Jsou tu velké letní nákupy - SLEVA až 19% na 941 produktů! :-)
Tip
  • 1 z 2
 

Tropikalia Sada 4 bambusových brček s kartáčkem

 
Dostupnost Skladem :-)
169 Kč
   
Značka Tropikalia
Kategorie Bambusové brčko, dřevěný příbor
 

Tropikalia Sada 4 bambusových brček s kartáčkem

Bambusová brčka od Tropikalia jsou 100% přírodní a skvělou ekologickou variantou, která nahradí stovky plastových jednorázových brček. Vyrábí se ručně z Moso bambusu, který se pěstuje na bambusové farmě ve Fuijan v Číně. A proč to zdůrazňujeme? Tento typ bambusu neslouží jako potrava pro pandy a je pouze zavlažován horským deštěm (netřeba pesticidů a dalších škodlivých látek). 

Sada obsahuje 4 brčka, 1 kartáček na čištění, plátěný obal

Vlastnosti:
- velmi vysoká kvalita 
- znovupoužitelné
- rozložitelné v přírodě
- vhodné pro studené i teplé nápoje

Vhodné pro: Každodenní použití

Další přednosti produktu: Tropikalia kartáček je testován na území EU (Itálie) a vlastní CE Certifikát. Značka CE vyjadřuje, že výrobek splňuje evropský technický standard nazývaný harmonizovaná evropská norma. Tedy, že výrobek splňuje předpisy ohledně zdraví, bezpečnosti a ochrany životního prostředí v Evropě.

Složení: 100% Moso bambus, Sada obsahuje 4 brčka, 1 kartáček na čištění, plátěný obal

Množství: 1ks

Výrobce: Tropikalia (Česká Republika)

Tropikalia je malá rodinná firma, která miluje přírodu a které není osud naší planety lhostejný. Snaží se žít ekologicky a přenášet tuto myšlenku dál. Vyrábí produkty, které pomáhají zlepšit situaci na naší planety a podporují lepší životní prostředí. Tropikalia produkty jsou nejen “vymazlené“ a opravdu designově propracované, jsou také udržitelné, podporují regionální/lokální komunity a jsou vyrobeny z biologicky rozložitelných/recyklovatelných materiálů. Zakladatelé Zuzka a její manžel věří, že i malý krok se počítá a může přispět určitou mírou k udržitelnému a zdravějšímu životnímu stylu pro dobro naší planety a jejích obyvatel. 

Podobné produkty

Hmotnost 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: