Nobilis Tilia Éterický olej Eukalyptus Globulus 10ml

Protiinfekční na dýchací a močové cesty. Příjemná, lehce mentolová vůně vás navíc příjemně osvěží

standardní cena: 179 Kč –15 % 151 Kč
Dostupnost: Skladem
Nobilis Tilia Éterický olej Eukalyptus Globulus 10ml
nobilis tilia etericky olej eukalyptus globulus 10ml
Tip Vegan
179 Kč –15 %

Detailní popis produktu

Nobilis Tilia Éterický olej Eukalyptus Globulus 10ml

Éterický olej Eukalyptus Globulus je oblíbený pro své protizánětlivé účinky, kromě nich působí i proti virům a infekcím. Patří mezi ty esenciální oleje, které se řadí k nejúčinnějším bojovníkům na poli infekcí dýchacích nebo močových cest. Eukalyptus využijete také na bolavé a ztuhlé svaly nebo klouby. Příjemná, lehce mentolová vůně vás navíc příjemně osvěží. Vhodné pro děti od sedmi let.

Eukalyptus Blobulus oceníte především v období chřipek, při nachlazení a nejrůznějších zánětech horních cest dýchacích. Je známý tím, že podporuje rozpouštění hlenů, usnadňuje vykašlávání a pomáhá uvolňovat celé dýchací cesty. Je doporučován při akutních i chronických bronchitidách. Dále podpoří správné prokrvování a využívá se pro snížení horečky. Eukalyptus je však věrným parťákem také v případě, že máte ztuhlé namožené svaly. Pomůže je uvolnit a současně zlepšuje pohyblivost kloubů.

Země původu: Austrálie

Z blogu: 8 nejúčinnějších esenciálních olejů při nachlazení.

Vhodné pro: protiinfekční na dýchací a močové cesty

Certifikace:  tři lístečky (výrobek je složen z čistých přírodních látek, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzervant)

 

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v Brožuře - Éterické oleje. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Složení: Eucalyptus Globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptový), Limonene*.

* - přírodního původu

Biochemická specifikace: 1,8-CINEOL (EUKALYPTOL) 62 -80 %, ALFA-PINEN ~3,75 %, BETA-PINEN ~1 %, MYRCEN ~2 %

Množství: 10ml

Výrobce: Nobilis Tillia (Česká Republika)

Zakladatel Nobilis Tilia je PaedDr. Zbyněk Šedivý. Profesionálně se zabývá léčivými rostlinami od roku 1990, především jejich vlivem na zdravý vývoj člověka a na jeho celkový vzhled. Ve své celoživotní práci používá principy harmonického začlenění jedince do existence živých systémů na celé planetě. S tím následně souvisí i využívání rostlinných surovin takovým způsobem, aby pěstování krásy a zdraví člověka nijak nenarušilo pěstování krásy a zdraví přírody. O rok později se k PaedDr. Šedivému připojili i Adéla Zrubecká a Petr Zrubecký.

Vedení Nobilis Tillia čerpá veškerou inspiraci z přírody kolem nás a tradičních historických zkušeností. S pokorou vyvíjejí přírodní produkty, které jsou přírodě a člověku co nejblíž. Jejich přáním je, aby zákazník, současný či budoucí, v produktech Nobilis Tillia našel potěšení těla i ducha, objevil kouzlo vůní, které náš život činí bohatším. Společnost je trvale udržitelnou společností, která se rozvíjí s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Mezi pět stěžejních hodnot patří Kvalita (čistě přírodních produktů), Vzdělání (odborností a profesionalitou), Etika (vztahy i ekologií výroby), Spokojenost (zákazníků i zaměstnanců) a Tradice (české aromaterapie)

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální a vonné oleje
Hmotnost: 0.01 kg
Podle názvu: E-J

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty