Natura Siberica Super osvěžujicí sprchový gel "Lední medvěd" 250ml

Obsažená přírodní medvědí bobule (klikva) je bohatá na třísloviny, účinně čistí mužskou pokožku, vyživuje ji a tonizuje. Šťavel jakutský okamžitě probouzí a dává náboj živosti po celý den.

169 Kč
Dostupnost: Skladem
Natura Siberica Super osvěžujicí sprchový gel "Lední medvěd" 250ml

Detailní popis produktu

Natura Siberica Super osvěžujicí sprchový gel "Lední medvěd" 250ml

Super osvěžujicí sprchový gel „Lední medvěd“ byl vytvořen pro opravdové muže – silné, odvážné a sebevědomé! Jeho síla a moc spočívá v planě rostoucích sibiřských bylinách, které mají silný energetický potenciál, tak nutný pro moderní muže, vedoucí aktivní životní styl.

Obsažená přírodní medvědí bobule (klikva) je bohatá na třísloviny, účinně čistí mužskou pokožku, vyživuje ji a tonizuje. Šťavel jakutský okamžitě probouzí a dává náboj živosti po celý den. Bio Brutnák lékařský osvěžuje a tonizuje, stimuluje regeneraci buněk, intenzivně hydratuje. Důležitý Vitamin C nabíjí tělo energií, zlepšuje pružnost pokožky, zatímco 100% taurin osvěžuje, obnovuje síly, odstraňuje únavu a stres.

Super osvěžujicí sprchový gel „Lední medvěd“ – jedinečný nástroj, který nejen dokonale čistí a zvlhčuje mužskou pokožku, ale také účinně odstraňuje únavu po celém dni, vymaže stopy nespavosti, pomáhá v těžkých chvílích zúčtování po divoce prožité noci a nabíjí energií na celý den!

Vhodné pro: pravé muže

Certifikáty:  ICEA, Cosmos Natural, Siberian Friendly, Wild Harvested

  icea  bdhi-cosmo-natural-natura-siberica  friendly-siberian-natura-siberica wild-harvester-natura-siberica

Použití: Naneste trochu sprchového gelu na vlhkou houbu nebo žínku, namydlete tělo a poté opláchněte pod tekoucí vodou. 

Množství: 250ml

Výrobce: Natura Siberica (Estonsko)

Natura Siberica využívá čistě přírodních extraktů Bylin a rostlin ze Sibiře. To je jedním z míst naší planety, kde na rozsáhlých územích může příroda produkovat svoji krásu, sílu a čistotu ve formě bylinek a rostlin. Jejich výjimečná kvalita a energie jsou dány náročnými klimatickými podmínkami, kde rostou.

Přírodní kosmetika Natura Siberica ctí etické zásady a pracuje s přesvědčením, že veškeré šampony, krémy a dekorativní kosmetika - to vše se bezprostředně dotýká kůže, jakožto největšího orgánu lidského těla, by měla být zdravá a zbytečně nezatížená chemickými prvky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní sprchový gel pro muže
Hmotnost: 0.3 kg
Určeno pro: Pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty