Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Hledat
Přihlášení
Nákupní košík
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Hledat
Přírodní kosmetika
Pleťová kosmetika
Čištění a odličování pleti
Tonizace pleti
Pleťové krémy
Pleťová séra
Pleťové oleje
Oční krémy a séra
Pleťové masky a jíly
Pleťový peeling
Balzámy na rty
Pomůcky pro péči o pleť
Masážní váleček
Ekologické vatové tyčinky
Podle typů pleti
Tělová péče
Sprchové gely
Mýdla
Přípravky do koupele
Deodoranty
Krémy a mléka
Másla a suflé
Univerzální mazadla
Peelingy
Tělové a masážní oleje
Péče o ruce a nehty
Péče o nohy
Intimní hygiena
Epilace a holení
Přírodní repelent
Vlasová péče
Šampony
Kondicionéry
Masky na vlasy
Vlasová séra a oleje
Vlasový styling
Barvy na vlasy
Metoda No Poo
Ústní hygiena
Zubní pasty
Ústní vody
Zubní kartáčky
Pro děti a miminka
Dětské krémy a mléka
Dětské olejíčky
Krémy a masti na opruzeniny
Šampony a kondicionéry
Deodorant pro děti
Dětské sprchové gely a mýdla
Pěny a olejíčky do koupele
Zubní péče
Zklidňující květové vody
Při nachlazení
Opalovací péče pro děti
Ekologická drogerie pro děti
Pro těhulky a období po porodu
Pro těhotné
Po porodu
Kosmetika pro muže
Pleťové krémy
Sprchové gely a mýdla
Šampony
Deodoranty
Pánské holení
Péče o vousy
Styling
Kondomy a lubrikační gely
Opalovací přípravky
Krém na opalování
Po opalování
Samoopalování
Vůně a parfémy
Sady pleťové kosmetiky
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Vzorky přírodní kosmetiky
Dárkové poukazy
Líčení
Tvář
Make-upy a BB krémy
Podkladová báze / Primer
Pudry
Multifunkční líčidla
Tvářenky a rozjasňovače
Korektory
Vzorky make-upů a bb krémů
Oči
Řasenky
Obočí
Tužky a linky na oči
Oční stíny a paletky
Rty
Rtěnky
Tužka na rty
Lesky
Balzámy na rty
Laky na nehty
Laky
Odlakovač
Pomůcky
Ekodrogerie
Prací prostředky
Prací prášky a gely
Aviváže a máchadla
Odstraňovače skvrn
Bělidla
Změkčovače vody
Mytí nádobí
Ruční mytí
Mytí v myčce
Úklid
Univerzální prostředky
Do kuchyně
Do koupelny
Na toalety
Na okna
Na podlahy
Dezinfekční prostředky
Úklidové pomůcky
Výhodná XXL balení
Houbičky a drátěnky
Ekodrogerie pro děti
Ekologická drogerie pro alergickou a citlivou pokožku
Ekodomácnost
Bytové vůně
Přírodní svíčky
Osvěžovače vzduchu
Vonné vosky
Potřeby do kuchyně
Lahve, termosky, hrnky
Krabičky a boxy na jídlo
Příbory a brčka
Houbičky na nádobí
Pytle na odpad
Sáčky a ubrousky na potraviny
Potřeby do koupelny
Pratelné odličovací tamponky
Kartáčky
Konjaková houbička
Menstruační kalíšek
Vatové tyčinky
Ekologický holicí strojek
Vložky
Tampóny
Veganské kondomy
Zahrada a semínka květin
Reflexe a růst
Zdraví
Doplňky stravy
Bylinné čaje
Léčivé balzámy
Aromaléčba při nachlazení
Filtrace vody
Atopický ekzém, lupénka, dermatitida a další kožní problémy
Imunita
Rýma, kašel
CBD
Jizvy, strie a drobná poranění
Únava a vyčerpání
Nespavost
Proti stresu
Dezinfekce na ruce a čističe
Reflexe a růst
Aromaterapie
Esenciální oleje
Směsi éterických olejů
Vonné oleje
Svíčky
Vonné vosky
Osvěžovače vzduchu
Aroma roll-ony a parfémy
Aroma difuzéry
Aromaterapie pro děti
AKCE
Blog
Značky
Almara soap
ALMAWIN
Alphanova
ANELA
APOTHEQ
Babyton
BEAUTYPHORIA
Ben & Anna
BENECOS
BIOneeds
BIORYTHME
BLOSSOMBS
BOHO Green Make-Up
BOTANICA SLAVICA
CBD APOTHECARY
CLEANO
DOBROdruh
Ecodis
Einhorn
Endles
Fair Squared
FINO
Goliate
GoodWays
GRN [GREEN]
Hydrophil
INCOGNITO
Jack n' Jill
JĀSÖN
KONJAC
KVITOK
laSaponaria
Lavera
LEROS
Mulieres
Mylo
NATASHA
Natracare
NATUTY
Nobilis Tilia
Officina Naturae
Organyc
Purity vision
ROZVONĚNO
Saloos
SIMPL.
SO'BiO ÉTIC
Soaphoria
SONETT
TIERRA VERDE
Tropikalia
UNICORN by Soaphoria
Uoga Uoga
URTEKRAM
VELVETY
VOONO
YAYA ORIGINAL
Přihlášení
Více
Domů
/
Přírodní kosmetika
/
Pleťová kosmetika
/
Podle typů pleti
/
Citlivá pleť
Přírodní kosmetika pro citlivou pleť
, Strana 4
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
Výpis produktů
Vegan
Saloos Bio Aloe vera olej 50 ml
209 Kč
/ ks
Měrná cena:
418 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
59553
Vegan
Saloos Bio Hydratační pleťové tonikum 200 ml
235 Kč
/ ks
Měrná cena:
117,50 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
59506
Vegan
Saloos Bio Konopný olej 50 ml
139 Kč
/ ks
Měrná cena:
278 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
1847
Vegan
Saloos Bio Růžová čisticí pěna na pleť 150 ml
259 Kč
/ ks
Měrná cena:
172,67 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
59497
Vegan
Saloos Bio Zklidňující čisticí pěna 150 ml
249 Kč
/ ks
Měrná cena:
166 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
59557
Vegan
Saloos Bio Zklidňující pleťové tonikum 200 ml
229 Kč
/ ks
Měrná cena:
114,50 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
59559
Vegan
Saloos Hydrofilní odličovací olej Meduňka 50ml
145 Kč
/ ks
Měrná cena:
290 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
15055
Vegan
Saloos Mandlový olej 50ml
149 Kč
/ ks
Měrná cena:
298 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
15065
Vegan
Saloos Meduňková voda 100% BIO 100 ml
205 Kč
/ ks
Měrná cena:
205 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
16521
Vegan
Saloos Měsíčkový olej BIO 50ml
169 Kč
/ ks
Měrná cena:
338 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
15032
Vegan
Saloos Růžová voda 100% BIO 100 ml
215 Kč
/ ks
Měrná cena:
215 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
16515
Vegan
SO'BiO ÉTIC Aloe vera gel hypoalergenní BIO 125 ml
329 Kč
/ ks
Měrná cena:
263,20 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
9829
Vegan
SO'BiO ÉTIC Krém bohatě hydratující aloe vera 50ml BIO
249 Kč
/ ks
Měrná cena:
498 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
7041
Vegan
SO'BiO ÉTIC Krém hydratační hypoalergenní s Aloe vera pro celou rodinu BIO 100 ml
279 Kč
/ ks
Měrná cena:
279 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
9828
SO'BiO ÉTIC Krém noční regenerační s oslím mlékem BIO 50 ml
319 Kč
/ ks
Měrná cena:
638 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
9860
Vegan
SO'BiO étic Krém ochranný pro citlivou pleť s Aloe vera 5v1 BIO 50 ml
279 Kč
/ ks
Měrná cena:
558 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
9820
Tip
Vegan
SO'BiO ÉTIC Micelární voda čistící aloe vera Zklidňující 500ml BIO
249 Kč
/ ks
Měrná cena:
49,80 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
7060
Vegan
SO'BiO ÉTIC Pěna čisticí zklidňující Aloe Vera 150 ml BIO
259 Kč
/ ks
Měrná cena:
172,67 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
7027
Tip
Vegan
SOAPHORIA Adstringentní a stimulanční čistící MLÉKO pro normální až velmi citlivou pleť 100ml
340 Kč
/ ks
Měrná cena:
340 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
29168
Vegan
SOAPHORIA Aloe vera organická šťáva na křehkou a citlivou pleť 100 ml
245 Kč
/ ks
Měrná cena:
245 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
59556
Tip
Vegan
SOAPHORIA Bílý jíl KAOLIN 150ml
135 Kč
/ ks
Měrná cena:
90 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
29019
Vegan
SOAPHORIA DERMACARE Hyaluron Skinfood Jelly super hydratační želé: vyhlazení, elasticita, vypnutí pleti 30 ml
245 Kč
/ ks
Měrná cena:
816,67 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
19333
Vegan
SOAPHORIA DERMACARE+ Cica Repair Sleeping Mask noční regenerační maska Vitamin B3 & Centella
od
69 Kč
/ ks
Měrná cena:
od 870 Kč / 100 ml
Skladem
Detail
19585/7 M
Vegan
SOAPHORIA DERMACARE+ Dragon´s Blood Skinfood Jelly superhydratační želé: ochrana, regenerace, osvěžení pleti
od
29 Kč
/ ks
Měrná cena:
od 816,67 Kč / 100 ml
Skladem
Detail
19330/1 M
Vegan
SOAPHORIA DERMACARE+ Reparační organické tuhé mýdlo pro účinnou relipidaci (předtím: mýdlo na psoriázu, ekzém a problematickou pokožku) 150g
145 Kč
/ ks
Měrná cena:
96,67 Kč / 100 g
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
59530
Vegan
SOAPHORIA DERMACARE+ Sírové organické mýdlo pro hloubkové čištění a kožní defekty 150 g
155 Kč
/ ks
Měrná cena:
103,33 Kč / 100 g
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
60230
Vegan
SOAPHORIA DERMACARE+ Tripeptide Skinfood Jelly superhydratační želé: obnova, omlazení, antistres pleti 30 ml
245 Kč
/ ks
Měrná cena:
816,67 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
60259
Vegan
SOAPHORIA DERMACARE+ Výživný a reparační obnovující krém (obličej a tělo) 200 ml
405 Kč
/ ks
Měrná cena:
202,50 Kč / 100 ml
Skladem
Množství
+
−
Do košíku
60232
SOAPHORIA Hydratační & uklidňující čistící mousse na citlivou a normální pleť 100 ml
277 Kč
/ ks
Měrná cena:
277 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
29215
Vegan
SOAPHORIA Hydratační a rozjasňující čistící GEL pro normální až citlivou pleť 100ml
335 Kč
/ ks
Měrná cena:
335 Kč / 100 ml
Skladem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Množství
+
−
Do košíku
29086
Ovládací prvky výpisu
Načíst 19 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 5.
1
4
5
139
položek celkem
Nahoru
Složení na jedničku
šetrné k přírodě, pokožce, netestováno na zvířatech
Doprava zdarma
už nad hranici 1800 kč. To by šlo :-)
Balíme ekologicky
pečlivě a s pořádnou dávkou lásky
Věrnostní program
plný slev pro naše registrované “stálice“