Jack n' Jill Dětský zubní kartáček Dino (z kukuřičného škrobu)

Extra měkký kartáček, speciálně navržený pro dětskou ústní hygienu. Rozložitelný v přírodě a rukojetí vyrobenou ze 100% geneticky nemodifikovaného, rozložitelného kukuřičného škrobu.

125 Kč
Dostupnost: Skladem
Jack n' Jill Dětský zubní kartáček Dino (z kukuřičného škrobu)

Detailní popis produktu

Jack n' Jill Dětský zubní kartáček Dino (z kukuřičného škrobu)

extra měkký

Toto je první dětský kartáček na světě, který je rozložitelný v přírodě a rukojetí vyrobenou ze 100% geneticky nemodifikovaného, rozložitelného kukuřičného škrobu. Je navržený tak, aby se dětem skvěle držel. Má extra jemné štětinky z nylonu (recyklovatelného), které dětské zoubky perfektně vyčistí, aniž by to dětem bylo nepříjemné. 

Nejen, že je zcela ZERO WASTE, ale obrázky zvířátek dětem zpříjemní každodenní zubní rutinu. :-) Je vhodný již od prvních zoubků. Neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A). Kukuřičný plast se v prostředí komerčního komposteru rozloží během 90 dní. Výměnu kartáčku doporučujeme zhruba za 8 týdnů.

Vhodné pro: dětská ústní hygiena

Složení: kukuřiční škrob (NON GMO), nylonová vlákna

Pokyny k likvidaci: Odlomte hlavu zubního kartáčku. Pečlivě jej odstraňte. Pokud je to možné, obraťte se na místní recyklační program. (Nylon je recyklovatelný). Vložte zbytek kartáčku do kompostu. Obvykle trvá 90 dní, než se kartáček rozloží v komerčním prostoru

Výrobce: Jack n' Jill (Australie)

Společnost Jack n' Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Poté, co se jim před několika lety narodilo první dítě, se intenzívně začali zajímat o životní prostředí. Uvědomili si, jaké přímé dopady na zdraví jejich dětí může mít kontakt s chemickými složkami v běžné zubní péči. Byli frustrováni tím, že na trhu nenašli přírodní, zcela bezpečnou alternativu - tak ji díky svému lékárenskému vzdělání sami vyvinuli. A když už se do toho vrhli, tak ji rovnou udělali i zábavnou a skvěle chutnající. Všechny produkty Jack n' Jill jsou navržené tak, aby se dětem líbily a aby i vy jste je měli v koupelně rádi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáček pro děti
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty