KVITOK Pečující váleček s mikrojehličkami na pleť a tělo

Ošetřující váleček s mikrojehličkami pro profesionální ošetření pleti z pohodlí domova. Pomáhá při zapracování sér či krémů do hlubších vrstev pokožky a tím zvyšuje jejich účinnost!

Položka byla vyprodána…
379 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
KVITOK Pečující váleček s mikrojehličkami na pleť a tělo

Detailní popis produktu

KVITOK Pečující váleček s mikrojehličkami na pleť a tělo

Ošetřující váleček je 100% bezpečná pomůcka pro profesionální ošetření pleti. Pomáhá při zapracování sér či krémů do hlubších vrstev pokožky, tak aby pleť maximálně využila obsažené látky v kosmetických produktech. 

Roller obsahuje 540 titanových mikrojehliček s velikostí 0,25 mm, které pronikají do vrchních vrstev pokožky a umožňují lepší proniknutí kosmetických produktů do vrstev pokožky. Při jemném rolování na pokožce vytváří váleček malé neviditelné vpichy, na které pokožka reaguje aktivací přirozené obnovy a regenerace pokožky. Aplikace je bezpečná!  

Váleček je možné použít i na jiné části těla pro eliminaci jizev, strií, pigmentových skvrn a pod. Zvláště je vhodný i pro aplikaci vlasových sér pro podporu růstu vlasů.

K dezinfekci válečku používejte tuto dezinfekci ve spreji.

Klíčové vlastnosti:

  • zapracovává sérum či krém do hlubších vrstev pokožky i vlasové pro jejich lepší účinnost
  • pozitivně ovlivňuje produkci kolagenu a elastinu v pokožce
  • zjemňuje vrásky a pigmentové skvrny
  • minimalizuje póry
  • pomáhá při eliminaci jizev, strií, pigmentových skvrn
  • sjednocuje tón pleti a celkově pleť revitalizuje 

Vhodné pro:  všechny typy pleti

Certifikáty: Cruelty Free International Leaping Bunny

Cruelty Free International Leaping Bunny

Použití:  Před každou aplikací umyjte a vydesinfikujte ruce. Důkladně očistěte pleť od krémů i dekorativní kosmetiky. Vydesinfikujte váleček desinfekčním přípravkem nastříkáním přípravku na hlavici. Vizuálně si rozdělte tvář na části - levé líce, pravé líce, čelo, nos a brada, popřípadě krk a dekolt. Začněte na jedné části tváře. Jemným tlakem rolujte po suché a důkladně vyčistěné pokožce ze strany na stranu 4-5x. Poté změňte směr rolování nahoru a dolů, opět 5x opakujte. Při používání postačí jemný tlak. Bezprostředně po rolování naneste tonizační nebo pleťovou vodu a sérum. Roller můžete použít i před aplikací pleťové masky. Tak pokračujte na další části obličeje. Nakonec naneste na tvář pleťový krém. Po ošetření nenanášejte dekorativní kosmetiku a nevystavujte se na přímém slunci. Ideální čas na aplikaci je večer před spaním.

Používejte 2-5 krát týdně. Doporučujeme začít s aplikací 1-2 krát týdně a postupně frekvenci zvyšovat. Po každé aplikaci váleček opláchněte pod tekoucí vodou a vydezinfikujte nasprejováním desinfekčního přípravku na hlavici válečku a uchovejte ho v obale mimo dosah dětí.  

Kdy produkt nepoužívat

Nepoužívejte na podrážděnou pokožku, otevřené rány, znamínka, bradavice, koloidní a čerstvé jizvy, pokud trpíte rosaceou nebo ativním akné a záněty, jak máte alergii na kovy nebo méně jak 18 let.

Nepoužívajte v bezprostředním okolí očí. Nepoužívejte před a po aplikaci peelingu nebo produktů s dráždivými složkami (mýdl, tenzidové prostřiedky). Z hlediska bezpečnosti a hygienických důvodů kosmetický váleček může používat jen jedna osoba, nepůjčujte si ho.

Množství: 1ks

Výrobce:KVITOK (Slovensko)

KVITOK (bývalá Navia) je mladá slovenská kosmetická značka, kterou založila Martina - studentka lékařské fakulty v Košicích. Během svých studií pochopila, že kvalitní kosmetika se dá vyrábět i bez zbytečných syntetických látek a začala si více zajímat o domácí výrobu přírodních mýdel a jiných produktů. Časem z toho vznikla nová kosmetická značka KVITOK, nádherná kosmetika vyráběná s láskou a skvělou myšlenkou. Martina si vzala k ruce manžela Matúše a nyní je z nich rychle se rozvíjející domácí manufaktura, která Vás hned na první pohled nadchne svými krásnými obaly. Produkty Kvitok obsahují vysoký podíl přírodních složek, proto jsou velmi účinné. Obsažené esenciální oleje pečují o náš organismus a navozují nám pocit klidu. KVITOK je přírodní kosmetika, která chce být přístupná všem, proto jsou její výrobky za velmi příjemné ceny, i když je složení nejvyšší kvality. Produkty KVITOK se samozřejmě netestují na zvířatech a neobsahují konzervanty, proto má její sortiment kratší dobu spotřeby než je u konvenční kosmetiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní váleček
Hmotnost: 0.1 kg
Typ pleti: Zralá pleť a vrásky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: