Nobilis Tilia Masážní olej při kojení 50ml

Šetrná péče o namáhanou pokožku prsou podporující kojení, navozuje pocit pohody a uvolnění

249 Kč
Dostupnost: Skladem
Nobilis Tilia Masážní olej při kojení 50ml
nobilis tilia masazni olej pri kojeni 50ml
Vegan

Detailní popis produktu

Nobilis Tilia Masážní olej při kojení 50ml

Hlavním záměrem Masážního oleje při kojení je navození dobrého psychického stavu a pocitu uvolnění.  Díky obsahu pěstících olejů, jako je Mandlový a Šípkový olej, regeneruje pokožku prsou a navozuje pocit pohody a uvolnění během období kojení. Navíc současně podporuje tvorbu a uvolnění mléka.

Obsažený BIO šípkový olej a rostlinný skvalen regenerují pokožku prsou a jsou vhodné i pro jemnou a citlivou dětskou pokožku. Šípkový olej má výrazné regenerační účinky. Mandlový olej je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku, o kterou hloubkově pečuje a pěstí. Slunečnicový olej též pěstí pokožku, snadno se vstřebává do pokožky a zanechává ji krásně hydratovanou.

Vhodné pro: regeneruje pokožku prsou, navozuje pocit pohody a uvolnění

Certifikace:  CPK bio

Použití: Zaujměte pohodlnou polohu a masážní olej rozetřete na prs, nikoliv však na bradavku. Malými kroužky jemně vmasírujte olej od kraje prsu dostředivě směrem ke dvorci.

Složení: Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej v bio kvalitě), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový rostlinný olej), Rosa Canina Fruit Oil (šípkový rostlinný olej v bio kvalitě), Squalane (fytoskvalan, rostlinný lipid).

Množství: 50ml

Výrobce: Nobilis Tillia (Česká Republika)

Zakladatel Nobilis Tilia je PaedDr. Zbyněk Šedivý. Profesionálně se zabývá léčivými rostlinami od roku 1990, především jejich vlivem na zdravý vývoj člověka a na jeho celkový vzhled. Ve své celoživotní práci používá principy harmonického začlenění jedince do existence živých systémů na celé planetě. S tím následně souvisí i využívání rostlinných surovin takovým způsobem, aby pěstování krásy a zdraví člověka nijak nenarušilo pěstování krásy a zdraví přírody. O rok později se k PaedDr. Šedivému připojili i Adéla Zrubecká a Petr Zrubecký.

Vedení Nobilis Tillia čerpá veškerou inspiraci z přírody kolem nás a tradičních historických zkušeností. S pokorou vyvíjejí přírodní produkty, které jsou přírodě a člověku co nejblíž. Jejich přáním je, aby zákazník, současný či budoucí, v produktech Nobilis Tillia našel potěšení těla i ducha, objevil kouzlo vůní, které náš život činí bohatším. Společnost je trvale udržitelnou společností, která se rozvíjí s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Mezi pět stěžejních hodnot patří Kvalita (čistě přírodních produktů), Vzdělání (odborností a profesionalitou), Etika (vztahy i ekologií výroby), Spokojenost (zákazníků i zaměstnanců) a Tradice (české aromaterapie)

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní péče po porodu
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty