Nobilis Tilia První porodní olej 20ml

Ulevuje a tiší vypětí během první doby porodní

standardní cena: 209 Kč –15 % 177 Kč
Dostupnost: Skladem
Nobilis Tilia První porodní olej 20ml
nobilis tilia prvni porodni olej 20ml
Tip Vegan
209 Kč –15 %

Detailní popis produktu

Nobilis Tilia První porodní olej 20ml

Masážní olej Nobilis Tilia pro první porodní dobu napomáhá rodičce lépe zvládat kontrakce dělohy v první době porodní. Obsahuje osvědčenou kombinaci esenciálních olejů Šalvěje a Levandule, které přináší úlevu, pocit uvolnění a eliminují vliv negativních emocí během porodu. Porodní olej napomáhá hladkému průběhu samotného porodu. Mezi nejpříjemnější metody péče o rodící ženu během první doby porodní patří masáž. Tou může zvýšit pocit důvěry ve vlastní tělo a v přirozený cyklus přírody. Olej je též vhodný pro pobyt v porodní vaně.

Tato první doba porodní nastává ve chvíli, kdy přejdou nepravidelné kontrakce a přijdou kontrakce objevující se v pravidelných časových intervalech. je to chvíle, kdy se otevírá děložní hrdlo a miminko sestupuje porodními cestami. Jedná se o velmi individuální záležitost, tato doma může trvat velmi krátkou dobu, ale také mnoho hodin. Tato kombinace olejů je natolik účinná, že se používaných při porodu již po staletí. Šalvěj muškátová společně s levandulí napomáhají uvolnění a uklidnění, zatímco kadidlovníkový olej tlumí bolest, eliminuje úzkost a má lehké sedativní účinky. 

Vhodné pro: uvolnění během porodu

Certifikace:  CPK bio

cpk bio

Použití: Rodící ženě olejem masírujte ramena a šíji, oblast kosti křížové, která může být v průběhu porodu velmi bolestivá, chodidla, zejména pak patu, ale i dlaně a zápěstí, obzvláště má-li žena ruce zaťaty v pěst. S použitím masážního oleje je třeba vyčkat půl hodiny po podání léků.

Složení: Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový rostlinný olej), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej v bio kvalitě), Salvia Sclarea Oil (éterický olej z šalvěje muškátové), Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lékařské), Boswellia Carterii Oil (éterický olej z kadidlovníku), Beta-Carotene (beta-karoten, přírodní barvivo), Limonene*, Linalool*, Geraniol*.

*- z přírodních éterických olejů

Množství: 20ml

Výrobce: Nobilis Tillia (Česká Republika)

Zakladatel Nobilis Tilia je PaedDr. Zbyněk Šedivý. Profesionálně se zabývá léčivými rostlinami od roku 1990, především jejich vlivem na zdravý vývoj člověka a na jeho celkový vzhled. Ve své celoživotní práci používá principy harmonického začlenění jedince do existence živých systémů na celé planetě. S tím následně souvisí i využívání rostlinných surovin takovým způsobem, aby pěstování krásy a zdraví člověka nijak nenarušilo pěstování krásy a zdraví přírody. O rok později se k PaedDr. Šedivému připojili i Adéla Zrubecká a Petr Zrubecký.

Vedení Nobilis Tillia čerpá veškerou inspiraci z přírody kolem nás a tradičních historických zkušeností. S pokorou vyvíjejí přírodní produkty, které jsou přírodě a člověku co nejblíž. Jejich přáním je, aby zákazník, současný či budoucí, v produktech Nobilis Tillia našel potěšení těla i ducha, objevil kouzlo vůní, které náš život činí bohatším. Společnost je trvale udržitelnou společností, která se rozvíjí s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Mezi pět stěžejních hodnot patří Kvalita (čistě přírodních produktů), Vzdělání (odborností a profesionalitou), Etika (vztahy i ekologií výroby), Spokojenost (zákazníků i zaměstnanců) a Tradice (české aromaterapie)

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika pro těhotné
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: