Nobilis Tilia Masážní olej při kojení 50ml

Šetrná péče o namáhanou pokožku prsou podporující kojení, navozuje pocit pohody a uvolnění

standardní cena: 249 Kč –15 % 211 Kč
Dostupnost: Skladem :-)
Nobilis Tilia Masážní olej při kojení 50ml
nobilis tilia masazni olej pri kojeni 50ml
Vegan
249 Kč –15 %

Detailní popis produktu

Nobilis Tilia Masážní olej při kojení 50ml

Hlavním záměrem Masážního oleje při kojení je navození dobrého psychického stavu a pocitu uvolnění.  Díky obsahu pěstících olejů, jako je Mandlový a Šípkový olej, regeneruje pokožku prsou a navozuje pocit pohody a uvolnění během období kojení. Navíc současně podporuje tvorbu a uvolnění mléka.

Obsažený BIO šípkový olej a rostlinný skvalen regenerují pokožku prsou a jsou vhodné i pro jemnou a citlivou dětskou pokožku. Šípkový olej má výrazné regenerační účinky. Mandlový olej je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku, o kterou hloubkově pečuje a pěstí. Slunečnicový olej též pěstí pokožku, snadno se vstřebává do pokožky a zanechává ji krásně hydratovanou.

Vhodné pro: regeneruje pokožku prsou, navozuje pocit pohody a uvolnění

Certifikace:  CPK bio

Použití: Zaujměte pohodlnou polohu a masážní olej rozetřete na prs, nikoliv však na bradavku. Malými kroužky jemně vmasírujte olej od kraje prsu dostředivě směrem ke dvorci.

Složení: Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej v bio kvalitě), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový rostlinný olej), Rosa Canina Fruit Oil (šípkový rostlinný olej v bio kvalitě), Squalane (fytoskvalan, rostlinný lipid).

Množství: 50ml

Výrobce: Nobilis Tillia (Česká Republika)

Zakladatel Nobilis Tilia je PaedDr. Zbyněk Šedivý. Profesionálně se zabývá léčivými rostlinami od roku 1990, především jejich vlivem na zdravý vývoj člověka a na jeho celkový vzhled. Ve své celoživotní práci používá principy harmonického začlenění jedince do existence živých systémů na celé planetě. S tím následně souvisí i využívání rostlinných surovin takovým způsobem, aby pěstování krásy a zdraví člověka nijak nenarušilo pěstování krásy a zdraví přírody. O rok později se k PaedDr. Šedivému připojili i Adéla Zrubecká a Petr Zrubecký.

Vedení Nobilis Tillia čerpá veškerou inspiraci z přírody kolem nás a tradičních historických zkušeností. S pokorou vyvíjejí přírodní produkty, které jsou přírodě a člověku co nejblíž. Jejich přáním je, aby zákazník, současný či budoucí, v produktech Nobilis Tillia našel potěšení těla i ducha, objevil kouzlo vůní, které náš život činí bohatším. Společnost je trvale udržitelnou společností, která se rozvíjí s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Mezi pět stěžejních hodnot patří Kvalita (čistě přírodních produktů), Vzdělání (odborností a profesionalitou), Etika (vztahy i ekologií výroby), Spokojenost (zákazníků i zaměstnanců) a Tradice (české aromaterapie)

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní péče po porodu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty