

Z blogu: 8 nejúčinnějších esenciálních olejů při nachlazení.

Vhodné pro: detoxikační, lymfatický stimulant, protistresový

Certifikace:  tři lístečky (výrobek je složen z čistých přírodních látek, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzervant)

 

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v Brožuře - Éterické oleje. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Složení: Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej grapefruitový), Limonene*, Linalool*, Citral*. * - přírodního původu

Biochemická specifikace: BETA-KARYOFYLEN ~0,3 %; LIMONEN 90-95 %; LINALOOL <1 %; MYRCEN ~2 %; NOOTKATON ~0,3 %

Množství: 10ml

Výrobce: Nobilis Tillia (Česká Republika)

Zakladatel Nobilis Tilia je PaedDr. Zbyněk Šedivý. Profesionálně se zabývá léčivými rostlinami od roku 1990, především jejich vlivem na zdravý vývoj člověka a na jeho celkový vzhled. Ve své celoživotní práci používá principy harmonického začlenění jedince do existence živých systémů na celé planetě. S tím následně souvisí i využívání rostlinných surovin takovým způsobem, aby pěstování krásy a zdraví člověka nijak nenarušilo pěstování krásy a zdraví přírody. O rok později se k PaedDr. Šedivému připojili i Adéla Zrubecká a Petr Zrubecký.

Vedení Nobilis Tillia čerpá veškerou inspiraci z přírody kolem nás a tradičních historických zkušeností. S pokorou vyvíjejí přírodní produkty, které jsou přírodě a člověku co nejblíž. Jejich přáním je, aby zákazník, současný či budoucí, v produktech Nobilis Tillia našel potěšení těla i ducha, objevil kouzlo vůní, které náš život činí bohatším. Společnost je trvale udržitelnou společností, která se rozvíjí s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Mezi pět stěžejních hodnot patří Kvalita (čistě přírodních produktů), Vzdělání (odborností a profesionalitou), Etika (vztahy i ekologií výroby), Spokojenost (zákazníků i zaměstnanců) a Tradice (české aromaterapie)

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální a vonné oleje
Hmotnost: 0.01 kg
Podle názvu: E-J

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty