Hydrophil Bambusový kartáček Červený - MEDIUM

Bambusový kartáček ze 100% z obnovitelných zdrojů. Vyroben s maximálním ohledem na životní prostředí a s originálním designem.

99 Kč
Dostupnost: Skladem
Hydrophil Bambusový kartáček Červený - MEDIUM

Detailní popis produktu

Hydrophil Bambusový kartáček Červený - MEDIUM

Bambusový kartáček Hydrophil je důkazem, že ekologické udržitelně vyrobené produkty nemusí být vždy nudné. Nejen, že jsou kartáčky Hydrophil opravdu designovým kouskem, jsou vyrobeny s maximálním ohledem na životní prostředí. Skvělá zpráva je, že jsou vyrobeny ze 100% obnovitelných zdrojů. Tělo kartáčku je z bambusu a středně měkké štětinky MEDIUM z ricinového oleje. Domů vám samozřejmě dorazí v ekologické a recyklované papírové krabičce .

Pokud se pro něj rozhodnete, můžete mít ze sebe jen radost. Přispějete tím ke snížení výroby a spotřeby plastových produktů.  Jelikož je kartáček Hydrophil založen na 100% čistotě svých výrobků, nepoužívá žádné chemické barvy. Výrobce spolupracuje s firmou AURO, která se už přes 30 let věnuje výrobě barev z přírodních látek. Jejich barvy jsou snadno odbouratelné a nezatěžují životní prostředí.

Nemusíte se bát, na výrobu kartáčků se používá odrůda bambusu moso bamboo neboli Listoklasec jedlý (Phyllostachys edulis), kterou pandy velké i červené nežerou. Dávají přednost jiným odrůdám, jako je například Pseudosasa japonica (Bambus metake), Phyllostachys nigra (Černý bambus) a Phyllostachys bissetii (Listoklasec Bissetův)

Vhodné pro: eko-péče o zuby

Certifikáty: Cruelty free and Vegan

logo-cruelty-free-and-vegan

Použití: zubní kartáček používejte běžným způsobem, pro přenos doporučujeme zakoupit bambusové pouzdro.

Složení: udržitelně pěstovaný  bambus, štětinky: nylon z ricinového oleje

Rozměry: délka štětin: 12mm, počet řad:4, počet štětin: cca 800, tloušťka štětin: 7 mil = 0,1778 mm, třída: medium

Množství: 1ks

Výrobce: Hydrophil (Německo)

Značkou Hydrophil mají na svědomí tři kamarádi z Hamburku. Začalo to vcelku nevinně, nejprve vznikl blog o vodě. Hlavní myšlenkou bylo, že bez vody není život a je třeba se o ni starat. A hlavně mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se daly a zda by se daly vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě. Také jsou vyráběné s minimem vody a hlavně s minimalizování znečištění prostředí. Ať už v rámci výroby nebo v rámci recyklace. 

Co je opravdu skvělé,že Hydrophil používá pouze materiály, které jsou čistě přírodní a navíc zároveň je možné je recyklovat nebo zkompostovat bez nebezpečí pro pitnou nebo spodní vodu. To platí i u barev, které mají od firmy AURO. Ta se už přes 30 let věnuje výrobě barev z přírodních látek. Jejich barvy jsou snadno odbouratelné, nezatěžují životní prostředí a navíc jsou opravdu pěkné. Všechny produkty jsou veganské a netestované na zvířatech.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologický zubní kartáček
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty