SOAPHORIA Americký bentonitový jíl 150ml

Citlivá, mastná a smíšená pleť, mastné vlasy, problematická pokožka, lupenka, kožní problémy, hloubkově čistí

125 Kč
Dostupnost: Skladem
SOAPHORIA Americký bentonitový jíl 150ml
soaphoria americky bentonitovy jil 150ml
Vegan

Detailní popis produktu

SOAPHORIA Americký bentonitový jíl 150ml

Bentonitový jíl je jílovitý prášek, který je znám svými výjimečnými čistícími vlastnostmi. Tento jíl se vyskytuje zejména v Americe ve městě Benton, na základě čehož dostal i svůj název. Bentonitový jíl má schopnost pohlcovat špínu a nadbytečný maz. Už po staletí se používá při problémech s vlasy, k léčbě různých kožních onemocnění a dokonce i k léčbě zažívacích chorob. Díky jeho mimořádným čistícím účinkům se používá jako maska či šampon na vlasy.  Je určen hlavně o péči mastných a znečištěných vlasů, reguluje tvorbu mazu. Bentonitový jíl má mimořádně léčivé účinky rovněž při problémech s vlasovou kůží. Pokud Vás trápí různé pupínky či strupy, nebo vyrážka na hlavě. Skvělá je i bentonitová koupel. 

Je vynikající i na pokožku celého těla. Pomáhá při zánětech, svědění a podráždění pokožky, ale i při vážnějších problémech, jako jsou kožní plísně, ekzém nebo lupénka. Ihned zjemňuje svědění a podráždění a působí hluboko v pokožce, ze které vytahuje toxiny a nečistoty.

Z blogu: Trápí vás černé tečky

Vhodné pro: Citlivá, mastná a smíšená pleť, mastné vlasy, problematická pokožka, lupenka, kožní problémy, hloubkově čistí

Certifikáty: Cruelty Free International Leaping Bunny (HCS), LeaPalm Oil Free, Vegan

Cruelty-Free-International-Leaping-Bunny-certifikat  palm-oil-free-no-palm-oil-green-logo-isolated-white-background-vector-illustration-palm-oil-free-no-palm-oil-green-logo-217841558  certifikat-vegan

Použití: 

Jako šampon: Jíl smíchejte s vodou a aplikujte na neumyté vlasy. Nechte chvíli působit a vlasy pak důkladně umyjte čistou vodou. Běžný šampon již není nutno používat, protože produkt vlasy dokonale vyčistí a odmastí.

Jak kúra na pokožku hlavy: vmasírujte do pokožky malé množství jílu. Po krátkém působení ho důkladně vymyjte.

Jako maska těla i obličeje: Jíl smíchejte s vodou a aplikujte na problematická místa. Při vážnějších problémech nechte působit na pokožce několik hodin. 

Jak koupel: Připravte si koupel s přidáním cca 200g bentonitového jíl do horké vody a ponořte se do koupele na 20-30 min a nechte jíl působit.

Složení: bentonit

Množství: 150ml

Výrobce: Soaphoria (Slovensko)

Vítejte ve světě Soaphoria, kde nezáleží jen na tom, co děláme. Důležité je také to, jak se to dělá. Majitelky Soaphoria si stojí za tím, že vždy, když se člověk rozhodne něco dělat, má na výběr několik různých alternativ, jak bude ke své činnosti přistupovat. S láskou a úctou se rozhodli dělat věci jinak a od samého začátku se řídí filozofií, jejíž základem jsou hodnoty, které vyznávají a zohledňují při každém kroku. Ať už se jedná o prvotní návrh produktu, výběr použitých surovin, výrobních procesů či obalových materiálů, anebo vedlejší činnosti související s balením či komunikací. Především kladou velký důraz na to, aby byly všechny Soaphoria kroky v souladu s jejich vnitřním přesvědčením, protože věří, že jen takto lze dosáhnout požadovaných výsledků.

Voňavé produkty Soaphoria jsou tu s námi od roku 2013, kdy se dvě milé dámy rozhodly čelit nejrůznějším výzvám ve snaze dosáhnout svého vysněného cíle, tedy nabídnout veřejnosti unikátní přírodní a organické kosmetické produkty. Časem také produkty pro ekologickou domácnost, voňavé chvíle pohody a relaxu v nejvyšší možné kvalitě. V Sopahoria jdou všem dennodenním výzvám s radostí napřed a neustále vyhledávají nové a nové alternativy, díky kterým společně se svými zákazníky neustále budují a zkrášlují svět Soaphorie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
1x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty