Tropikalia Přírodní mýdlo s kozím mlékem 90g

Vhodné na normální, zralou, citlivou a problematickou pleť - s ekzémy, akné nebo menšími rankami. Regeneruje pokožku, napomáhá proti stárnutí a vysoušení a navíc působí antibakteriálně.

149 Kč
Dostupnost: Skladem :-)
Tropikalia Přírodní mýdlo s kozím mlékem 90g
tropikalia prirodni mydlo s kozim mlekem 90g
Vegan

Detailní popis produktu

Tropikalia Přírodní mýdlo s kozím mlékem 90g

Hledáte přírodní hýčkání a potěšení pro Vaši pokožku a zároveň Zero waste produkt šetrný k přírodě? Jste tu správně! Ručně vyráběné mýdlo s láskou v České Republice pod záštitou značky TROPIKALIA je ideální volbou pro Vaši pokožku. 

Mýdlo s kozím mlékem má jemnou přírodní vůni. Regeneruje pokožku, napomáhá proti stárnutí a vysoušení a navíc působí antibakteriálně. Kozí mléko pochází od koz z Ještědského hřebenu. V létě navíc uleví od spálení sluníčkem. Mýdlo je vhodné pro normální, zralou, citlivou a problematickou pleť - s ekzémy, akné nebo menšími rankami.

Vhodné pro:  normální, zralou, citlivou a problematickou pleť - s ekzémy, akné nebo menšími rankami.

Další přednosti mýdla: Zero waste produkt bez plastového obalu, vhodné pro vegany

Složení:  Olivový olej, kozí mléko, bambucké máslo, kokosový olej, meruňkový olej

Množství: 90g ±5% 

Výrobce: Tropikalia (Česká Republika)

Tropikalia je malá rodinná firma, která miluje přírodu a které není osud naší planety lhostejný. Snaží se žít ekologicky a přenášet tuto myšlenku dál. Vyrábí produkty, které pomáhají zlepšit situaci na naší planety a podporují lepší životní prostředí. Tropikalia produkty jsou nejen “vymazlené“ a opravdu designově propracované, jsou také udržitelné, podporují regionální/lokální komunity a jsou vyrobeny z biologicky rozložitelných/recyklovatelných materiálů. Zakladatelé Zuzka a její manžel věří, že i malý krok se počítá a může přispět určitou mírou k udržitelnému a zdravějšímu životnímu stylu pro dobro naší planety a jejích obyvatel. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty